Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 06.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: All Russian Final!нови [re: mizrahi!]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 17:42



$30 е много ефтино

Откъде си ги гледал на живо, самолет? Или поради големия интерес е имало малко on sale



Тема Re: All Russian Final!нови [re: Dr. M]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано04.07.09 17:47



А, може би не се изразих правилно :) 30 долара за да ги гледаш онлайн на 6те корта в сайта на турнира...

Апропо, ЧЕСТИТ 11 ГШ на СЕРЕНА !

Жалко, че се издъни с Кузнецова, иначе и РГ беше неин :)



Тема Re: All Russian Final!нови [re: mizrahi!]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 18:03



Good for Serena!

Честито!



Тема Re: All Russian Final!нови [re: mizrahi!]  
Автор lchWill (Rammstein fan)
Публикувано04.07.09 18:05



Хайде да е честита титлата на Серина. Това трета ли е на Уимбълдън?



Тема Re: All Russian Final!нови [re: mizrahi!]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.07.09 22:09



РГ няма да го види повече в кариерата си, не и с толкова килца.





Тема Re: All Russian Final!нови [re: alessandron]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано04.07.09 22:59



Спечелиха и на двойки, което естествено не е изненада :)

А за РГ, никой не знае - виж какво стана тази година - лека загуба на концентрация й костваше мача, иначе както водеше с 3:0 и 40/0 в третия сет, като нищо щеше да победи, а предполагам не си правиш илюзии, че Сафина щеше да е проблем за Серена, след като не беше за Кузнецова...

Ще поживеем, ще видим... И без това мисля, че клеят е отживелица...

Редактирано от mizrahi! на 04.07.09 23:00.



Тема Re: All Russian Final!нови [re: mizrahi!]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.07.09 00:28



И без това мисля, че клеят е отживелица

А, верно ли? Не е отживелица като го печели Надал. А Дебелогъзина РГ няма да види повече, не и ако не свали поне 5 кг., което за нея е мисия невъзможна.





Тема Re: All Russian Final!нови [re: mizrahi!]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано05.07.09 00:39



Клеят си е супер настилка и никаква отживелица, ама тревата е крайно време да я махат! Само там някой като Иво Карлович може да стигне до 1/4-финал... а можеше и повече, ако бе при Мъри или Ноле, а не при Фед.



Тема Re: All Russian Final!нови [re: bulby]  
Автор Henman (old rookie)
Публикувано05.07.09 00:51



Хаха, Карло достигна до номер 14 в ранглистата в година, в която беше отпаднал в 1 кръг на Уимби и точно благодарение на много добри резултати на останалите настилки, така че съвсем не е като да се представя силно само на зелено. Какви други аргументи имаш за махането на тревата?



Тема Re: All Russian Final!нови [re: Henman]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано05.07.09 13:46



Аз това повече на майтап и в отговор на твърдението на mirzahi! го казвах, ма съм забравил емотиконката



Иначе наистина смятам, че все още се играе на трева само заради традициите и статута на Уимбълдън като най-велик и престижен турнир. На мен лично в тревата най не ми харесва, че отскока на топката е непредвидим на различните части от корта и че колкото и да я забавят пак сервиз-волето е най-вървежно и точките обикновено са много бързи. Най-абсурдното е, че от финала на РГ до финала на Уимби има по-малко от месец разлика, а подготовката е само един турнир. То така е доста ясно, че специалистите на трева ще са твърде малко и повечето са опитни играчи.

Пък и като се замислиш - АО и УСО също са били на трева бая много време (над 80 години), но минават на хард корт, със сигурност има много причини за това.

А за Карлович си прав, че има успехи на хард корт, но са все на ATP 2/3 турнири, на ГШ извън Уимби е достигал 3ти кръг едва 3 пъти, докато в Лондон има 1/16-финал и 1/8-финал.

Редактирано от bulby на 05.07.09 13:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.