Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: lchWill]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано11.11.09 21:56



Къв Надал, тоя нищо на става от него, къде е тая контузия и кога се контузил. Не е играл половин година тоя наркоман скапан и не може да се оправи. Как става тая работа на 23 години????Смениха (или ги спрюяха) стимулантите и не може да отлепи вече. Д--а и крадеца скапан.

Това и от най-големия хейтър на Надал тук, Фогела, не съм го чел.



- - -

После говори някакви глупости за шах и карате?! Детски акъл.


Редактирано от Murray на 11.11.09 21:58.



Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Murray]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано11.11.09 22:04



Имах в предвид къде е писал, че Надал е велик тенисист и е бил възхитен от него. Това не го видях.



Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Murray]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано11.11.09 22:13



Пубертета е по-тежък от критическата май. Кой те е заплашвал и с какво? Понеже си много "умен" ти предложиш шах или ФК.
П.С.Никога не съм писал, че Надал е велик тенисист просто защото той не е такъв.
Много се спичаш и не отбираш от майтап ама това е сигурно защото пишлето ти е малко и не ти връзват съученичките.





Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.11.09 22:13



Щото не си чел достатъчно назад






Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Orel(WWTW)]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано11.11.09 22:18



Ти не знаеш ли, че не е ученик вече?



Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Murray]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано11.11.09 22:22



..."наркоман скапан" е може би ЕДИНСТВЕНОТО малко пресилено в момента но аз не се притеснявам да го напиша и няма да чакам 10 години ЗА да стане ясно както с АГАСЯН!!! к** ЗА ВСИчКИ НАРКОМАНИ!!!
Дай смислен отговор защо Надал е толкова слаб за толкова продължителен период от време. Защо човекът който през 08 година помене всичко на възраст от 22 г, след 12 месеца няма и помент от себе си?
Дай нещо "умно"!!!



Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Orel(WWTW)]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано11.11.09 22:46



Айде сега без такива за Агаси. Че Андре е пробвал наркотици се знаеше още в началото на 90те, то си беше пределно ясно с този лайфстайл и имидж, НО ако беше зобел никога нямаше на 35 годишна възраст да играе на финал на УСО и дори да вземе сет на Федерер в най-добрата му форма.

Не е нужно да си учил медицина за да знаеш, че всички анаболни и андрогенни стероиди калцират костите, което е пагубно за дълголетието на спортната кариера, особено в тениса. А това е само една малка част от негативните странични ефекти.

Виж Надал е друг случай и точно изказването му по повод признанията на Агаси звучи 100% в стил "Крадецът вика "Дръжте крадеца!"". Тамън беше почнал да ми става симпатичен, сега а дано бял ден не види



"Real stupidity beats artificial intelligence every time" - Terry Pratchett

Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Orel(WWTW)]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано11.11.09 22:48



То кой колко е умрен си личи в тази тема специално :)
А иначе не бери грижи, имам прекрасни приятели с които се знаем от малки и много хубаво момиче с което сме заедно от година и половина и то тя е практикуваща тенисистка.

Нямам грижи.

Не се притеснявай за мен, по-скоро се притеснявай от това, че с напредването на годинките ще засичаш все повече...



Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: Murray]  
Авторus open6 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.09 22:53



uuu na tati kompleksar4eto





Тема Re: Алмагро си е глупакнови [re: us open6]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано11.11.09 22:54



Уууу, разкарай тая шльокавица, че ми бърка в мозъка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.