Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 29.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Кратка история на позорите на Надалнови  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано13.09.09 22:17



Не пускам темата, за да злобея, просто ми е много любопитно как толкова титулован играч може да запише толкова позорни резултати за толкова малко време, още повече, че го набеждават за "най-голямото сърце", "най-смелият" и прочие клишета, а когато дойде мощта, великото сърце отива на пет метра зад линията с подвита опашка.



Почвам отзад напред и само за последните три години, защото не знам колко време ще имам до мача на Фед и Ноле.

УСО'09 - Дел Пони. Коментирайте вие.

Синси'09 - 1:6, 4:6 от Ноле - тука Шевченко на скайп се чудеше как така Дел Пони му е пуснал да стигне до тайбрек. Хубаво, контузия имал, ама в предните си мачове Надал игра нелошо и не беше за франзела. Симптоматично е обаче, че при най-малкото поднасяне на коленцата и веднага последва такъв резултат. Значи играта на Надал си е едно огромно напъване и останалото е просто украса, която рухва без напъните.

Маями'08 - 4:6, 2:6 от Коля - от единия ъгъл до другия и обратно.... Това беше целият мач и дори при 2-5 Надал отново даваше лифтирани център корт топки и очакваше Давиденко да сбърка. Колко красиво.

Маями'08 - 3:6, 2:6 от Ноле - тук Ноле май срещна Рубен Рамирез Идалго... или пък беше Наваро Пастор? Ааа, Надал Парейра, верно, че така се казваше...

АО'08 - 2:6, 3:6, 2:6 от Жо - тогава Дявола обяви, че ЖО е бъдещето на тениса и т.н., е, той го опроверга още в следващия мач, та и до днес, но явно тази илюзия е нормална - щом някой биг хитър бие с 3-0 Надал, то той става бъдещето на тениса. Всъщност 3-0 е най-нормалният резултат в такъв случай, даже по-нормален от 3-2.

Ченай'08 - 0:6, 1:6 от Полковника - като е бил уморен, да не играе или да не се оплакват феновете му. Освен това за умората си е виновен самият Надал, а не Южни, а освен това ЕДИН ГЕЙМ на финал на турнир от АТП веригата (а не Чалънджърите с участието на кинг Оскар) е срам, независимо от противник, състояние и всичко останало.

Мадрид и Париж'07 - Банди. Няма да забравя гледката как "най-пъргавият" и "най-голямото сърце" не гонеше елементарни топки, защото отчаянието го беше обзело тотално. :) Че Банди беше тотално на върха си тогава, е ясно, но сравнете как загуби Фед и как - "претендентът" му.

Хамбург'07 - 6:2, 2:6, 0:6 от Фед - геврек на любимата настилка е срам, каквото и да си правил преди това.

АО'07 - 2:6, 4:6, 3:6 от Феня - Надал, хард корт, полуфинал....... едно време стигаше до 4 гейма на сет поне, де.

В добавка, откакто е номер две Надал е изял петнадесет (15!!!!! - това е точно колкото титлите от ГШ на Фед) франзели и четири геврека. Не знам някой номер едно, който да е брал толкова срам. Е, днес не бра срам де, нямаше нито франзели, нито гевреци. :))

Та така, за финал ще цитирам Дявола, който казва, че за да си голям играч не е важно само дали побеждаваш, а как го правиш и дали запазваш достойнството си дори и при загубите. Еми, по тая логика Надал все още има да се бори за името си, макар че е направил достатъчно по въпроса в последните години.

Редактирано от vogelfrei на 13.09.09 22:17.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано13.09.09 22:23



Припомни ми моля те хед-ту-хеда между този толкова слаб и излагащ се тенисист, когото осмиваш в пасквила си и провъзгласения наскоро за ГОАТ твой идол? Слаба памет имам, не за друго :) Иначе бая си се постарал- яко сране дори още преди Фед да се е класирал за финала. Та така... като най-добър статистик в клубчето чакам хед-ту-хеда :) И не ми пиши за ГШ титли и т.н (Рафа е 5 години по-млад, времето е пред него) :)

