Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: velizara.m]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.11.09 23:25



Работен е той, няма да избяга. Ти му припомняй за коментара и дори в ада не може да се скрие






Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: alessandron]  
Автор velizara.m ()
Публикувано12.11.09 23:33



Благодаря за "топлото" посрещане. Беше ми приятно да си поговорим. Ако организирате някоя среща на клуба, ще се присъединя с удоволствие.



Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: velizara.m]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.11.09 23:35



Напоследък позанемарихме предвид и все по-трудното намиране на заведение, в което да дават тенис, а не футбол, но ще трябва да се стегнем, че е срамота. И на мен ми беше приятно, пък ще си говорим пак, надявам се :)




Тема Т'ва си е - "меки" китки!нови [re: alessandron]  
Автор mopsus (!)
Публикувано13.11.09 00:08



Тея французи мнооо, ама мнооо ме дразнят!... и как въобще са се записали в историята с такъв характер?
Визирам днешния ден, понеже днес имах повечко време да гледам, и по-специално тоя, така де - он'я ми ти Женетю ("Винету", Бебету, и т.н.). Ако ще биеш No.1, поне го направи с достойнство, демек - защити си победата, а не да ми легнеш днес с 2-0. Ник'ва логика... Ама и аз к'ъв съм, взел съм да търся логика у франсе, пфуууу



Въобще, ако погледнем резултатите от днес... там където участва франсе, имаме мач в два сета. Всички други нации показват характер, борба, дух, сила, борбеност, достойнство, чест, издръжливост!

И като се замисли човек, че тоз турнир е в тяхната страна, какво излиза? Излиза, че зрелището им го прави друг. Красота, драмата, интригата идват от другите играчи (нации)... еми, "меки" китки - т'ва си е!

You can't judge a book by its cover!

Тема Гонзо???нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано13.11.09 01:56



Няма къде да гледам :( Ама не Евроспорт в лайф-комента пише, че Дел Потро спасил 7 (?!?!?) мачбола. И май е взел тайбрека. И от не знам къде - Гонзо се отказал?!?!? Я някой да раздуе какво точно става. Благодаря!

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Гонзо???нови [re: naja_haje]  
Автор Уx (Гррр...)
Публикувано13.11.09 02:01



Взе ми думите от устата(с изключение на 7те мачбола, за които научих от теб). Какво стана с него?



Тема Re: Гонзо???нови [re: naja_haje]  
Автор mopsus (!)
Публикувано13.11.09 02:10



Абе, няма много за разказване...

Факт е, че Дел Потро игра слабо, но пък Гонзо показа слаба психика. Симулира (според мен!

) някаква болежка в коляното, но все пак игра до края на втория сет. Някак чакаше Пони да му го даде, но уви. След края на втория сет Гонзо реши, че му се спи (пак мое мнение) и взе, че се отказа... Лузърска работа. Определено няма място в топ 8!

Btw, това 6/7, 7/6... да не те заблуждава. Стана така защото се редуваха грешка след грешка, и то от двамата! Като цяло мача си беше скука.

ПП. Виж само статса при точките за пробив: Пони - 1 от 6, Гонзо - 1 от 16(!)... без коментар

You can't judge a book by its cover!

Редактирано от mopsus на 13.11.09 02:25.



Тема Резюме за топ 8 до момента...нови [re: alessandron]  
Автор mopsus (!)
Публикувано13.11.09 03:06



Класирани:
1. Федерер - показа, че психиката му не е от стомана.
2. Надал - показа, че не е робот.
3. Джоко - балкански характер - помага, но и пречи.
4. Мъри - уж шотландец, ама леко "нееежен".
5. Пони - талантлив, но недодялан диамант.
6. Родик - залюби се и отлетя. Типично по американски.

Претенденти:
7. Коля - хитра лисица. Не направи много, но май ще е достатъчно.
8. Вердаско - Хммм, енигма. Уж, добре играе, но това все не стига.
9. Сода - златна година за него. Дано успее да се класира.
10. Гонзо - лузър. Ха, те дори вече са го махнали и като претендент от сайта на АТП, като претендент за топ 8. Нормално и логично.
11. (т.е. 10). Цонга - вече казах, "мека" китка. Само да не се класира, че тогава ще е вапцаме...



Лелеееееееееее, че то 03:05 станало!!!!

Айде, лека Ви от мен!

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Гейм, Сет и Мачнови [re: alessandron]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано13.11.09 09:42



Абе стават и изненади. Определено Рафа вчера искаше да спечели мача и го направи. Днес не знам дали ще иска, защото идва Лондон все пак, не може да играе до последно... Ако иска, може и да може, ще видим. Тсонга играе добре, но не винаги, освен това може и да се гипсира в Париж. На някои родната публика им дава сили, на други - по скоро им пречи...



Тема Re: Гонзо???нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.11.09 10:12



Първо за гледането - fromsport.com Винаги има линкове, обикновено и по повече от един
Второ - гледах първия сет и началото на втория и си легнах, че вече не издържам на тоя маратон с по пет и половина часа сън. Не знам за края, но първият тайбрек Дел Потро поведе 5:1 И НЕ СПЕЧЕЛИ ПОВЕЧЕ ТОЧКА НА СОБСТВЕН СЕРВИС !!! 6:8 загуби, а Гонзалес си го караше лежерно и блъскаше на принципа "ако стане". Предполагам в подобен стил е загубил втория тайбрек.





Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.