Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Дяволе, вярно ли енови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано10.09.09 02:49



Джоко трябва да бие в 3 сета, което ми се струва фантастика в момента. Дори При най-тежки стечения на обстоятелства Фед би трябвало да вземе 1 сет а след това не виждам Ноле Как може да завърши такъв мач. И преди ти казах - Джоко никъде не ме притеснява (формат3/5, щото за мен това вече само има значение), най-малкото на РГ. След 2-3 години ако са здрави и 2-мата може би да. Искам си тук финал с Надал, вече няма да си играят на нерви, Фед взе всичко за което може да се сетим, НАдал няма какво да губи.Ще стане епохален мач.



Тема Re: Дяволе, вярно ли енови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано10.09.09 02:56



фурор, мурор.

Джоко и т.н. Аве в Хамбург това на Джоко беше буря в чаша вода а в Мадрид, айде буря в буркан, много му дигаш акциите на Джоко ама това е за да изпъкне повечко Рафата. . Мелбърн??? Верно ли мислиш че някой може да бие Фед с 3-0 на хард при нормални обстоятелства??????



Тема Re: Дяволе, вярно ли енови [re: Orel(WWTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.09 02:57



Уф, ок!
Ами нямам нищо против, съгласен.





Тема Re: Дяволе, вярно ли енови [re: Orel(WWTW)]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано10.09.09 02:57



Имам чувството, че Дел Потро може да го препъне на 1/2 финала, ако се стигне до такъв.



Тема Re: Дяволе, вярно ли енови [re: Orel(WWTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.09 03:02



Не, не го вярвам и съм го казвал ;) Ако Ноле беше бил Фед само с игра 3-0, то нямаше да загуби и двата си мача от него на US Open досега. ;)
хех, не вдигам акциите на Ноле за да изпъкнел Надал, то можеше да говоря така и за Кория, Федерер и т.н. Наистина мача в Мадрид беше уникална класика, сега не знам дали си го гледал аз два пъти (веднъж на сръбски и веднъж на английски) и ти казвам няма такива разигравания просто. И това 4 часа!!


п.с. Ноле си е играч на червено. Само Надал не е побеждавал на тази настилка. Има Мастърс титла в Рим, 1/2 финал на Ролан Гарос и финали на всички мастърси без Хамбург, ама там срешна Надал на 1/2 финал. И все Надал го спира, така както Надал спираше и твоя любимец толкова години. ;)



Тема Re: Дяволе, вярно ли енови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано10.09.09 03:13



Джоката си е класен играч на всички настилки във формат 2/3, при 3/5 не е повече от ДелПотро,Мъри дори Родик да речем. Мача в Мадрид съм го гледал 3-4 пъти , както и този на Фед и това ми е любимият турнир. Дори повече от РГ и Вим09 защото усещах какво ще стане. Даже снимката която се мъдри под прякора ми е от него. Уникална- "Fed-clay monster" .



Тема Re: Дяволе, вярно ли енови [re: lchWill]  
Автор Orel(WWTW) ()
Публикувано10.09.09 03:21



ХМДП е мн. странен в момента - или много самоуверен или е изморен и го кара по най-малкото съпротивление. В 3/5 ще има драма ама Надал ще го делне в крайна сметка.



Тема абе я да те питамнови [re: Orel(WWTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.09 03:33



понеже си онлайн, явно чакаш Фед (дано този отегчителен женски мач свърши бързо в два сета) да те питам според теб кой е най-тежкия мач който си гледал на Фед на хард корт, говорим само за ГШ? Говоря за победите му естествено. Т.е. най-болезенените загуби от Надал в Мелбърн, Сафин в Мелбърн и Ноле в Мелбърн не се включват по дифолт в тази класация. Значи ако си спомняш всичките битки на Фед в Ню Йорк и Мелбърн от 2004 г. досега то аз на прима виста се сещам за следните драми с участието на Фед, а именно:
1) двата мача с Агаси в Ню Йорк. Единия, 2004 г. на 1/4 финала с петте сета и урагана дошъл на помощ на Федчо и другият на онзи финал, където заради Фед не се написа една приказка мечтана от милиони през 2005 г. :)
2) Мача в Ню Йорк миналата година с Андреев.
- - -
Ами то май само това е в Ню Йорк. Щото останалото е най-много да е губил един сет и толкоз. Родик, Блейк, Ноле и Хюит се заяждаха с него ама не и константно, макар Хюит и Родик като игра да бяха дълго време равностойни съответно 2005 и 2006 г.
п.с. Е, той и Андре му взе само сет на финала, 2005 г. ама няма как да не го включа, все пак Андре имаше момента и в третия сет, но...
3) Фед - Коля - Мелбърн
4) Фед - Бердих - Мелбърн - тази година
5) Фед - Типсаревич - Мелбърн миналата година

Честно да ти кажа не си спомням за други негови инфарктни (макар че някои от тези мачове не може да се каже, че са точно инфарктни, а по-скоро красиви, с мощна и силна игра за дълго време и от двете страни, обрати и т.н.) мачове.

Аз слагам на 1 място може би много хора ще се изненадат, онзи култов мач в Мелбърн, 2006 г. на 1/4 финала с роботът от Севернодонецк. За мен това е най-силният мач който съм гледал от Коля срещу може би Фед в една от най-силните си форми. Уникален мач, какво темпо и интензитет. Значи тоя мач откога го търся по торенти ама никъде го няма. :/ Тогава ако си спомняш двамата си размениха по един сет, а третия (ключовия) беше уникален и криминален. Невероятен късмет извади тогава Фед в някои разигравания с удари на черчевето, лизване на линии, яко чоук на Коля, съдийски аванти и т.н. Но остави тия работи, самата игра беше от друга планета. Такива зверски разигравания, такова темпо, не виждах топката, аз лично не си спомням някога Федерер да е бил така разиграван и да му е водена по такъв начин играта. Само заради този мач цял живот ще го уважавам Коля макар никой да не го долюбва.



Редактирано от Diavolo на 10.09.09 03:41.



Тема Re: абе я да те питамнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано10.09.09 03:41



Срещу Коля Роджър беше в доста посредствена форма, както и в целия турнир, де. Това си остана най-слабия му турнир като брой изгубени сетове до тазгодишния РГ. От това АО пропускаш мача с Хаас, който за мен е много близо до истината - там Томи наистина показа най-силния си тенис и напълно заслужи два сета срещу Нинджата... Никой друг на хардкорт не е заслужавал с играта си два сета срещу Федерер в пика му 04-09, останалите петсетови драми са просто лиготия на Родж с изключение на мача с Агаси'04, който е другият претендент за тази категория, но това там не беше мач с тоя вятър, хаха. Това е един от двата мача, в които Роджър е печелил по-малко точки, но е взимал мача - другият е срещу Хюит в Базел. За сметка на това има 18 мача, в които се е случвало обратното, което е поредният рекорд на Острието. :))



Тема Re: абе я да те питамнови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.09 03:44



Ааа да и мача с Хаас. :)
забравих за него.

Абе стига бе човек, явно не си гледал внимателно. Каква слаба форма :)
Фед си е Фед, моля те, не може да му смогне на темпото на робота :)

Редактирано от Diavolo на 10.09.09 03:46.




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.