Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 24.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Тема за хейтърите  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано07.06.09 18:58



Колко пъти слушахме, че Фед няма да вземе РГ? Колко пъти разни "спецове" го оставяха без никакви шансове и пророкуваха, че нямало да я вземе? Да припомняме ли всичките глупости - съдбата щяла да го накаже заради калитарството, Надал е непобедим, Фед ако имаше шанс, да я е спечелил вече? И т.н., и т.н. Е, дотук бяхте. Фед направи наведнъж всичко, с което ще млъкнете веднъж завинаги - взе 14тата, направи кариерен шлем и стана най-великият в историята. Това е. Оттук нататък не мисля да си правя труда да отговарям по друг начин освен този.

За Дявола - бате, сега видя ли кой "спечели сблъсъка", както сам беше говорил? Нали уж Надал щеше да победи злото, нали не би било справедливо Сампрас да бъде бутнат от Фед? Е, след пет години активно спорове мисля, че трябва да признаеш, че загуби. Не би ти отивало иначе. Освен това загуби бас и ти давам шанс да си избереш турнир от Шлема, през чиито две седмици ще носиш сигнатура по мой избор. И накрая, надявам се, сега разбираш защо никога не съм проявявал надменност, макар че имам не по-малко основание от теб като фен на Фед. Никога нищо не е ясно и затова нито си мислех, че Фед е обречен, нито обаче си мислех и че всичко е сигурно след загубата на Рафа. Както виждаш, и двете неща се оказаха правилни.

За малцината като Агаси - чест ви правя, че не оставате равнодушни на това как Фед ПРАВИ ИСТОРИЯ, а признавате онова, което този човек прави. С вас е удоволствие да се общува.

За ХУИт - курво недоклатена, кога и да умреш, все ще е късно!

За останалите - РОДЖЪР ФЕДЕРЕР = 14 ТИТЛИ + КАРИЕРЕН ШЛЕМ: НАЙ-ВЕЛИКИЯТ В ИСТОРИЯТА!!!!!!!!!! :))))))))))))))

It’s not where you take things from - it’s where you take them to.


Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано07.06.09 19:02



копеле, отиди некъде навън да празнуваш, че ставаш смешен и жалък. :)
да не си я спечелил ти тая титла? :)
и имаше ли момент, в който ти да излезнеш и да кажеш - "Фед ще спечели РГ"?



Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано07.06.09 19:04



За Фоглеа не знам, аз се басирах с Дявола още след миналогодишния. Колко съм го вярвал е друг въпрос де, но все пак



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано07.06.09 19:06



Сраньето ти в такъв исторически момент показва колко си нелеп. И все пак, ако толкова ти се сере, отиди в друга тема, а не из моите.

It’s not where you take things from - it’s where you take them to.


Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано07.06.09 19:07



честито баце!
и на теб и на сандро, и на орела! дано не збравям някой ...
на вас не ви спре нета една година, а и сега не пускате 10 теми. :)



Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано07.06.09 19:09



смешник, не ми давай наклон на ...
радвай се там, ходи да празнуваш в банята и по-кротко с определенията.



Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.06.09 19:10



Мерси, бацек. И аз преди години се запъвах пред Дяволето, че Фед ше спечели, но признавам, че с времето все по-бледа ставаше надеждата. Затова и сега съм толкова радостен.

п.п. Преди две години взимах интервю от Стефан Цветков и го попитах дали според него Федерер някога ще вземе "Ролан Гарос" и той каза "Да". Тогава честно казано не бях напълно на неговото мнение, обаче човекът се оказа прав




Най-добрият мениджър в света


Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано07.06.09 19:10



Кога съм се скрил бе, тъпак? Не ме бъркай с Ноле през два месеца, хахахаха.



It’s not where you take things from - it’s where you take them to.

Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: vogelfrei]  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано07.06.09 19:11



Полека,мършо да не се гътнеш пред компа.Празнувай на мега смешната титла на краваря че други нема да видиш ти и цялото стадо.Година и нещо се кри като путка след всяка гавра на краватя,а ся изпълзя след късметлииската титлата на млекарчето.Кофти е да си крава знам,но не се отчайвай





Тема Re: Тема за хейтъритенови [re: vogelfrei]  
Автор Бoeвoй (Snivilizator)
Публикувано07.06.09 19:15



е па, как няма да го мразя след като е ебати гея

а феновете му в болшинството сте патетични нито има постиженията на Щефи Граф при жените, нито е най-великия щеше да е ако имаше 4 поредни на Ролан Гарос. Майкъл Джордън в тениса все още не се е родил




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.