Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 21.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано17.06.10 00:58



Време му е вече. Гледам стожерите на клуба се изнесли към Европейски футбол. Световното за сега разочарова, да се надяваме, че Уимби няма.

Две новини за начало.

Първо, Федерер е поставен под номер едно, което си е в реда на нещата - все пак един е ГОАТ и той е от Швейцария :)

Втората е по-интересна. За доста тенесисти Уимби вече е започнал. За някои дори е приключил. В групата на последните е и любимият на голяма част от пишещите тук Алекс Богданович. След като за първи път от 9 години насам не му е даден уайлд кард, Алекс Богданович геройски отпада във втория квалификационен кръг от Николас Маю с резултат:

.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано17.06.10 01:05



Уфф, очаквам най-накрая някой наистина изненадващ шампион на турнир от слема. Надявам се Род, ама много бързо да влезе във форма не ми се вярва ... Не трябваше да изпуска толкова много от сезона на клей. Може би Хюит.

Ако беше Хаас здрав както преди година можеше да заложа на него



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано17.06.10 01:08



Не знам, най-вероятно няма да е Федерер. Ама и това не е сигурно щото то и в Австралия нямаше пък виж какво стана. То като не е Фед, остава да е Надал... Може и някой друг, но с оглед на показаното до сега ми изглежда малко вероятно.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано17.06.10 01:16



Мъри ми се струва най-голям претендент - време му е и на него за ГШ, отпочинал е този път, няма да има такива очаквания към него, а той обича да е ъндърдог. Плюс че на настилка зелен клей е нормално да има успех с неговия грозен, отблъскващ антитенис.

Иначе ГОАТ ако си играе гоатската игра дори и на по-малко от 100 процента, ще бие всички, но не смея да правя прогнози дали ще го видим в познатата светлина. Теоретично би следвало, за да измие срама от РГ, изгубеното първо място и Хале, пък и ако вземе №7, това ще е още един рекорд в торбата.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано17.06.10 01:23



Мърляча винаги е много голям фаворит, недей така баце. Какъв ундърдог


Тази година го бият под път и над път, не вервам да преебе традицията да се насира на ГС.
Миналата година Вава го направи смешен, а Род му се подигра когато беше в много по-добра форма. Требва много да е паднало нивото на АТП, ако тоя вземе ...



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.10 01:23



ей това е било мач, Хенмане коментар за Божо?



А иначе е престъпление да слагат номер 1 Федерер
Надал има три поредни финала тук и титла.
никога да не видят повече световна титла техната ***** ингилизка, но това още повече ще озлоби тореадора, гладиатора, РАФАА НАДАЛ ПАРЕРА!

ВАМООООООООООООООООООООООООС



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано17.06.10 01:25



Аве няма да е ... То е ясно, че той е фаворита. Аз се надявам обаче, че някои други типични заподозрени като Надал и Мъри ще отпаднат по-рано, а пък някои стари кучета Род и Лейън например ще додрапат до към края. Интересно е и Содата как ще играе, може пък след два финала на РГ да вземе Уимби





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.10 01:44



аз викам тази година да няма финал за Фед на Уимби, но да видим жребия и формата на определени тенисисти които могат да го бият, а те са броят на малко пръсти само от едната ръка. :)

Иначе за мен фаворит номер 1 е Рафаел Надал Парера!





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.10 01:45



жребия е в петък от 12:00 ч. бг време
Това ще е един от най-важните жребии последните години предвид определената форма на някои основни конкуренти. Да види...

Както казах вече като фен на Надал си пожелавам Мъри, а при Фед да са Родик и Хюит.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.10 01:53



Иначе за отбелязване от квалификациите е и отпадането на Сесил Казахстанчева с 1-2 сета от Нурия Лягостера Вивес (лично за мен това е сериозна изненада) както и загубите на Йелена Докич и Тамира Пашек (а преди година и половина я даваха за потенциална голяма звезда, хех) при жените и Крис Гучионе, Франк Данчевич и Бьорн Фау при мъжете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.