Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 24.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано05.06.09 22:37



сандро, фогеле, сперанца е права, исторически момент ще е, хайде да се съберем, много ми се иска да се запознаем
не ме оставяйте сама да бърша горчиви сълзи, искам да се израдвам до край, така че ще се наложи да помагате
за неделя аз съм за, пу втора след авторката
кой е трети?



Тема Re: Среща на клубанови [re: peti_ta]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано05.06.09 23:53



ами, аз давам едно 70-80% вероятно присъствие при евентуално мероприятие. :)
ще съм вива сода. :)



Тема Re: Среща на клубанови [re: shevchenko]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано06.06.09 10:25



И аз мисля да дойда, надявам се на присъствие от страна на теб и speranza та да не потъна сред екзалпираните орди фенове на Федерер



You think I ain't worth a dollar but I feel like a millionaire.

Тема Re: Среща на клубанови [re: bulby]  
Автор shevchenkoМодератор (стар клубар)
Публикувано06.06.09 11:15



еми айде кажете, кога и къде, че не остана време ...



Тема Re: Среща на клубанови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.06.09 11:57



Ти щом ще идваш, аз няма да стъпя. Колкото мачове сме гледали с теб все е свършвало зле от моя гледна точка. Благодаря, ма нервите мога и самичък да си ги троша, не пред публика



п.п. И да знаете, че прогнозите за днес и утре сочат дъжд в Париж, та не е много ясно как точно ще се играят финалите и колко ще продължат. Съответно и в заведенията колко ще са склонни да ви отпуснат. А не знам дали има Формула 1 този уикенд, проверете, че да не трябва и с това да се борите ...


Най-добрият мениджър в света


Тема Re: Среща на клубанови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.06.09 11:59



Аз бих дошъл,ама утре са избори,а аз съм застъпник. Има Ф1- Гран При на Турция. Иначе за дъжда, дам. Данчо вчера се изцепи,че могло да вали 2 дни безспирно. Аз лично се надявам да е така,за да си гледам в понеделник на спокойствие :)

САМО ЛЕВСКИ





Тема Re: Среща на клубанови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано06.06.09 12:00



Оффф, хайде, стига си се дърпал, повече ли ще се насладиш на победата като си седиш вкъщи сам пред телевизора.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Тема Re: Среща на клубанови [re: shevchenko]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано06.06.09 12:03



Обадих се в Айриш Харп, но никой не вдига. Не виждам какъв проблем ще има да ни пуснат финала, миналият път жива душа нямаше там. Следобед пак ще звънна. Дайте да се преброим първо, аз държа феновете на Федерер - Орела, Фогела и Сандро да присъстват



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: Среща на клубанови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.06.09 12:11



Хаха, това верно ще е екстра за теб, особено щом ще се занимаваш с изборите. Аз предвидливо пратих колегата да ходи утре в НДК, хич ми не дреме за избори за парламент, в който дори не е съсредоточена цялата законодателна власт. Отделно аз за тия, за които искам да гласувам, не мога, щото са шведска партия:




Най-добрият мениджър в света


Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.06.09 12:13



Ще съм сигурен, че има къде да го гледам, щото заради дъжд и Формули (най-омразния ми и безсмислен спорт) не ща да рискувам и да трябва да търча да търся ТВ. Всеки друг финал, но не и този. А и победата не е факт, докато не стане - отсреща също има човек, който ще се бори докрай.


Най-добрият мениджър в света



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.