Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ех, Банди, Бандинови [re: naja_haje]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (мистериозен)
Публикувано22.01.09 16:07







Тема Re: off Ронииииииииииинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (случаен минувач)
Публикувано22.01.09 19:57



Две световни титли има Марк, през 2000 и 2003. Иначе той е един от много малкото играчи, които са печелили Световното първенство, ЮК-я и Мастърса в рамките на само един сезон. Другите май бяха Хендри, Дейвис и Джон Хигинс, може и да бъркам. :)

А Джими за съжаление няма нито една световна титла, има шест изгубени финала обаче... :(



Тема Наваро - каква грозотия!нови [re: Henman]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.01.09 20:22



Гледах прехвалената Клара Наваро не знам каква си... обявиха я, преждевременно според мен за втората Жустин Енен, не знам какъв си талант и тн... То не само че е най-грозната тенисистка в съвременния тенис, но и не видях и да прави нищо особено срещу Винъс, просто маймунката се бъгна по средата на играта. Според злите езици, препили са снощи със сестра си... То и Серена щеше да гризне дръвчето, само че го избута на злоба...



Тема малко снимки:)нови [re: speranza]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано23.01.09 00:58





Фердаско след победата си над Клемон. Ана не е глупава:))



Серена в новия й оутфит, който много ми харесва, вижда ми се отслабнала?



flying lemon?:)

още след малко

PRIDE!

Тема Грандиозно шоу и Фед бие Сафнови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.09 15:06



Мачът обаче беше просто на турбо. Такова размазващо темпо, каквото сме свикнали да гледаме от Фед. Марат също отговори достойно, но за разлика от Роджър в биг поинтс не издържаше. Лично аз се радвам, че след грешката на краката Фед опропасти и двата си минибрейка, за да се стигне накрая до този знаменит бекхенд уинър по правата. Изобщо Роджър летеше на корта, както казваше Агаси - мувмънт - а това е най-радостното. И сервисът вървеше като по часовник, а колко пасинги и убийства станаха от форхенд и бекхенд - тц, тц, тц. Но Марат го би в едно - три жестоки лоба от бекхенд, в негов си стил. Който е гледал, знае, който не - да гледа, не беше за изпускане този мач.



Редактирано от alessandron на 23.01.09 15:07.



Тема Re: Грандиозно шоу и Фед бие Сафнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.09 15:11



Страшен мач стана, но ако Фед не намали евтините грешки от форхенд, никаква титла няма да види. В случая сервисът му беше просто безотказен, а и Марат си сглупяваше в по-дългите разигравания, обаче срещу Мъри или Надал няма да го има това и тогава ще се види длъжен да вкарва лесните форхенди. Ебаси, на моменти се чудя как може толкова гениален тенисист да е неубедителен на основния си удар, и то в нарисувани разигравания. Това го нямаше допреди миналата година... Иначе тия пасинги от бекхенд бяха просто...



It's not a saviour we want, just someone else to crucify.

Тема Re: Грандиозно шоу и Фед бие Сафнови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.09 15:13



Е недей толкоз критично, грешки иамше чак накрая в третия сет. Очаквано беше да има малък спад в играта му, нормално е, а и отсреща е Сафин все пак, при това не лигавещия се. Според мен е в много добра форма Родж и има защо да се надяваме





Тема Re: Грандиозно шоу и Фед бие Сафнови [re: alessandron]  
Автор nerra (woman, де)
Публикувано23.01.09 15:23



Добър е Федерер, няма спор. И продължава да играе така, все едно не полага никакви усилия. :)
Иначе мачът беше страхотен и съжалявам, че не стана петсетов. Е, и че Фед победи съжалявам, но поне Сафин игра като цяло добре и с доста по-малко емоции от обичайното.
Това с грешката на крака беше голяма тъпотия. От повторенията ми се видя като да имаше наистина, но пък в този важен момент да го отсъдиш, си е чисто издребняване.


Но поне лайнсменът имаше удоволствието да чуе едно конско от Саф.



Тема Re: Грандиозно шоу и Фед бие Сафнови [re: nerra]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.09 15:27



Това с фуутфала тъпото беше, че Сафин го прави цял мач, а накрая го отсъдиха точно в решаващ момент от двубоя. Ненужно издребняване наистина.

Иначе Сафката си беше на нивото от Уимби'08 и жалко, че толкова рано попадна на Фед, интересно ако сега беше играл примерно с Джокович какво щеше да стане... :)

It's not a saviour we want, just someone else to crucify.


Тема Re: Грандиозно шоу и Фед бие Сафнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.09 15:29



Абе преди като виждах някоя маааалко по-къса топка на форхенд на Фед и си знаех - това ще бъде неспасяем уинър. Сега не е така и това доста ме плаши, защото дори и най-големият гений има нужда от конкретни оръжия, с които да показва гения си. А и днес сервирането на Фед беше толкова силно, че покри всички грешки, което не значи, че такива няма. :)

It's not a saviour we want, just someone else to crucify.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.