Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: shevchenko]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано08.09.09 10:36



То само от това да зависеше... Днешният мач не беше никакъв атестат за формата на Ноле, защото Щепанек, освен грозен, беше и отчайващо слаб. Но да видим как ще е срещу Вердаско.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Тема Re: Кузнетцова се уплашинови [re: Balleta]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано08.09.09 10:47



Така е, а и гледам че вече я обличат серията на ''Стела Макартни'' към Адиадас така че очаквай с все по-хубави дрешки да се появява на корта..

Първата и единствената друга тенисиска обличана от тази серия е Мария Кириленко,и на нея и стои добре





Тема Ето, затова го обичам!!!нови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано08.09.09 10:49



Ноле и Макенроу имитират един друг след Джокович-Щепанек. Значително по-забавно от самия мач.

http://www.youtube.com/watch?v=N8gbgse0WsY



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано08.09.09 10:57



Наистина уникален мач се получи се радвам че усяпх да го изгледам до края..Яд ме е доста за Кузи защото от нея зависеше всичко в мача,играеше ли добре Каролин нямаше никакъв шанс с надтрелките от задна линия,а и рускинята много добре миксираше всичко и с тези излизания на мрежата..

Но допусна яко много грешки и направи нечовешки глупости когато не трябваше и датчанката заслужено спечели..Но както и Дявола каза,много голяма връщачка е,никакви уинъри само чака грешки,тази нощ ги получи в изобилие след 1-я сет но просто не е хич добра идея откъм тактика ако искаш да продължиш с изкачването в ранклистата и да се утвърдиш в топ 10..



Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: AndyR]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.09.09 11:40



Абе лично на мен Вожнячки като нагласа и настройка на корта ми се вижда женския вариант на Мъри - талантлива и с прекалено пресметлива тактика на корта, което не е добра идея изобщо





Тема Re: Яко скуканови [re: A.Agassi]  
Автортeниc-фeн 2 (Нерегистриран)
Публикувано08.09.09 12:09



Прав си баце.Аз мач на федерер не гледам по принцип,но снощи по изключение пуснах Евроспорта да видя кво дават.Мача имаше и нещо положително.Бързо ми се приспа и къртих като пън тая вечер.Мерси за услугата на федерер.То от скучна личност като него какво можеш да очакваш.Може да е гениален тенисист,но нищо повече.



Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: speranza]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано08.09.09 12:37



Точно за това ме е яд. Секси беше отчайващо слаб и не направи никакви усилия, за да затрудни твоят любимец. Можеше и по-рано да свърши този мач, ако Ноле не беше направил някои непредизвикани грешки(включително и онзи пробив на свой сервис).
Колкото до въпроса ти: Не мога да се нарека все още на никого фенка. Преди години харесвах много един тенисист(още играе да вметна), но тогава гледах рядко тенис(тогава бях малка все оше и нямам и спомен как харесах този тенисист). Ще ми се смеете много като кажа, че следя тенис отскоро.

Редактирано от lchWill на 08.09.09 14:12.



Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: lchWill]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано08.09.09 12:58



Кой е бил този любимец? Аз преди харесвах Агаси и Иванишевич, но най-вече Пат Рафтър и когато той се отказа, загубих всякакъв интерес към тениса. Добре, че се появи Ноле



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.09.09 13:26



Ех, жени. Играта НИКОГА не свършва, независимо кой я играе.







Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано08.09.09 13:55



Да не напомням кой заплашваше с отказване от тениса и самоубийство в слабия период на Федчо



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.