Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 19.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ще кажа само две думи  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.11.09 01:54



Курвите си заминаха.
Спете спокойно, има Господ на този свят.



Колхозник дои крави, хахаха, много колхознически звучи.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Murray]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.11.09 01:57



В отговор на:

Спете спокойно, има Господ на този свят.




Да, и всички знаем името Му (даже муу :), но айде, че Агаси ще се обиди, няма да го казвам. :)

Тъпанар такъв, ако са договорили мача, което го има само в болните мозъци на тупани като теб, защо не си замина и другата "курва" Делпо?



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.11.09 02:01



Ами защото в крайна сметка от великодушието на Фед и Содата се решаваше всичко ;)



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Murray]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.11.09 02:32



А как ще коментираш

? Момичето е прогледнало все пак.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано29.11.09 02:37



А може и да е измислица.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.11.09 14:07



Има, има, а я кажи Мъри вече кой номер е? Нали пускаше теми да ни осведомяваш






Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: alessandron]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано29.11.09 14:09



Oще си е номер 4, но ако Дел Потро спечели титлата, Мъро става 5ти май.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: lchWill]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.11.09 18:45



Да, вече го обясних в основната тема - Мъри си приключва под номер 4, но това едва ли е особено успокоение, тъй като още в първата седмица докато Лекето играе на Хопман къп (бухахаха, доста добър scheduling), точките му от Доха падат и Делпо ще е номер 4 от самото начало на годината, което значи, че е поставен под номер 4 на АО и ще е водач на четвъртина. :)



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано29.11.09 19:02



а какви са програмите на останалите фаворити как ще се подготвят за АО?



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.11.09 19:25



Фед, Надал, Коля и Цонга са най-високо ранкираните, които са потвърдили за Доха досега. В Брисбейн ще играят Родик, Секси и Монфис, а в Ченай - Сода, Чилич и Вавринка. Това е за първата седмица на годината, а във втората имаме Сидни с участието на Хюит, Вавринка и Монфис, а в Оуклънд ще видим най-сетне Банди. В тази седмица обаче цялото внимание е насочено към Койонг, където ще се срещнат Роджър, Ноле (първо негово участие), ХМДП, Цонга, Нандо, Феня, Сода и Хаас. :)

Иначе на Хопман къп ще имаме интересно дуо в лицето на Иснър и Мелани Уден за Щатите. :)) А Мърльо не знам що се излага и прави на големия патриот, но това са чисти 250 точки загуба.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано29.11.09 19:25



Доколкото четох Дел Потро заменя Федерер на Койонг Класик(не знам дали така се пише). За другите не знам.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: lchWill]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.11.09 19:26



Заменя Багдатис, иначе Делпо беше резерва на Федерер наистина, но след отказа на Баги и двамата влизат в звездния лайн-ъп.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано29.11.09 22:46



Ще са ми много интересни Оден и Иснър,трябва да се види






Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано29.11.09 22:47



Може Мъри да си промени мнението в последния момент и да взема някой Уайлд Кард и да влезне някъдепо турнирите,надали някой ще му откаже..




Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: AndyR]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.11.09 22:55



Абе за Хопмана е официално потвърдено, не знам дали може така да се отмяташ точно от този турнир, да не говорим, че Мъри ще бъде обилно нахранен за тази постъпка, след като цялата страна разчита на него... Но е напълно безсмислено де, с него ще играе 15-годишна ученичка?!?!?!, така че ще се изпоти да вземе три безсмислени мача и ще играе още три двойки, в които логично ще изгуби. :)



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано29.11.09 23:09



да знам,но си мисля,че е възможно да се отметне въпреки че е потвърдено..Но опделено да си губи както ти каза 250 точки и да се пуска там за кеф не е много умно..Ако 4-тото място нямаше да му е застрашено можеше и да джитка на Хопмана,но така си и усложнява задачата и на АО неимуверно като 5-ти поставен..От щаба му хич май не са си направили сметка..




Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: AndyR]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.11.09 01:28



Направили са си сметката, споко. Главната цел е никакво излишно натоварване и после атака в Мелбърн. Усещам, че най-накрая ще успее именно в Австралия.


Ебем ти тия 250 точки ако спечели Озито :)



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.11.09 01:30



хаха, да добре :)
Макар че на мен лично Ким никога не ми е харесвала. Анди заслужава по-добра партия.





Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.11.09 01:39



Мъри си е патриотар. На много негови постъпки се чудите тук, защо не паднал в третия сет миналата година, защо игра с контузена китка за Купа Дейвис (и както се видя безсмислено, защото Великобританяи пак падна), сега защо няма да защитава титлата в Доха, а се пуска за Хопмън къп. Или пък защо винаги е спичал Федерер по интервютата.
Той е по-различен характер и е типичен инат и опък шотландец.
Ето ви един пример. На 17 г. имал огромен шанс да спи с едно невероятно парче, тенисистика, мечта за много от приятелите му в тази среда. Трябвало да отиде просто на вилата където тя била организатор на един купон с продължение за него след това, но нашия човек отишъл на риболов с най-добрия си приятел като за капак завалял проливен дъжд и нищо не хванали освен настинка. Мъри филосоства: ''Мери ако толкова много ме иска ще почака ако не има и други готини мъже, но просто бях обещал на приятеля си и никога не бих се отметнал, защото държим истински един на друг и се знаем на години.'' Не го цитирам буквално. :)

Колко мъже биха направили това особено на тия години когато хормона те блъска отвсякъде.

Аре





Тема Фед пак насраннови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.12.09 01:09



бухахха, безценно.
Втора поредна година гоат не може да играе финал на ТМЦ, бухахах -))))

Хейтърчетата на Рафа мълчат нещо.

А този позор с договарянето с ХМДП ще го припомням винаги. Фед е ГОАТ и по далаверите и мошеничеството, все пак е швейцарец те са неутрални във всичко и курви на всички...





Тема Re: Фед пак насраннови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано01.12.09 01:17



Окей, не е жалък Рафа, жалки са феновете му, които след скорошното му отказване ще си намерят нов любимец в борбата срещу Фед. :)



Тема Re: Фед пак насраннови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.12.09 09:56



0-3 и пак намери да се обадиш? Даже без взет сет - единственият в турнира такъв РЕЗИЛтат?






Тема Re: Фед пак насраннови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано01.12.09 13:06



Мухаха, само Рафа е по-жалък от теб в този момент! Добре, че не игра 2 месеца , че да може поне да участва в ТМЦ за разлика от миналата година когато коленцата не издържаха. Клекайте дружно пред Всемогъщият





Тема Re: Фед пак насраннови [re: Orel(WWTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.12.09 20:41



Кур за Федерер ве балък



Тема Re: Фед пак насраннови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано01.12.09 22:21



ХАХА, охлюв!
Никога не падам до нивото демонстрирано тук от феновете на Надал и Мъри и да си разменям обиди с юзъри!



Тема Re: Фед пак насраннови [re: Orel(WWTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано02.12.09 09:09



калъф! Ти отдавна си минал всякакво ниво... -)



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Murray]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.12.09 13:49



Тва му е оправдание, просто не я е харесвал. Ако парчето е наистина hot от сорта на Меган Фокс нищо не би трабвало да те спира.



Тема Re: Фед пак насраннови [re: Diavolo]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.12.09 13:56



те са неутрални във всичко и курви на всички.

Интересно, не че нема доза истина в това де.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Murray]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.12.09 14:01



Мъри е надменен и някакси е малко нелепо да се прави на голем, при положение, че не е спечелил и един Голям Шлем досега.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: vogelfrei]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.12.09 14:04



Хаха, може. Ма гледам некои други направо не са за пред о'ра, като Джордан например.



Тема Re: Фед пак насраннови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано02.12.09 16:03



Нещо ми заприличваш на един дето е единствен в тоя форум. Написах да клякатате и да се молите на Всемогъщият дано оправи колената на Рафа а ти ми отговаряш с нещо за Фед. Знам, че подсъзнателно го мислиш за Бог и ги бъркаш 2-те понятия ама много скоро си го призна.



Редактирано от Orel(WWTW) на 02.12.09 16:11.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: TheExorcist]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано02.12.09 16:13



Мъри и самите англичани не го харесват, дори една от причините да падне от Фед на ТМЦ-то сега беше публиката в Лондон.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: TheExorcist]  
АвторAбoнaт нa Глoбyл (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 16:32



По-скоро фенът на Мъри в този форум го възхвалява прекалено много.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Orel(WWTW)]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.12.09 17:04



Те винаги ще го защитават, защото са си такива, но Фед е доста подкрепян на Уимби по принцип. Англичаните си обичат шампионите и това коментаторите го бяха казали.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: TheExorcist]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано02.12.09 20:20



Е, Меган Фокс не можа ли да почака?


