Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 07.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: ааанови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.09 20:54



Всъщност подобен завързан и драматичен мач за Родик е по-полезен отколкото ако беше бил примерно набързо с 3-0, така поне си мисля :)
А и когато играе с Хюит винаги Анди е притеснен и му е трудно дори и когато бие, просто е видял доста бой от австралиеца и не му е никак приятен.

РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - 14 ТИТЛИ ОТ ШЛЕМА И КАРИЕРЕН ШЛЕМ!
РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ В ИСТОРИЯТА!


Тема Re: C'moooooooooooooooooonнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.07.09 21:01



И аз веднъж пуших две цигари, ма не повторих







Тема Re: ааанови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.07.09 21:03



Да така е,съперничеството им през годините е уникално..Последните мачове между тях въпреки че Родик ги взима са пак с много мъки,неприятен му е то е ясно,с този ретур Австралиеца е неприятен за много хора според мен





Тема Re: Хайде 5-ти сет!нови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.07.09 21:07



Еми това е,заслужават хората да видят 5 сет и драмата е налице,Хюит според мен е с предимство заради играта си в края на 4-я и разбира се че ще сервира първи в него



Тема Re: ааанови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.09 21:11



Ами Анди мисля, че ще е малко чудо ако Родик вече измъкне този мач. Изтърва питомното ;) Ако все пак го стори ще е двойна победа за него. Обикновено когато някой измъкне мач в пет сета в следващия си мач винаги играе много по-силно и някак си освободено. Така че и двамата, Родик/Хюит като нищо могат да развалят празника на домакините. ;)

РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - 14 ТИТЛИ ОТ ШЛЕМА И КАРИЕРЕН ШЛЕМ!
РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ В ИСТОРИЯТА!


Тема Re: Хайде 5-ти сет!нови [re: AndyR]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано01.07.09 21:11



Имам чувството, че Лейтън май ще му отмъкне на Анди мача, получава се страхотна драма!





Тема Re: ааанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.07.09 21:17



Нито Родик, нито Хюит ще се справят с Мъри. И двамата са твърде зависими от сервиса си, но в двата полюса за всеки - единият като го изтърве и лошо, другият като го изтърве и е готов да го изтърве веднага пак ...





Тема Re: Хайде 5-ти сет!нови [re: bulby]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.07.09 21:17



За съжеление и аз имам това усещане,но се надявам Родик все пак да направи нещо и да вземе да бие в 5 сета



Тема Re: ааанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.09 21:22



то е ясно кой ще е фаворит, но ние не сме букита, нали? тениса не е само логика. на теория може да стане всичко, особено ако Родик играе срещу Мъри. Хюит по не го виждам, особено сега гледам е получил разтежение в лявото бедро и този мач е ясно, че ще го доиграе на адреналин само, но болката и умората ще дойдат по-късно... Анди има всички оръжия и сърце и т.н. за да бие и Мъри и Федерер на трева. Друг е въпросът дали ще стане.
Та така.

РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - 14 ТИТЛИ ОТ ШЛЕМА И КАРИЕРЕН ШЛЕМ!
РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ В ИСТОРИЯТА!


Тема Невероятен мачнови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.09 21:36



правят двамата. респект!


Родик изпусна два шанса за пробив, а Хюит три.
Особено онова деми-воле на еър Род беше научна фантастика

РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - 14 ТИТЛИ ОТ ШЛЕМА И КАРИЕРЕН ШЛЕМ!
РОДЖЪР ФЕДЕРЕР - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ В ИСТОРИЯТА!


Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.