Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кой ненормалник е позволил да я снимат тази?нови  
Автор Vendome ()
Публикувано07.10.09 14:51





Щях да припадна от ужас. Явно главният редактор на това списание има доста извратен вкус.

The enemy came. He was beaten. I am tired. Goodnight.

Тема Re: Кой ненормалник е позволил да я снимат тази?нови [re: Vendome]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано07.10.09 15:31



Ти се радвай, че не се е снимала в Плейбой, че тогава сигурно с часове не можеш да излезнеш от тоалетната.



Тема Re: Кой ненормалник е позволил да я снимат тази?нови [re: Vendome]  
Автор mopsus (!)
Публикувано07.10.09 17:12



Хмм, кусури не виждам, ако така изглежда в действителност, де... но си мисля, че снимката е доста "пипана"



Уточнение: Но пък от двете сестри Винъс е къде, къде по подходяща за такива снимки!

П.П. Тя, милата, заради тази фото-сесия ли отпадна рано-рано?

You can't judge a book by its cover!

Тема Красотанови [re: Vendome]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.09 19:07



изящество и сексапил на едно място, какво повече можеш да искаш?


Ей, нямате вкус и това е.



Тема Re: Красотанови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано07.10.09 19:15



Аз не разбирам от женска красота, сори.



Тема Re: Кой ненормалник е позволил да я снимат тази?нови [re: Vendome]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано07.10.09 19:53



защо, много е секси даже :)

Снимката естествено е обработвана, но това може да се каже за всички снимки в модни и еротични списания... Въпреки това, важен е крайният резулат, поне за тези, които така или иначе никога няма да я видят на живо, камо ли да се изчукат с нея, а този резултат, поне на снимка е МНОГО ДОБЪР!!!



Тема Re: Точно таканови [re: alessandron]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано08.10.09 15:57



Трудно я разбирам тази омраза към Серена... Успокоява ме това, че само истински великите стават обект на такива чувства - никой не мрази Пенета или Звонарьова, нищо че играят добре, защото им липсва онова магическо нещо, което ги откроява от тълпата...

Серена е велика, но и омразата срещу нея я има - ето дори и в момента Евроспорт дава скучния мач на Звонарьова и Пенета, вместо този на Серена!



Тема Re: Точно таканови [re: mizrahi!]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.10.09 17:58



Омраза - ОМГ ?!?!?!

Объркал си се здраво, не мога да си представя дори до какво ниво - просто защитавам правото НИ (на мен, Стенли и хиляди нормални мъже) да НЕ НИ НАТРАПВАТ разни ГОРИЛИ като еталон за красиво. Съответно защитавам и правото на ГОРИЛИТЕ да видят СЕРЕНА и да Й СЕ РАДВАТ както могат - може някоя симпатична маймунка да ощастливи и нея, а не немила недрага да се чуди защо не я дават по "Евроспорт" - да включи на "Нешънъл Джеографик"




Тема Re: Точно таканови [re: alessandron]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано08.10.09 18:26



Не си прав, не всички харесват анорексични руси префърцунени мадами... Повечето мъже така или иначе след 25-30тата си година започват да харесват добре оформени жени с повече месо по тях, а не ходещи кокали, каквито харесват тинейджърите...

Серена е класика за расата си и си има много фенове... На мен също ми харесва и ако трябва да избирам между нея и онази кобила Мара Шарапова, Серена ще е с предимство...



Тема Re: Точно таканови [re: alessandron]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.09 19:28



Мисля, че се излагаш с подобни нелепи изказвания.
Като ви отвращава толкова много, просто не я гледайте и толкоз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.