Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 28.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kortove v Sofiaнови  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано18.07.09 19:02



Prez August shte sym v Sofia s dvama priateli amerikanci. Te sa golemi tenisisti(ne professionalisti) i samo pitat kyde tam moje da se igrae tennis. Nekakvi idei? Predvaritelno zapisvane? Ceni? Thank you.



Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано18.07.09 19:07



Извинения за латиницата ама Кредора не ми пускаше кирилица в началото





Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано18.07.09 21:04



На ЦСКА има много кортове, но не знам за цените, последно бех преди 2 години. Има открити и закрити, аз бях на закритите, те са хард, циментови.



Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.07.09 00:14



В Борисовата градина е пълно с кортове. Най-вече между Националния стадион и Българска Армия. Там са на Левски Спартак и ЦСКА кортовете. Близко до Цариградско шосе (пак е в градината) има още кортове.
Има и на Банкя и в Младост и на Ст. Септември в Красна Поляна, ама аз съм играл само в Борисовата градина.
Цената е 15 лв. на час.






Редактирано от Diavolo на 19.07.09 00:19.



Тема Re: Kortove v Sofia [re: Diavolo]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано19.07.09 00:36



Трябва ли да имам предварително записан час или просто се появявам там с моите player's stuff

, плащам си и показвам на всички жестока екипировка и никаква игра



Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано19.07.09 15:17



Има и на Стадион Раковски, ама там май е с мембършип, преди време не беше така, ама го промениха, иначе мястото е добро и наоколо има доста дървета, които пазят сянка в жегите. Освен това там ми е най-предпочитано да играя, защото е почти до нас. А за запазване на час в Борисовата трябва да провериш на място в съответствие със сезона. Преди две лета имаше голям диманд и ти трябваше буукинг предварително, сега не знам как е.





Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано19.07.09 17:46



кортове в софия бате, под път и над път.
в 6-7 вечерта само можеш да имаш проблеми да намериш, през останалото време насекъде е празно. :)



Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
Автортeниc-фeн (Нерегистриран)
Публикувано19.07.09 19:04



Кортове в София и много и недостатъчно:
- MAXI на Симеоновско шосе - преди околоврътното тел. 0886795380
- на ЦСКА - Танчето Велев - 0888021782
- стадион Славия - кортаджията се казва Данчо - 0888283715
В работните дни навсякъде е лесно да ангажираш часове сутрин и за ранния следобед. За вечерните часове от 18 до 21 е почти невъзможно - часовете са купени.



Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.07.09 20:01



Трудно без записан час ама може. На ЦСКА специално сутрин и особено преди обяд е свободно, така че това е часовият отрязък който ти препоръчвам.
Ама ето имаш по-долу телефон можеш да звъннеш и да се разберете.





Тема Re: Kortove v Sofiaнови [re: Dr. M]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано19.07.09 20:45



Мерси на всички. Ние ще сме в центъра и ще играеме през деня. Както изглежда по това време няма проблеми. Некой знае ли как е ситуацията на кортовете на Малееви горе към Хладилника. Мойте хора са любопитни за там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.