Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 12.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Анди,нови [re: Angermeans]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.09 22:43



Мерсаж





Тема Re: Анди,нови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано01.06.09 22:49



Хаха, мерси за комплимента



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: Анди Родик си е детенови [re: alessandron]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.06.09 22:49



Така е,сам изтърва да върне пак пробива..Но си е такъв де,поддава,като нещо не е наред се разправя



Тема Ами прав енови [re: Angermeans]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.09 22:50



Медиите изграждат образи и малко или много всички ние се влияем. А честно казано колко от нас се замислят какво им струва на тези млади момчета? Та Рафа е на 23 - какво сме правили ние на тези години? Ами докато беше тийнейджър, когато взе РГ? Та той си беше дете, дет се вика дори незавършил гимназия. Всеки е победим, а според мен за големите звезди най-трудно е психологически - това е такава непрекъсната тежест, че смазва. И тя не се променя, докато си на върха.





Тема Re: Анди,нови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.09 22:51



Моля, нека сме любезни, че виж хората как се плашат да пишат в клубчето







Тема Re: Анди Родик си е детенови [re: alessandron]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.06.09 22:51



Просто с цел да не довършват мач утре го доиграха,със сигурност ако на Монфис не му беше нещо наред щяха бързо бързо да го хвърлят утре,нормално нали е местен..Не ме е яд че Монфис би,яд ме е отношението му когато Родик правеше грешки и разбира се гаменската публика..



Тема Re: Анди Родик си е детенови [re: AndyR]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано01.06.09 22:54



Французите открай време са си националисти и са отвратителна публика. Нищо ново под слънцето.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Тема Re: Анди Родик си е детенови [re: AndyR]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.09 22:57



Абсолютно. Много исках Анди да ги резне, ако той е имал претенции, поне говори със съдията, както е по правилник, докато на оная маймуна (и хич не ми дреме, раисист съм към такива цигани) само му мелеше устата, дразнеше и искаше да играе Родик едва ли не без изобщо да спира. Негово право си е да се оплаче, ако счита че нещо не беше наред. И съм убеден, че още при 2:2 в третия гейм вече съвсем не ставаше за игра. Яд ме е, че Анди не показа малко по-здрави нерви и не взе един медицински - аз щях да го направя. А ако ми откажеха, щях да заявя, че нещо ми е влязло в окото, не виждам и се подува.





Тема Re: Анди Родик си е детенови [re: alessandron]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.06.09 23:05



Представям си какви усвирквания щяха да настанат ако беше взел медицински

Както и да е,минало заминало,с нетърпение очаквам пресконференцията,ще пада яко хранене Ще я преведа и ще я постна тука



Тема Re: Анди,нови [re: alessandron]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано01.06.09 23:07



Уплашила..хахаха... просто не виждам, за какво да си го причинявам. познавам се и не бих си мълчала, а този лют македонски темперамент в съчетание с още по-лудото ми фенство са взривоопасна комбинация. така че по-кротко го давам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.