Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.09 01:41



Да, а на Алмагро - Джинепри ънфорсите са толкова, че и повече, но за 5 сета де







Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.09 02:00



да, гледах го. много смешен мач, ама поне имаше драма.





Тема Re: гледам чакайнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано05.09.09 02:10



Орела май имаше предвид, че фенството ми към Иснър е пресилено, което също не е вярно, разбира се.





Тема Re: гледам чакайнови [re: Orel(WWTW)]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано05.09.09 02:13



Значи разбрахме се - Гонзо е "дърво" от гледна точка на това, че рядко играе с максимална мотивация и концентрация и че има навика да играе ненужно атрактивно, особено в биг пойнтс, но чисто спортно-технически - твърдо не е дърво.





Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано05.09.09 02:25



Ти хубаво се готвиш за мач Гонзо - Цонга, ама то може хич и двамата да не стигнат до него. :( Гледах го Гонзо днеска и въобще не ми хареса - прави същите лиготии и демонстрации, типични за играта му след Ролан Гарос. Ако подходи по същия начин срещу Бердих, като нищо ще загуби, още повече, че трите им последни двубоя завършват все в полза на чеха, което не е добра тенденция. Надеждата ми е, че е 3 от 5 и Бърдман би трябвало да се загуби някъде по пътя и да почне да прави обичайните си глупосте. А и гледам днеска срещу Себайос се е поизмъчил доста, което говори за не чак толкова страховита форма...
Колкото до Цонга, неговата задача също не е никак лесна. Бенето демонстрира чудесна игра още в Синсинати, а и днес е сложил две франзели и геврек на Троицки. Идеалният вариант за мен ще е Гонзо и Бенето да се срещнат на осминафинал. :)

п.п. При мен днеска по едно време стана някаква магия и евроспорт двойката ми тръгна на английски, та вместо Тото Гуаната, слушах Дейвид Фелгейт, стария треньор на Тайгър Тим.





Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: Henman]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано05.09.09 02:43



Ама виж аз искам този мач не заради друго, а защото ще е зрелище невиждано. Не казвам, че непременно ще стане, а че ми се иска като зрител.


а иначе честно казано не вярвам двете 'Б' да прецакат този мач мечта. :)

е при мен Евроспорт 2 си е непрекъснато на английски. на български е само за абонатите на булстаком.

п.с. в момента Иван Наваро и Дент правят невероятно шоу, добре че дървото Карло отпадна та да гледаме такива разигравания :)
а обитацитя от евроспорт дават пародията между двете белгийки, хаха



Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.09 02:54



Пфу, тая Винъс се мъчи като свиня с тиква още първия сет. Хубаво си знаеха да пускат мъжките мачове първи във вечерната сесия, та да може и ние да поспиваме някой и друг час, но нейсе. Дано поне чакането си заслужава и Рафа да ни зарадва с игра подобна на тази срещу Гаске. Искам размазване с много уинъри и пасинг шотове

! ВАМОСССССССССССССССССССсс

САМО ЛЕВСКИ



Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано05.09.09 02:58



Хммм, аз двойката не я следя много, ама си беше на бг за кратко... Сега всичко е ок де.

NO MORE TOTO!

уфф, айде Дент да обръща. :(



Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: Henman]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано05.09.09 03:19



Ами някои неща са на български някои на английски. Но US Open си е изцяло на английски. това е бритиш юроспорт 2. тази изцяло бг версия на евроспорт 2 я има само за бонатите на булсатком, там гледат и бундеслигата, това са различни евроспортове.
днес например всички мачове по евроспорт 2 както и винаги досега са си на английски. апропо аз ако искам имам опцията да гледам основния евроспорт инт. и на английски и на български както ми скимне. :)

уф нещо ме съмнява, че дент ще обърна :/ Този Иван Наваро в много добра форма. дано се стигне поне до 5 сет :)



Тема Re: 117 уинъра за 4 сетанови [re: A.Agassi]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано05.09.09 03:20



ще има да чакаш да излезе Надал...


дано само не играят и трети сет, ужас.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.