Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: ако гледаме календаранови [re: naja_haje]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано11.07.10 20:25



А нямало натоварване в днешно време, хич даже :))
Нали бягат по-малко тенисистите, защото размяната на ударите е по-кратка и силова, е ето го резултата.
Ако Надал не беше такъв спортен феномен трябваше да е приключил с тениса още преди година, две.
Общо взето кариерите на Надал и Борг много си приличат. Една от клюките при Борг е, че се чувствал твърде уморен и нямало повече сили в него ама тия неща си остават недоказуеми заради неговата постъпка на финала на US Open срещу Макенроу.
Иначе каквито и чудесии да измислят докторите нови колена няма как да му присъдят, така че е истинско чудо, че Надал печели толкова победи с такива проблеми.

Бях чел в един форум, че Надал от олимпиадата в Пекин 2008 г. е на инжекции и до ден днешен играе с болка и просто я забравя, вече е свикнал с нея, тя е станала част от него. Това ми се вижда вече преувеличено, но според мен на Уимби, Надал имаше проблеми и това беше видно в някои моменти (включително и на финала), просто не знам как успява да ги остави тези проблеми далеч от съзнанието си и най-вече да се замаскира така че съперника да не разбере, че е нещо важно и тревожно. Други тенисисти веднага слагат пораженческата физиономия и се почва тюхкането на корта... А тук говорим за печелени турнири не просто да се измъкнеш геройски в един мач за да загубиш в следващия...





Тема Re: ако гледаме календаранови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.07.10 20:58



В отговор на:

ми се вижда вече преувеличено




истина е

В отговор на:

просто не знам как успява да ги остави тези проблеми далеч от съзнанието си




Е, точно това е майсторлъка. Не само Надал има проблеми ти какво си мислиш, че при другите е само умората... ;) Всеки си има своите болежки следствие на което на дадения спортист му пада формата и се започва серия от слаби резултати. Майсторлъка е точно когато не си на 100% и имаш проблеми пак да трупаш титли или много предни класирания на турнирите.



Тема Re: Надалнови [re: naja_haje]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано11.07.10 21:32



свят широк - вкусове всякакви





Тема Re: Тенис Новининови [re: AndyR]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.07.10 03:34



Серина се е контузила, стъпвайки в/у счупена чаша в ресторант и пропуска къде що турнир има до УС Опън.



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Тенис Новининови [re: naja_haje]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано18.07.10 17:21



Лоша работа...




Тема Re: Григорнови [re: AndyR]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано18.07.10 17:46



Сигурно сте нясно но все пак да постна,че Петер Лундгрен вече не тренира Григор а ще се захваща да върне Станислас Вавринка в топ 10..Ето един линк към статия :



Отделно една от причините поради,която шведа се е разделил с нашето момче е че българинът не се е борил до край в мачовете си и според него не бил достатъчно ''гладен'' за успехи и по този начин Петер е изгубил мотивация да го подготвя..




Тема Re: Григорнови [re: AndyR]  
Автор mopsus (!)
Публикувано19.07.10 14:30



Без да претендирам за каквото и да е, ще кажа само, че и от екрана лъха това, което е казал Лундгрен. Много добре го е формулирал пичагата - "гладен" за успехи... в десятката, бравос!

П.С. Т.к. т'ва си е черта на характера, чини ми се, че Гришата ще зацикли в кариерата си... за съжаление



П.П.С. Дано греша, все пак!?

You can't judge a book by its cover!

Редактирано от mopsus на 19.07.10 20:00.



Тема Re: Тенис Новининови [re: naja_haje]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано20.07.10 21:06



Днес четох, че май пропуска и US Open. Изобщо не съм и фен, ама това е много жалко и нелепо





Тема у нас излезна на бг превод книгата на Агасинови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.07.10 04:10



най-накрая...
преди около 2 седмици излезна, но мога и да бъркам, няма значение.

Открито - Андре Агаси
биографична

Издател: Intense
432 стр. мека корица, 20 лв.



Купувам си я при първа възможност.

Редактирано от Diavolo на 25.07.10 04:11.



Тема Re: у нас излезна на бг превод книгата на Агасинови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано25.07.10 22:07



И аз ще си я взема при възможност







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.