САМО ЛЕВСКИ





Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.09.09 22:25



По голяма хейтърска и безпомощна идиотщина в която си вложил цялата си мъка и унижения на която си подлаган през годините като фен на краваря едва ли някой може да сътвори.
Дори не заслужаваш да ти се отговаря на пасквилите които си ги съчинил в някое просветление в банята където обикновено прекарваш времето си когато има мач между Надал и Федерер.
Айде дерзай



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: A.Agassi]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано13.09.09 22:28



Ми виж, "срането" няма общо с класирането на Фед, ако сега Ноле бие, не си прави труда да пускаш специална тема за мен, щото това няма да изчисти кръвта по корта, която пусна Рафиии. :)))

А иначе ти пожелавам още дълги години Рафито да отпада след ШЕСТ СПЕЧЕЛЕНИ ГЕЙМА, но да си държи ХТХ, постигнат на 70 процента заради клея. Аз лично всеки път, когато Надал се класираше на финал на клей, исках Фед да е също там, за да се пробва и за да се изправи срещу по-силния, Надал и феновете му обаче явно мислите различно - ами халал да ви е. :) Мен лично една загуба като онази срещу Фиш ме нарани повече от, да кажем, три загуби от Надал в Монте Карло (или половинка в Париж :P :P), вие какво мислите за тези шест гейма?

И понеже искаш статистика, потърси по-слаб полуфиналист в ГШ турнир в последните десетина години, трудничко ще ти е. :))

Редактирано от vogelfrei на 13.09.09 22:30.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано13.09.09 22:29



Хаха, сравни твоите теми от последните дни и помисли кой хейтва. :)

Всъщност сравни темата ми с твоя псевдо отговор и пак помисли. :)))



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Авторjoy (Нерегистриран)
Публикувано13.09.09 23:04



Досега само веднъж съм писала в иначе приятния ви клуб, но сега просто не мога да се въздържа. Казваш, не била хейтърска тази тема, а би ли ми обяснил с разумен довод каква е? Да, така нареченото любопитство не е такъв, или поне за мен не е, явно съм тъпа и не разбирам по-умните от мен

. и само още няколко думи- ако наистина Надал е такъв колосален некадърник, то защо вече толкова години не спирате да леете помия отгоре му, каква е причината? Гледайте "истинските" тенисисти, радвайте им се,, а на нас оставете правото на лош вкус. Дерзай!!!



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: joy]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано13.09.09 23:10



Да я наречем статистическа, става ли? :) Никой не е казал, че Надал е некадърен, напротив, именно в светлината на неговата "кадърност" е странно защо толкова пъти пада, без да напомни и за минутка за кадърността си. Но феновете му предпочитат да се заяждат, вместо да мислят за тези важни въпроси. :)



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.09.09 23:22



ще ти кажа макар и да не заслужаваш кратко и ясно.
Надал НЕ Е ФЕДЕРЕР, стига си ги сравянвал с това по какъв начин падали от други хора! И Фед има позорни заугуби, но много по-малко и повечето по-далеч в кариерата му, но остави това.
Неговата игра е конструирана така че да разчита на краката си, физиката, психиката и характера. Когато обаче тялото те предава ти само със сърце няма как да си конкурентен. Пак се опитваш, но отсреща човека не греши, като машина е и толкоз. Поне в този мач беше така.
Ако вярваш, че Надал на 100% ще падне така, ок, спираме да коментираме повече.
И не на последно място това е бърз хард корт. Надал няма претенциите да е най-великия и не иска. Както може да победи много от топ 5 на тази настилка, така може и да загуби от не малко тенисисти. Той по друг начин си е харизматичен и си има милиони болни фенове по цял свят, почти колкото Федерер.
Това което винаги съм искал е да е жив и здрав, пожелавам му го с цялото си сърце и ако това е налице ще има достатъчно време да се реваншира в което съм сигурен.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано13.09.09 23:24



Това три пъти го прочетох, че тия дни хич не се беше случвало, ама ей на, най-накрая да кажа и аз - съвсем съм съгласен с това ти мнение



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Diavolo]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано13.09.09 23:25



Рафа игра колкото можа - добре се представи, като се има предвид контузиите и липсата на игрова практика. Полуфинал на ГШ не е лошо като завръщане. Ще почакаме да видим какво ще направи в края на годината...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.