Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (минаващ)
Публикувано01.06.10 01:02



Пак казвам-няма лошо да реагира, но го направи гадно и просташки, по негов си маниер. А Рафчо както казваш се е оправил- чорапките не ги подръпва вече, като се научи да носи прашки, и съвсем идеално ще е, само косичката ще наглася. Но пък току виж се научил да си придърпва нагоре ръкавките като Анди и пак ще има недоволни


Иначе за Сода Дяволо бая по-цветисто е разяснявал ситуацията, аз се задоволявам само да подкрепя всяка казана дума :).
Та така, аз казах и отсякох, сега отивам да спя .
Лека нощ, а на Сандро- леко пътешестване

Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.06.10 06:12



Нека догодина пак се пуска в Ница.
Малоумник





Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.06.10 06:23



За световното ще се върнеш ли? :о



Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.06.10 06:29



Ти луд ли си? Виновен е шведския боклук, това беше показно и нарочно сменянане на ракетата точно когато Надал се наведе да бие сервиса си.
И Сьодерлинг никой не го обича, защото се държи много студено в съблекалните и не поздравява почти никой.
Надал се бави когато бие сервис както срещу Сьодерлинг така и срещу Жани Мина ще се бави и срещу теб ако играе. Така е научен, това си е част от него и го прави независимо дали трябва да спасява мачбол или при резултат 6:0 6:0 5:0
А това което направи тоя олигофрен с показно бъркане в задника си (ей това си беше бъркане, не го бива дори в имитациите) трябваше да го накажат с глоба.
Нещастник.

Геврек, мухахха



Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.06.10 06:34



Мисля, че ти е време да смениш дилъра :)
Нито един бигхитър от тия дето ги споменаваш нямаше да е проблем за Надал. Проблем може да е Алмагро, защото е във формата на живота си този сезон, а и взе вече сет на Надал. После идва Джокович, който си е Джокович - шампион, носител на ГШ, бивш номер 2 в света. Мелцер също е опасен колкото щяха да са за Надал, Бердих или Южни. Единствено срещу Сьодерлинг в игрови план Надал можеше да има проблеми в известен период от време, но според мен съдбата спести един голям резил на шведа. Ако сега Надал го беше набарал щеше да играе на 100% и щеше да гони всичко до дупка, а сега той няма проблеми и Сьодерлинг щеше да му се види тежък живота.

И мисля, че прекаляваш с иронията, защото четеш някои мои неща както дявола чете евангелието. Готви за неделята когато ГОАТ отново ще бъде размазан.



Тема мъжът отпаднанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.06.10 06:37



празник за тениса.



Хенмане, очаквам задълбочен анализ.

бухаха Енен, тая ще види ли ГШ след завръщането си? ахахах
най-грозната и отвратителна тенисистка която съм виждал някога си намери майстора. Вива озииииииииииииии



Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.10 09:22



Да, само тази седмица ме няма. Сега тръгвам за летището, приятно гледане на Гарос-а




Тема Re: мъжът отпаднанови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen™ (IceMan)
Публикувано01.06.10 10:45



Аха.Бил го е друг мъж.И то още по-мощен





Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: Diavolo]  
Авторjoy_r (Нерегистриран)
Публикувано01.06.10 11:03



Знаех си, че ще обясниш всичко хиляди пъти по-добре от мен





Тема Re: Абе какви са тия погорми на при Вердаско?нови [re: naja_haje]  
Автортeниc-фeн (Нерегистриран)
Публикувано01.06.10 11:15



Да няма по-голям калитар от Рафчо.
Срещу тореадорчето чоукъра Алмагро има 6:0 head to head. Всички знаем какво ще се случи на 1/4 финала.
В същност, ако погледнеш статса от цялата Испанска тенис "армада" само Комара и Ферер имат по някоя победа срещу Рафчо и то на какви турнири. Тук се сещам за коментарите на Дон Диего за тенис корупционните практики, а също така си спомням коментариите на Алберт Коста от периода на 2001 - 2002 година за "изключителната подкрепа, която си оказвали Испанските тенисисти на всички турнири" - какво ли означава това??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.