Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 29.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙ + Тема за коментаринови  
Автор Christianssen™ (IceMan)
Публикувано21.05.10 13:43



Редактирано от Diavolo на 24.05.10 22:41.



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙнови [re: Christianssen™]  
Автор Christianssen™ (IceMan)
Публикувано21.05.10 13:46



Според мен всичко различно от финал Надал - Федерер ще е мега сензация.В отсъствието на Давиденко и Дел Потро,не виждам кой може да спре тези двамата по пътя към финала.Джокович е в доста слаба форма напоследък,пък и имал някакви физически проблеми,апък Мъри ако мине във втората седмица на турнира ще е истински подвиг от негова страна.



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙнови [re: Christianssen™]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано21.05.10 14:29



Два интересни факта за загрявка: никой от втората четвърт не е стигал полуфинал на РГ, а само двама са стигали 1/4 - Мърла и Боредо, така че за някой от тях това ще е сефтето в кариерата им. :)

И второ, ако Хюит срещне Надал в трети кръг, това ще е четвъртият им мач на РГ за последните пет години??!?! Шок.

Иначе Фед съвсем не извади късмет - на осминафинал евентуално ВаВа или Монфис, който ще е яко хайпнат и нищо чудно да си върне формата точно на тоя турнир, после на 1/4 Гулбис/Монтанес/Сода, но поне на 1/2финал като че ли ще му е по-леко. От четирите възможности за високо ранкиран 1/4финалист Содица е най-неприятният - само го сравнете с Родик, Цони и Нандо, който в момента е смазан физически... Все пак с играта от Мадрид Родж е на полуфинал, а там като нищо по терлици ще се промъкне шотландската кучка, стига Ричи да не го ебне още в началото, което е напълно възможно. :)) Ако все пак Ричи чоукне, защото няма друг начин да изгуби от това недоразумение, то нагоре трудно някой ще го спре - Цонга, Бердих и Южни са стабилни на клей, но имат проблем с дефанзета като Мъри и като нищо ще се уморят от темпото му и ще паднат. Все пак силно се надявам да не става това.

Долу изглеждат сигурни 1/8финалите Пико - Пикс и Хуанки - Ноле, като от тия четиримата противник на Надал според мен ще е Пикс, макар че всичко зависи от формата на Джокович. Антитенисистът ще се поизпоти чак на полуфиналите, преди това Нандо/АлMUGро ще чоукнат, а и са уморени и нямат грам шанс срещу него.



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙнови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано21.05.10 14:58



А според мен Родик, ако не бъде изненадан от Шарко или Шванк, ще мине и през Монако. Пико по принцип вижда много зор срещу тенисисти с мощен сервис (миналата година отпадна от Цонга на тоя турнир), а освен това за разлика от Цони Род може да разиграва и много продължително от основната линия. Което означава почти сигурно Пикс Ферер на 1/4 финал де, но дано пък някой от нашите (Малис, Маю, Мелцер) да успее да го поумори малко повече още в началото или направо да го бие. :)



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙ [re: Henman]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано21.05.10 15:22



Пикса според мене е на полуфинал, а Род спокойно може да падне и от Шванк, нямам му никаква вяра за тоя турнир след подобно отсъствие... А за Род - Пико, стига последният да е здрав, щото има проблеми с китката, даже и бас мога да хвана. :)

Кажи втората четвъртина как я виждаш? :)



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙнови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано21.05.10 16:11



Ми ок, може да хванем. :)

Мътна и кървава я виждам. :) Мърляча уж изглежда фаворит за полуфинал, само че така като гледам във всеки един кръг, с изключение на втория, спокойно може да падне с оглед на моментната му форма и евентуалните противници, които го чакат. Честно казано ми се иска още Ричи да го тупне в 1 кръг и да си върне за Уимби '08, само че дали ще стане е друг въпрос. Та, ако приемем, че Мъри е фаворит с малко пред Гаске, Бердих и Баги, по-долу не виждам защо Цонга да не се възползва от сравнително лесния жребий и да стигне 1/4 финал, още повече, че турнирът е в Париж и цялата публика ще бъде на негова страна, а знаем, че подобни надъхваници на него му влияят много добре. Единствената по-сериозна пречка изглежда Южни, който обаче загуби от Банди ебати в Монте Карло, а и на ГШ-тата редовно се проявява като сериозен чоукър. Та Цонга - Мъри/Бердих, това ми е прогнозата. :)

Редактирано от Henman на 21.05.10 16:14.



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙнови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.05.10 16:15



Да бе, Южни ще бие Мъри на клей в 3 от 5 без проблем. Мишата се е справял с Надал в 3 от 5, какъв па му е проблемът да бие Мъри точно на най-слабата настилка на шотландеца? Отделно ако Фед играе със Сьодерлинг, аз ще съм мега спокоен - 3 от 5, а шведът е в доста лоша форма и си му личи. От Монфис също не се притеснявам, все нещо ще го заболи него или ще се пренавие. Монтанес пък дано да се падне, че Фед да му тегли един бой заради Ещорил.




Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано21.05.10 16:38



Бе и аз не виждам Мърлата на полуфинал, ама не ми се вярва баш Миша да го бие. Иначе за Фед и аз съм спокоен, НО при положение, че играе като в Мадрид. Според мене ще. :)



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙнови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано21.05.10 17:38



Много труден жребий, заеби ...
Какво значение има дали е Сода, Цонга или Родик в тази форма на Сода ? И още повече Сода с/у Фед знаем всички колко е опасен

Въпроса беше къде ще се паднат испанците и те се паднаха двама при Ноле и един при Рафа ... Ама нищо значи Ноле, ако е физически готов ще мачка цингета яко
И какво си се притеснил от Монфилс, тоя е като мумия по корта тази година ...
а пък Вердаско незнам колко ще е смазан, ама сигурно са го назобили яко. Ако е бил и малко уморен си мисля, че щеше да се откаже от Ница ...



Тема Re: ROLAND GARROS 2010 ЖРЕБИЙ [re: Christianssen™]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.05.10 00:14



Поредната супер калитарщина на Федерер.

Рафа Надал е с титлата!
Тия дето си правят некви сметки както винаги ще останат излъгани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.