Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 14.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Пробив за Фая в началото на четвъртия сетнови [re: joy_r]  
Авторjoy_r (Нерегистриран)
Публикувано21.06.10 19:51



Упс, грешка, тва беше към Орела

. Вече явно съвсем съм слънчасала...



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари, чат и лаф-моабет :)нови [re: naja_haje]  
Автор Christianssen™ (IceMan)
Публикувано21.06.10 19:54



Въй какъв купон съм изпуснал

Федерер за малко да е излетял още първия кръгНе съм си и помислял,че може да се случи това,въпреки че за моя човек щеше да е добре за ранглистата ако Фед беше паднал.Гледам че и други от топ играчите са паднали още днес и се очертава този Уимби да е един от най-изненадващите.Очаквам още доста изненади до края,но все пак дано Надал се представи колкото се може по-добре на тревата и да стигне поне до полуфинала.Тая година малко ще го пренебрегна аз Уимбито покрай това световно.Пък и не го дават по телевизията никъде.Айде приятно гледане на турнира на всички и ВАМОС Рафа разбира се.



Тема Абе тоя Рам гледате ли гонови [re: naja_haje]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано21.06.10 20:26



Техниката му е почти 1 към 1 изкопирана от тази на Сампрас, дори ракетата ми изглежда същата.





Тема И Вавринка е аут!нови [re: bulby]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.06.10 21:02



След петсетова драма, Истомин издържа. Бях сигурен, че ще е пет сета тоя мач, но не очаквах Денис да бие предвид много интензивните две седмици преди Уимби и тежките мачове. Той, обаче, се справи - браво.




Тема Ноле...нови [re: alessandron]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано21.06.10 21:13



Вече губим със сет. Тоя Рошу за Ноле е като Санторо за Сафин...



Тема Re: Ноле...нови [re: bulby]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано21.06.10 21:17



еми класика 3-1 :)
Иначе Ноле играе добре, в момента в който намали грешките и Рошу е заминал.
А и като гледам и Хюит е на път да загуби сет, така че е пълно с изненади, лудница направо, всичко е възможно.





Тема Re: Абе тоя Рам гледате ли гонови [re: Henman]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано21.06.10 21:18



Е ти си намерил кой да сравняваш със Сампрас.


Дявола и Фогела ще те анатемосат.



Тема Re: Ноле...нови [re: bulby]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.06.10 21:18



Ми аз съм предвидил да загуби сет, да видим да не загуби и повече, че днес излизат едни работи - не ти е работа




Тема Фед феноветенови [re: naja_haje]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано21.06.10 21:19



усещате ли провала???





Тема Re: Фед феноветенови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.06.10 21:19



Докато не го видим, отричаме до дупка







Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.