Ако накараш една жена да те почака малко и да я попренбрегнеш малко, докато другите и се хвърлят в краката би имал по-голям успех ако питаш мен ;)



Тема Re: Фед пак насраннови [re: Orel(WWTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано02.12.09 20:21



Както и да е. Извинявам се ако съм те обидил.
Догодина Рафа гази на клея





Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: TheExorcist]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано02.12.09 20:22



Апропо англичаните умират за Надал. Адски е популярен в Лондон, Рафа.





Тема Re: Фед пакнови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано02.12.09 22:18



Но проблем! За клей да но на АО не сигурен че ще има финал.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: TheExorcist]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано02.12.09 22:25



Специално за този мач публиката бе (мое мнение) 40 на 60 за ФЕД,а и на тази с Вердаско не го подкрепи както е по английски.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Diavolo]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано03.12.09 01:04



Надал е по-популярен сред жените в Англия, те също много гледат тенис и му се кефат. Иначе Фед яко го подкрепят от по-тенис средите и един вид традиционната Уимби публика ( която редовно следи турнира ). Мои наблюдения, но си спомням, че след епичния мач 2008 ( най-великия, който сък гледал, заедно с Агаси-Иванишевич 1992 ), в 5-ия сет, когато Надал вече имаше предимство и публиката масово викаше за вед, коменатаро каза "british are already applauding their hero, they don't want to see their champion go down".



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Orel(WTW)]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано03.12.09 01:10



Не може да са били за Фед, без значение кой британец играе, публиката ще е масово за британеца. Със Сампрас бе същото, въпреки, че Пийт беше много полулярен на острова. А Мъри си го подкрепят, защото си е освен техен и единствената реална надежда за значими постижения в големия тенис. Залагаха и на Хенман преди, но не се получиха нещата при Тим, въпреки, че според мен заслужаваше поне един шлем.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Diavolo]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано03.12.09 01:14



Принципно е така, но в някои случаи трябва да се действа според ситуацията и преценката. Та най-вероятно нищо не е станало между Мъри и тая мацка след това, значи или тя си е намерила друг или на него просто наистина му е било през оная работа за нея!





Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: TheExorcist]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано03.12.09 09:09



О не , гаранция. Специално на мачовете на ФЕД с Мъри и Вердаско/Мъри бяхме група на 3 различни места в залата и за първият мач всички бяха изумени от яката подкрепа за ФЕД, верно че имаше бая туристи и не може да се каже какъв е бил състава на публиката но тя не бе за шотландеца. Даже с Вердаско когато Мъри изпусна 2 сет публиката имаше 2 момента когато трябваше да го подкрепи но остана почти безучастна.
Освен това долу на тренировъчният корт където Мъри тренираше най-продължително от всички - около 2-3 часа всеки ден хората го снимаха и коментираха ама не усетих да го обичат много. Фед не се появи на тренировка там ама той почти винаги се скатава по тайни места и не може да се види от близо как тренира освен на ГШ.



Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Orel(WTW)]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.12.09 00:50



Бил съм няколко пъти в Лондон, включително и на Уимбълдън. Наистина Надал е адски популярен там. Слагам го на второ място след Федерер.
Естествено Мъри си е номер 1 каквото и да говориш тук.





Тема Re: Ще кажа само две думинови [re: Murray]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.12.09 12:50



Гледах на Мъри 2 мача на ТМЦ-то от 1 ред, дори на мача с Вердаско бях в ьгъла (зад гърба на играчите) на 7-8 м от Маклаган и компания и от тук най-ясно се усеща що за подкрепа имаш... За Уимб не знам точно но на ТМЦ специално публиката беше 60/40 Фед/Мъри (+-5%) а за Мъри/Верд дори да не звучи реалистично аз бих я оценил 55/45%. Имаще бая туристи и квичаха много испанци.Освен това 2-ките не ги гледах защото Зимонич се оака на 2-рия мач и загубих интерес и гледах Мъри как тренира по2-3 часа и хората и не усетих да подивяват като излиза на корта. Дори има един дребен катил в лагера му който на края на тренировката пунтира лунната походка на МД и други такива танци за да прави шоу на публиката а Мъри седи отстрани и даже не се усмихва.Снимат го и бегат по ресторантите. И това при положение,че само Пони и Содата се появиха на този корт другите явно другаде тренират или аз не успях да ги хвана.



Тема Re: Фед пакнови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.12.09 22:43



Мен ме интересуват главно Париж и Лондон за ГШ.


И ако може най-накрая един финал да запише в Синси - Мастърса и Ню Йорк - ГШ :) А и да вземе да спечели Маями на хард корт и Мадрид на клей.
Както виждаш не искам много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.