Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седмицанови [re: Diavolo]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано07.09.09 22:13



Мелъни ги коли рускините наред!!! Явно сега се надява да играе с Кузнецова



Много ме кефи това момиче, има позитивно излъчване и се бори здраво. Ако продължава така ще ме накара да почна да гледам повече женски тенис

"Real stupidity beats artificial intelligence every time" - Terry Pratchett

Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седмицанови [re: bulby]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.09.09 22:18



Абсолютно.


А какво ли си мисли Кузнецова, сега ли да пада за да си спести боя или ще се пробва и тя?
В интерес на истината има шансове срещу Кузи, щото оная е малко психарка, а и е тромава, докато ако играе с датчанката както оная гони и стига всичко то ще и е сложно заради многото изкарани часове на корта.
Аз за това и писах за Петрова, щото си викам че след тия драми с Дементиева и Шарапова няма да има сили, обаче виждаш ли какво нещо е когато реанимираш един ''умрял'' противник. Петрова сама си е виновна.
Изключителна Мелани!
Лошото е, че е набита малко и според мен трябва да понамали малко теглото, защото ще си пати от доста контузии през кариерата.
Дано излезе звезда и шампион от нея, щото да има малко разнообразие, че на всички ни писна от лузърки от източния блок ;)



Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седмицанови [re: bulby]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 22:38



Публиката ръкопляскаше на всека двойна грешка на Петрова като луда. До степен, че съдята трябваше да им прави забелешка. Това доста ме ядоса и сега не съм и никакъв фан на Мелъни. Баси Синдарелата.



Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седмицанови [re: Dr. M]  
Авторus open6 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 23:03



e tva e ma4

nadal safin nalbandian nema zna4enie ,fed da e otsre6ta



Тема Re: US Open - тема за коментари - 2 част - 2 седминови [re: AndyR]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано07.09.09 23:09



Това го знам много добре. Може и на още един няма да му приседне, стига да не играе срещу любимеца му на финала. Предпочитам Федерер за 6ти път да спечели титлата пред него. От тези, които искам да спечелят титлата, останаха само 3ма, но не тая надежда за нито един от тях.



Тема Вердаско-Иснърнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано07.09.09 23:27



Пак се лигави Фернандо, ама Джони не е Хаас, да видим сега как ще го пробива.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Вердаско-Иснърнови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано07.09.09 23:36



Хммм, оказа се лесно.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Вердаско-Иснърнови [re: naja_haje]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.09.09 23:53







Тема Яко скуканови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано08.09.09 00:11



За пореден път се убедих,че мачове на Федерер срещу неговите най-редовни клиенти нема смисъл да се гледат. Ще изпратя отворено писмо до организаторите на турнирите от ГШ, когато се стигне до мач между Федерер и Робредо, Лейтън, Давиденко, Сода, Блейк, Ферер и т.н да не мъчат зрителите, а да предложат на тези невероятни състезатели да си изберат с колко да загубят, без да се играе мача. Хем Фед нема да се мори излишно, хем на нас зрителите ще се спести поредното сваляне на гащи и яко насиране на гореспоменатите срещу Роджър. Как пък един път не можаха да се надскочат тия момчета и да окажат неква свестна съпротива?????????? Който ме подкрепя в моята инициатива да каже... Мерси за вниманието

САМО ЛЕВСКИ





Тема Re: Яко скуканови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.09.09 00:15



Хехе, че Робредо още не е паднал, има време, може и да се надскочи.

Иначе е ясно защо - защото играят срещу КОЗА - и ти да си, и ти ще свалиш гащите, образно казано де



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.