Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 06.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чилич - Мъринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано28.01.10 14:12



нещо не разбирам иронията ти.
на теб хареса ли ти мача ?



Тема Re: Чилич - Мъринови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано28.01.10 14:14



ами може и да не стане. :)
обаче когато спечели австралията би с по 3-0 много силни Ферер, Хюит и Федерер и с 3-1 извънземен Цонга с агресивна и красива игра. :)



Тема Re: Чилич - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.01.10 14:23



Да бе, много силен болен от мононуклеоза Федерер. Хюит па за последно е бил истински силен некъде 2003. Никой тук обаче не е казал копче за тази титла на Ноле, та не виждам защо трябва сега да се търси вода от десет кладенеца къв късметлия и не знам ти какво бил Мъри. Човекът е загубил само един сет в турнира все пак.




Тема Re: Чилич - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.01.10 14:30



Иронията ми е, че се оплакваш, но гледаш и омаловажаваш победата на тези, към които изпитваш неприрязън с евфемизми тип "това ли е то тенисът". Считаш, че Джокович да речем би затруднил повече Федерер от Цонга, при положение че и фен като Сперанца казва как сърбежа не изглеждаше добре тук. Все едно малко пъти Фед и Ноле са играли на ГШ в 3 от 5 на хард (верно, на УСО предимно са най-важните мачове), та не знаем колко често Роджър е биел в стрейт сетс Ноле в много по-добро състояние от показаното на този АО. Съответно Мъри като би сега Надал и ти наблегна на лошото състояние на Рафа, а Ноле като би болния от мононуклеоза Фед пишем "победа над силния Федерер". Ясно, Мъри не ти харесва, но човекът се труди, печели и може поне уважение малко да има, а не само недоволстване и плювни - и на мен не мие първа любов и като вземе да тупне Родж на финала съвсем нямам да ми е, въпреки че ше донесе парици, но човекът е един от най-добрите в тоя спорт.




Тема Re: Чилич - Мъринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано28.01.10 14:48



само, че дето тогава болния от монунуклеоза Федерер щеше да спечели турнира без да има никакви проблеми, ако не беше джокович, не ли ?
а сега Рафа игра трагично ...
баце, аре пусни си финала през 2008 и го сравни със "знаменития" Мъри от тазгодишния ози опън


и пак кажи какво мислиш ...
и това с монунуклеозата излезе доста по-късно и беше оправдание за провалените пролетни мастърси в щатите, където федята загуби от фиш и родик ;)
никой не е говорил за слаба игра на федерер по време на АО, просто защото Федерер игра толкова, че да победи абсолютно всеки без каквито и да е проблеми освен един състезател във формата на живота си. :)
да, бате Цонга ще затрудни Фед повече отколкото Ноле
големи разбирачи сте със сперанцата
а това на какво наблягам няма общо със симпатиите ми.
когато Надал е правил нещо повече винаги съм отбелязвал, ама мъри играе както винаги. просто сега му се наредиха нещата, както на смешните мастерси, които спечели. :)



Тема Re: Чилич - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано28.01.10 14:57



Важното е, че шевченкото е разбирач.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Тема Re: Чилич - Мъринови [re: интepиcт]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (IceMan)
Публикувано28.01.10 17:15



Да не е ей това





Тема Re: Чилич - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.01.10 17:22



Ок, баце, както кажеш. Ти мислиш едно, аз не.

п.п. Инфото за мононуклеозата излезе по-късно, но от него стана ясно, че Фед се е разболял точно на Ози. Отделно да не обяснявам каква точно е тази болест и че още по-тежко на практика е оздравяването. Както и да е де.




Тема Re: Чилич - Мъринови [re: speranza]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано29.01.10 11:59



я кажете сега със сандро щом цонга стига до този отличен резултат - ноле три геврека ли щеше да изяде





Тема Re: Чилич - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.01.10 12:26



Не, щеше да изяде 3:0 сета







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.