Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.11.09 09:59



Надъхването е похвално, баце. Успех на Рафата и кураж - аз съм казвал какво мисля по въпроса и защо Надал НИКОГА НЯМА ДА Е СЪЩИЯТ вече. Но пък не се и кълна, че ще съм 1000% прав - това само времето ще покаже.






Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано26.11.09 10:17



Много ми е интересно как винаги бягаш от темата, като стане неудобно. :)
Не става дума изобщо за това какво явление е Надал и пр., става дума, че в момента е жалък и тези загуби със сигурност му вредят на имиджа, който за пореден път си описал, макар че не щеш да го признаеш. И не ми го сравнявай с Дел Потро и Коля, нали те са никои и нали Надал бил по-добър от Фед, както кощунствено си заявявал - еми ето така Родж няма да пада, не и докато не стане твърде дърт.

Злобеем, да, ама далеч не е само заради Фед, а защото когато говорех, че Надал играе противоестествено и ще си пати, ти наглееше, така че сега обирай плодовете на антитенис стила му, видя ли кое е антитенис? :)))) И защото феновете на Надал сте почти само Фед хейтъри и си заслужавате храната. :)

И за какви турнирчета в 2 от 3 говориш, това е петият най-важен турнир в тура???



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: A.Agassi]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано26.11.09 10:22



Бате, стига вече сте предъвквали тая глупост с курвите. ИГРАЕШ, КОЛКОТО ТИ ПОЗВОЛИ СЪПЕРНИКЪТ!!!!!!!! Ти какво искаш - Надал да пуска топки на тето постоянно и Колята да не се възползва и да не атакува??? Нали се видя, че дори вчера като тръгна в офанзива за 2-3 топки и матира Давиденко. Много ми е забавно как хора, дето разбирате от играта, почнете да правите някакви такива изводи - той игра силно срещу А, после игра слабо срещу Б два дни по-късно, значи е ебаси курвата на Б. Няма такова нещо! Освен ако не говорим за някакъв мигновен удар от нищото, няма нищо курвенско и случайно в такива победи. Какво случайно и курвенско има, че утре Фед ще засили форхенда си по линията и Денко ще е безпомощен?? А и най-малкото, в подобни случаи не е потърпевш само Надал, че да говориш за случайност - виж какъв рън направи Содичка на РГ например.

И още нещо - Федерер при почти всичките си загуби от Надал е играл слабо, и то дни, след като е показвал страхотен тенис (справка - АО тази година). И кво ся - да кажем, ебаси незаслужените загуби на Надал, щото Роджър се сдухва и как пък все срещу него става така. Ми става, щото Надал му е мач-ъп. А това, че Роджи е мач-ъп на 99.9 % от тура, докато Надал - не, е ПРОБЛЕМ на ВТОРИЯ!!



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.12.09 00:59



Евала!
ВАМООООООООООС!

КЗФ!



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.12.09 01:05



Надал не е жалък, ок? Той е феномен и е качвал геврек на гоат на ГШ, хохо.
Роботът от Севернодонецк догодина пак ли ще чака края на сезона когато героите са уморени та да показва великата си игра? :)
Отговорът ще се види в Мелбърн.

Петият най-важен турнир в тура може да е бил преди години, но определено не и сега. Най-престижните за мен турнири след ГШ са Индиън Уелс, Маями, Монте Карло и Рим, това са класиките.

Ако Надал играе противоестествено другите дефанзета какво играят? Но нямат и 5% от успехите му, а пък супермощните блъскачи които се навъдиха като ХМДП е лидера на тия универсални животни съм сигурен, че ще имат проблеми с кондицията и въпреки, че ще постигнат доста успехи пак няма да направят неговата кариера.

Този който ще почне след години да доминира и да чупи рекорди трябва да има най-доброто от Федерер и Надал в едно.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано01.12.09 01:11



В последните седмици е откровено жалък и това го казват всички. Колко сета стигат, буахахахахаха? НУЛА НА ОСЕМ на сета, това, ако не знаеш, са 4 поредни загуби, всичките в стрейт сетс и с поне два погрома, тоест говорим за най-слабото представяне на номер две в историята на тениса.

