Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.01.11 13:42



Що бе? Той е истински фен, който обича докрай своя любимец и мрази в същата степен най-големия му противник. Напълно нормално поведение според мен.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Vendome]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано26.01.11 13:43



Нормално за някой с IQ на земен червей и съответстващо му поведение.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: A.Agassi]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано26.01.11 13:44



Може да погледнеш в архивите, писал съм по два екрана постинги за Фед - Сода на РГ и за Фед - Ноле на УСО, интересно ти дали си имал толкова сили след тежка загуба на любимеца ти? И айде да спрем вече с тези детски глупости за нета и пр., коментирай как "контузеният" Надал нямаше никакви проблеми с движението и си печелеше удари от по 23 удара срещу машината Пикс в третия сет... Коментирай изказването на Ферер, който казва, че едва се е концентрирал да играе, тъй като се притеснявал за "генерал" Надал умрялата лисица. Разбирам напълно радостта ви, че Надал не се отказа, всички помним колко долно постъпи срещу Монако в Синси'07, Коля в Париж'08, Мъри на миналото АО....... Само че тогава слушахме рев как не можел да играе горкичкият.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.01.11 13:46



Еееее, твърде навътре приемаш нещата. Фогела си е пич и никак не е глупав.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано26.01.11 13:47



Стига вече, само ти знаеш кое как е и само ти не видя колко измъчен беше Рафа през цялото време. Прояви малко нетипична за тебе човещина!



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: joy_r]  
Автортeниc-фeн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.11 13:48



Тука е важно EQ



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: Vendome]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано26.01.11 13:49



Знам, ама говори глупости.



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: тeниc-фeн]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано26.01.11 13:50



Да, и там важна част е да знаеш кога да млъкнеш





Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: joy_r]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано26.01.11 13:51



Джой не падай под такива психологични атаки на Фогела.

Виж сега първияь ми пост е наистина истина няма какво да го отричаме!



Тема Re: Кратка история на позорите на Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано26.01.11 13:54



нема какво да гледам, чел съм ти буламачите достатъчно много пъти и знам,че колкото разбираш от тенис и си истински фен (за което те уважавам и мн добре знаеш, че си комуникираме и извън форумите), толкова понякога сипеш такава помия, че се чудя дали да не те напсувам каруцарската. Мисля, че сме надрастнали вече тия темички, които сереш след всяка загуба на Рафа, но май не е така. Не сме ли вече достатъчно големи, за да проявим уважение към тези епохални спортисти, които имаме честта да гледаме и подкрепяме? да, нормално е да се радваш на загубата на Надал, напълно те разбирам. И моито фенско сърце си позволява понякога просташки изцепки по адрес на противника, но твоите взеха да додяват. Гледай си там ГОАТ и стига си срал в градината на Надал, каквото и да кажеш е ясно, че ти е трън в очите и че много тежко си изживял всяка нанесена от него загуба.

Пак ти казвам- като го ебат толкова, като му правят гевреци, като е толкова слаб, как така за годините си има повече успехи от Федерер и как така му води 14-8 в ХТХ. Обясни ми (всъшност недей) и тогава си драскай квото искаш. Повече няма да ти отг, ако искаш довечера в скайп можем да говорим.

Айде

САМО ЛЕВСКИ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.