Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: alessandron]  
Автор velizara.m (непознат )
Публикувано12.11.09 13:31



Благодаря! Ще се възползвам от поканата, макар че аз ви чета от толкова години вече и сте ми толкова познати;-)))) че така или иначе се чувствам част от клуба. И повярвайте ми не съм единствената! Велики сте!;-)))



Тема Re: Отличен мачнови [re: Murray]  
Автор Уx (Гррр...)
Публикувано12.11.09 14:05



Не ми приятен хич Мъри, но хайде от мен да мине. Успех срещу секс машината.



Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: velizara.m]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.11.09 14:31



Радвам се, че толкова хора се забавляват покрай нас

Само тенис да има, дивотиите сами ни идват




Тема Re: краваря е аут!нови [re: Murray]  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано12.11.09 16:28



Краваря аут

=душевен оргазъм.Вече който и тенисист да спечели турнира ще съм доволен.



Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: velizara.m]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано12.11.09 17:15



Давай го по-свободно, много официално нещо ми се струва. Това си е форум и всеки си пише както му харесва. Никой не съм обидил за разлика от ученичките фенки на МЪри които пускат квалификации. За Надал понадрасках вчера малко пресилени неща но си имам основателна причина.



Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: Orel(WWTW)]  
Автор velizara.m (непознат )
Публикувано12.11.09 17:46



Е, разбира се, обръщението "Господине" беше в рамките на шегата. Но след като тук се цитират разни възрасти, все пак доза респект не е излишна;-)))



Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: velizara.m]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано12.11.09 17:54



Дoбре дошла тук,не пиша много много последните месеци но това не пречи да кажа здравей





Тема Нандо и Коля отпаднаханови [re: alessandron]  
Автор Уx (Гррр...)
Публикувано12.11.09 18:48



Сега дали Сьодерлинг няма да се класира за Лондон?





Тема Re: Нандо и Коля отпаднаханови [re: Уx]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано12.11.09 19:24



Ами, не е много вероятно. Трябва да стигне финал, за да се класира, като допълнителното условие е, че Гонзо не трябва да става шампион. Колхозника вече се класира и на теория след победата на Чилич днес, а Вердаско изгаря само ако един измежду Гонзо и Сода играе финал. Ако Цонга вземе титлата, тогава Нандо пак изгаря. А ако финалът е между Гонзалес и Сьодерлинг, то това ще е директна битка за последното свободно място за Лондон. :) Аз лично съм на мнение, че ще е по-добре Сьодерлинг да се класира, а не Вердаско, защото Нандо напоследък ми се вижда много зле кондиционно, а и Робин, с невероятното си израстване през тази година, с уникалната си поредица на Ролан Гарос, с победата над Надал там, с последвалия финал и с добрите игри в другите ГШ-та заслужава да се нареди сред най-добрите 8 за годината. Гонзалес и Цонга също ги предпочитам пред Вердаско, макар че там аргументите ми са по-скоро субективни (и двамата напоследък редят странни загуби :О) и все пак вчера Феня ми се видя в доста добра форма срещу Иснър, да видим днес как ще е. :) Цонга също изглежда впечатляващ от началото на турнира. Абе, да се отказват направо Надал, Мъри и Денко и стига толкова сметки. :)



Тема Re: Не сте прав, Господине!нови [re: AndyR]  
Автор velizara.m (непознат )
Публикувано12.11.09 19:46



Благодаря, добре заварил! Надявам се да пишем и двамата по-често тогава... Не очаквах толкова топло "посрещане", но явно зад заядливите коментари, псувните, заканите, заплахите(нямам впредвид теб) и т. н. се крият топли и дружелюбни душички;-)))




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.