Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 12.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Женитенови [re: speranza]  
Автор Angermeans (Shapeshifter)
Публикувано01.06.09 19:04





Иначе верно са си блъскачи и нямат грам движение по корта, но като цяло мен ме кефи!



Тема Re: Дел Потро - Цонганови [re: AndyR]  
Автор googoodoll (don't panic!)
Публикувано01.06.09 19:04



А как стоят нещата с точките за РГ? Джоко и особено Надал губят много, ама колко точно. По мои изчисления Рафа е назад с 1700 или там някъде.



Тема Re: Женитенови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.06.09 19:10



Една от многото ми любимки..Симпатизирам яко на Сорана така че дано да бие!





Тема Re: Женитенови [re: Angermeans]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.06.09 19:10



Agree





Тема Re: Дел Потро - Цонганови [re: googoodoll]  
Автор Angermeans (Shapeshifter)
Публикувано01.06.09 19:14



Надал губи 1820, Ноле 630, а Мъри вече е с 270 точки напред.





Тема Re: Женитенови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.06.09 19:16



След сриването на Вайдишова се лутам кой ме кефи най-много при жените,но Кирстеа трупа бързо точки





Тема Re: Женитенови [re: AndyR]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано01.06.09 19:18



Ти пък - Вайдишова, румънката е много по-сладка. То зависи по какви критерии си избираш любимките, де :-). Между другото, Никол още ли е с онзи клоун?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Тема Re: Женитенови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано01.06.09 19:27



Еми май да,то затова пропадна така яко,махна баща си като треньор хвана се със ''секси'' и нормалното се случи и потъна..Сега пак баща и я тренира ама без резултат от началото на годината..Е Вайди си ме грабна просто,нали знаеш как е,става от само себе си,с баща ми пихме шампанско като обърна Моресмо на РГ през 2006

и след това пак се почерпихме като би и Винъс де ама това е друг въпрос..Иначе че Сорана е сладка и готина спор няма



Тема Дел Потро на 1/4-финалнови [re: AndyR]  
Автор Angermeans (Shapeshifter)
Публикувано01.06.09 19:54



Според мен би трябвало да се справи с Робредо, а сега най-очаквания от мен мач за днес.

C'mooooooon Andy!!!!





Тема Re: Женитенови [re: AndyR]  
Автор googoodoll (don't panic!)
Публикувано01.06.09 20:03



ръмунката е страхотна. как само спаси гейма си от пробив за 5-6. две поредни разигравания все изглеждаше аут и все успяваше да се върне и да спечели точката. кефи много.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.