Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re: Фед - Соданови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.09 17:34



да, тези бяха уникални отигравания.


но аз имам други три фаворита за хайлайтс

значи:

1) Мощен, размазващ форхенд ретур на Содата там където се събира паяжина в бекхенд половината на Фед и швайца инстинктивно подложи ракетата, топката беше вече зад него, обаче я намери (някак си, как стана не знам) и с това подлагане направи невъзможен уинър по диагонала. Това е чисти рефлекс, усет, инстинкт. Сьодерлинг остана като закован. Това трябваше да е директна точка за шведа по принцип. :О

2) При едно разиграване шведа пласира мощен форхенд по диагонала, Фед беше на 2 метра зад основната линия, а топката беше пак в ъгъла и дълбока и пак твърде бърза и Фед остана зад нея с краката си и само с китка и протягане как успя да направи контрол, не знам, ама направи форхенд пасинг, а шведа беше на мрежата ама нямаше какво да направи. :О


3) трик шот. Ако си спомняш, ако си гледал внимателно де, ъъъ при едно разиграване Фед излезна на мрежата, Содата направи пасинг който се свлече под нивото на мрежата, но не беше чак толкова ниско за да се отиграе като деми-воле и Фед със скоростта на светлината направи форхенд воле уинър, като не съм много сигурен (щото беше толкова бързо по дяволите, а и не ги повториха ) ама май го отигра между крака!!! Или ако не беше така то направи някаква чупка, имаше там трик-шот, сигурен съм.



Тема Re: Фед - Соданови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.09 17:43



''Надаолубиецът,'' това откъде го измисли?
Май забрави мача в Рим, имам го записан да ти го дам да го гледаш ако искаш :)) Надал направи най-добрия си мач на клей този сезон, другият пак беше на този турнир на финала срещу Ноле.
Дано догодина пак се срещнат на някой клей турнир и ще се хвана на бас с теб, че шведа няма да вземе и сет. пожелавам си на РГ, защото ще е 3/5 и ще заложа пари за 3-0 за Надал.



Тема Re: Фед - Соданови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано10.09.09 17:45



Първите две ги помня

... ми техничар е, спор няма



Тема Re: Фед - Соданови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.09 17:49



В отговор на:

А за сервиса в полуфинала не се притеснявай, високият процент първи сервис ще е там, но не е това проблемът - проблемът е, че Ноле дори и от първи сервис праща коварни ретури извън комфортната зона на Федерер и така Фед не печели достатъчно ийзи пойнтс, с което и напрежението в разиграванията се увеличава. Това ме притеснява, както и твърде пестеливата му игра на моменти, но сега важното е,




хаха май, май усещаш, че ще има бой, ебанье и сръбска музика :))

п.с. сериозно, Ноле по-лошо и да иска не може да играе, а силно се съмнявам, че Федерер ще направи същият мач и игра като с шведа.



Тема Re: Фед - Соданови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано10.09.09 17:51



Ми Сода е причината да жалиш надал толкова време, а на всичкото отгоре Фед взе РГ и изравни рекорда на Сампрас. Всичко това накуп не може да бъде компенсирано и от 100000 победи на Рома-Ле над Содичка в бъдеще, пък ти, ако искаш, заложи и цялото си имущество за победа. :)))))))



Тема Re: Фед - Соданови [re: vogelfrei]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 17:59



не той е причината а тендовагинита.
Надал щеше да падне още следващия кръг срещу Давиденко или най-късно срещу Гонзалес.



Тема Re: Ами Меси батенови [re: iris_]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано10.09.09 19:08



1000ТХ!!!



Тема Re: Ами Меси батенови [re: Orel(WWTW)]  
Автор iris_ (amused)
Публикувано10.09.09 19:19



Хм, днес няма да има втори вечерен мач? Гледам Надал и Гонзо играят от 2 на Артър Аш. Супер, че ми писна това висене до посред нощите. Вчера затова не догледах Фед и Содерлинг след втория сет и сега много ме е яд.



Иначе го дават валежно, бе направо бури вечерта там, дали затова са изместили мачовете? Ох, дано да сварят, да не им се наложи на някои да играя три дена четвъртфинал.

Supermassive Black Hole

Тема Мизрахи, гледаш ли сестрите?нови [re: Diavolo]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 19:20




Неутразими са просто, като стена са!

5-6, 15-40 и два сетбола за Клейбанова и Макарова (апропо много мощни тенисистки и ръстови, точно като за двойки, а и играят много силно досега) и Серинка заби три поредни аса!!!
Измъкнаха и тайбрека, няма начин :)) Личи се обаче как Серина мъкне и сестра си, не е добре Винъс ама и на куц крак ще вземат титлата на двойки.



Тема Re: Ами Меси батенови [re: iris_]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 19:43



В момента на мача на сестрите е ужасен вятър, как играят не знам.
крайно време е тия янки тъпи да построят един покрив, не стига, че идиотската им програма е такава, че няма ден почивка преди финалния мач при мъжете. и още куп простотии като това 1 кръг да се играе 3 дена и т.н.
А тия урагани са пословични вече по това време на годината.
как да играят сега нормален тенис? ами ако отложат за утре някой от мъжките 1/4 финали, какво правиме? кога ще почиват, това автоматично прави Федерер и Джокович абсолютни фаворити.


защо е тази нощна сесия сега сега последен мач 1/4 финал, когато се очаква апропо да вали. гаврят се с тениситстите ето това правят. трябва да са по гъвкави и да се нагласят според времето като няма пари за покрив (не че няма кинти, хах американците ли нямат дето това е най-скъпуят ГШ), сега според прогнозите за времето ако вали дълго както се очаква тази нощ трябва да изтеглят Надал и Гонзо веднага след ХМДП и Чилич, ако не да стискаме палци, че времето ще даде възможност да гледаме два хубави мача, които задължително да се изиграят ДНЕС!!!




Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.