Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 22.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Световната ранглистанови  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано17.08.09 09:50



Така и не разбрах защо спряха да правят Чемпиънс Рейс. Аз обаче редовно си я правя. И има защо. Ето тръбят по сайта на АТР как Мъри измествал Надал от второто място, от колко време не се било случвало и т.н., и т.н. Само че истината, според мен, е в това какво положението към момента. А то е: 1. Федерер - 7640 т.; 2. Надал - 7065 т.; 3. Мъри - 5500 т.; 4. Джокович - 4420 т.; 5. Родик - 4390 т.; 6. Дел Потро - 3900 т.; 7. Вердаско - 2440 т.; 8. Сьодерлинг - 2350 т.; 9. Гонсалес - 2185 т.; 10. Цонга - 2060 т.

Така че Мъри на практика има още бая да погоне Надал, за да го задмине. Не че, като гледам, няма как да стане, но все пак това си е по-верният подход.

ПП: Впрочем, ако някой желае, мога да му пращам ранклистата, подготвям я всяка седмица, включва всички валидни за световната ранклиста турнири, и се изготвя съгласно правилата на АТР, само дето Фючърсите се включват веднага след приключването им, а не седмица след това.

Джокович е супер пич и тенисист!... Ама Федерер никой никога няма да го настигне



Тема Re: Световната ранглистанови [re: chavo]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.09 10:50



Ами ако не те мързи няма да е лошо да я постваш тук, в тази тема







Тема Re: Световната ранглистанови [re: chavo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.08.09 13:52



Аз също си я правя.


Мъри е измислен номер 2
Но това твоето не е старият АТП рейс, защото при него точкуването беше по-малко и важеше само за определянето на топ 8 за финалния Мастърс в края на годината.
Ти просто смяташ точките само от календарната 2009 г. и това си е правилно, защото в края на сезона именно те ще са решаващите. Аз за това казвам, че Надал има все още реален шанс да стане и номер 1 в края на сезона, стига да спечели да речем US Open и стигне далеч на останалите топ турнири.


Редактирано от Diavolo на 17.08.09 13:53.



Тема Re: Световната ранглистанови [re: chavo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.08.09 13:55



А актуалната ранглиста се прави хем за отчитане на постоянството на тенисистите за последната 1 година назад, а и за определяне на схемите за турнирите. Сега Синсинати е много важен за Надал, защото от него зависи дали ще е поставен като номер 2 или номер 3 в Ню Йорк.
И все пак честито на феновете на Мъри. Не е малко това, а и наистина е признак за равномерно представяне на всякакви настилки.



Тема Re: Световната ранглистанови [re: Diavolo]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано17.08.09 14:02



Надал трудно ще си върне 2рото място преди УСО, единствения му шанс е да спечели в Синсинати, а Мъри да отпадне най-късно на 1/2-финал.

Ама аз лично съм навит да пратят Надал в половината на Федерер... и на полуфинала... без вазелин



"Real stupidity beats artificial intelligence every time" - Terry Pratchett

Тема Re: Световната ранглистанови [re: bulby]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.09 14:08



Хаха, продължаващите бомбардировки над сръбска територия те притесняват нещо? Нека Надал да е в половината на Роджър, лично аз нямам абсолютно нищо против. Пък да видим кой ще стигне до полуфинала. Да видим и сръбският герой в пореден мач срещу Ей Род или пък срещу Дел Потро например какви ще ги свърши, полуфинал с Мъри също ще е интересен, но по скоро "някой друг път" ...





Тема Re: Световната ранглистанови [re: alessandron]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано17.08.09 14:19



Че Ноле е зле напоследък е ясно на всички, от него не очаквам повече от 1/4-финал, просто не искам Федерер да печели И ТОЗИ турнир



"Real stupidity beats artificial intelligence every time" - Terry Pratchett

Тема Re: Световната ранглистанови [re: bulby]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.09 15:09



Ми тогава му пожелай за съперник .... хм, знам ли кой - Цонга и Симон







Тема Re: Световната ранглистанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.08.09 17:29



Дел Потро





Тема Re: Световната ранглистанови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано17.08.09 21:10



И на мен пампаса ми е фаворит за УСО.
Между другото, който иска може да се хване с мен на бас кой ще вземе УСО от фед феновете. аз твърдя, че няма. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.