Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 06.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Федерер - Давиденконови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.01.10 08:32



Или големия въпрос ще бъде ли спряна знаменитата серия.



Засега Фед започва много изнервено, играе без първи сервис и наниза две двойни грешки, а любимият му форхенд лети на метър в аут. Позната картинка...
Но тук говорим за 3/5 формат все пак. Да се надяваме, че ще гледаме класика равностойна на онази между Фед и Сафин преди 5 години пак тук, макар нито Фед да е същият играч, нито Давиденко при цялото ми уважение към него има класата на Марат.

Айде



Тема Re: Федерер - Давиденконови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано27.01.10 08:37



Уф, тоя Давиденко лети по корта, а Фед много греши. Да видим дали Дав ментално е готов най-накрая за победа над Роджър на ниво ГС. :)



Тема Направо се разпада Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.01.10 08:38



Може и да немаме класика с това темпо - вкарал ли е изобщо форхенд? Уникално зле, бие Вердаско в тая графа.




Тема Re: Федерер - Давиденконови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.01.10 08:43



Според мен е. Ако сега не го бие, не знам кога.




Тема Re: Направо се разпада Роджърнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.01.10 08:50



Безобразна игра на Роджър, не му подхожда просто...
Шансът на Федерер е в един дълъг и изтощителен петсетов мач, аз поне така ги виждах предварително нещата, а шансът на Давиденко е да го унищожи с 3-0, докато Фед не се е съвзел както се вика.
Но ако по подобен начин Федерер сдава сетове и например мача да върви сет за сет, то няма да има никаква умора, защото не знам дали са минали и 20 минути от началото на мача, а Коля дори не се е изпотил.





Тема Re: Направо се разпада Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.01.10 09:00



Мда, абсолютно е така. Аз съм се подготвил Фед да отпада тук, писал съм го и в бачкането преди седмица и половина, тук в твоята тема също - по-зле няма накъде, може би му е време да се посъвземе леко.




Тема Re: Направо се разпада Роджърнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.01.10 09:05



Играе много слабо, но и Давиденко е безгрешен. При всяка по остра размяна удари, Роджър няма отговор?! Той, геният няма решение. А сега Коля го закова директно от ретур. :О Това направо си е гавра вече.
Според мен нещата твърде добре вървят за Давиденко и рано или късно ще се наака... ;)



Тема Re: Направо се разпада Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано27.01.10 09:07



да, когато имаше брейкболи на втори сервиз не успя, а сега гейм на нула след три първи сервиза на Родж. :)



Тема Re: Федерер - Давиденконови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано27.01.10 09:21



айде пак същото. :)



Тема Форхенд уинър на брейкболнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.01.10 09:26



Е това беше ключът. Да видим оттук насетне, интрижка има бая







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.