Петият най-важен турнир е, разбира се, 1500 точки >>>>> 1000, а това каква е нагласата на спортистите изобщо не е от значение, пък и на тоя турнир повечето играчи бяха във форма и станаха страшни мачове, поне драма имаше. Доста по-добре от безличните и смешни ИУ и Маями.

Е, Надал е феномен, затова е много повече от другите дефанзета, но дори и феномените не могат да се борят със законите, така че това е положението, а и ти си този, който богохулства да слага Надал като номер едно на клей за всички времена и едва ли не в топ 5 евър, аз много добре знам какво му е мястото и дали е феномен.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.12.09 01:20



Петият най-важен турнир е, разбира се, 1500 точки >>>>> 1000, а това каква е нагласата на спортистите изобщо не е от значение, пък и на тоя турнир повечето играчи бяха във форма и станаха страшни мачове, поне драма имаше. Доста по-добре от безличните и смешни ИУ и Маями.

Прави разлика между традиции и реалност. Ако ще и 5000 точки да дават пародията е налице. Индиън Уелс и Маями не са смешни, това че някои тенисисти не виреят по това време на годината си е техен проблем и нямат извиненията които биха имали много други които са уморени от тежкия сезон преди това.
хаха нагласата на спортистите е именно от първостепенно значение, защото именно те играят и тях ги гледаме.
то на хартия и суперкупата на Европа е на трето място по престиж ама на практика е сигурно на 10 след купата на лигата -)


и ти си този, който богохулства да слага Надал като номер едно на клей за всички времена и едва ли не в топ 5 евър, аз много добре знам какво му е мястото и дали е феномен.

Само аз съм го слагал? Да, добре. Поне 60, 70% от клубарите тук са на моето мнение + световоизвестни капацитети - коментатори и бивши тенисисти.
Борг що няма 81 поредни победи на клей? Надал го постигна в пика на изтискващия, силов и универсален тенис на 21 век и то гарниран с много тежки Мастърс титли и рекорди, където Борг пак издиша. Ако Надал не беше се хабил толкова много в Мелбърн, Ротердам, Индиън Уелс, Маями, МК, Барса и Рим, та и Мадрид нямаше да има тази участ в Париж. Едното за сметка на другото.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано01.12.09 01:25



Не разсъждавай като старомоден английски фен, традиции блабла, парите, точките и тн са важни, а специално на този мастърс само твоята примадона, дето и без това й идваше на няколко пъти през сезона, игра слабо, е и Ноле накрая, ама пак не беше чак толкова зле, а и то след две седмици титли това е най-нормалното нещо, няма значение кой е турнирът. И няма нищо общо със Суперкупата, тук говорим за званието "Шампион на годината" и не за ЕДИН, а за 9 мача между най-добрите осем. Пък и откъде знаеш, че традициите не говорят в полза на ТМС??? Само щото надал не е печелил ли? Ами няма, сори. :)

Стига с тия поредни победи, нямам намерение да споря за Борг срещу Надал, защото е мътна и кървава и истината е по средата (с малко предимство за шведа), само ти казвам, че ти си този с гръмките оценки и затова в тази тема обсъждаме теб, а не мен. :))) Колкото до хабенето, САМ си е виновен Рафа. Е, и тио Тони се постара, няма спор, самозабравянето е лошо нещо, учете се от Роджър.





Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Diavolo]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.12.09 14:39



Този който ще почне след години да доминира и да чупи рекорди трябва да има най-доброто от Федерер и Надал в едно

Е то тогава ще чакаме тенис версия на Супермен, демек влизаме в сайънс фикшъна. А след 50 години ( ако не дойде края на света 2012 ) ще имаме тенис на живо смесен в 3 или 4D.





Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: TheExorcist]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано02.12.09 20:18



Ами със сигурност според мен след около 10 години, може и доста по-рано ще се появи някакви чудовище без слабо място.
Ако Федерер има някакви слабости то това са бекхенда (хаха ако това е слабост при него...), дългите завързани петсетови мачове и то май друго не се сещам :О А и при дълга атака се пропуква, т.е. по десетобалната система получва 8.5 за защита.
Та да се подобрят неговите рекорди може да направи само някакво такова невиждано животно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.