Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Вердасконови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано28.01.09 10:12



Не знам, на мен страшно ми хареса. Супер сервис и невероятни уинъри от форхенда. Колко брейкобола спаси само, не е истина. Много дълбоко удряше топката и беше точен. И много уверен! Според мен Симон доста ще се опъне на Надал, така че да видим какво ще стане.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Вердасконови [re: AndyR]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано28.01.09 10:14



Хм, не съм убедена, че Надал ще прескочи така лесно Симон.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Вердасконови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано28.01.09 10:16



Много от нещата му се получаваха срещу Цонга и главната разлика беше процента на първия сервис а именно 76,много ниският брой ънфорси и 4 от 4 спечелени брейкбол шанса,за справка французина беше 2 от 13...



Тема Re: Вердасконови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.01.09 10:17



Аз не вярвам Надал да загуби от Вердаско - според мотото на този мач ще е "на краставичар краставици ли ще продава?" С други думи при сходни стилове излиза на преден план опитността и по-голямото самочувствие - така че ...





Тема Re: Вердасконови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано28.01.09 10:18



Това ти казвам, не слагай каруцата пред магарето - нека първо Надал да бие Симон и тогава ще говорим. Вярно, че Надал си е Надал, ама това е АО, а не РГ все пак.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Вердасконови [re: AndyR]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.01.09 10:18



Еми с тоя сечен сервис по диагонала ... Те над 80% от брейкболите бяха на това поле за сервиране, дет се вика позната картинка от "Ролан Гарос" и Надал - Федерер - и Роджър е имал подобни статистики при шансовете за пробив след загубените финали в Париж.





Тема Re: Вердасконови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.01.09 10:20



Хаха, ако сериозно мислиш, че Симон може да направи нещо повече от това да поизпоти Надал, не знам ... Другото са приказки от сорта на "Успех на Родик срещу Дел Потро"







Тема Re: Вердасконови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано28.01.09 10:22



Ще поживеем, ще видим. Не че аз не заложих на Дел Потро срещу Фед де.. Имам глупавия навик да следвам емоциите си, а не разума и резултатът в играта е налице.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Вердасконови [re: alessandron]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано28.01.09 10:24



Така е да,яд ме е че не го предположихме...6 точки в играта са това:) Но колкото и в нечовешка форма да е не мисля че Надал ще го пусне..



Тема Re: Вердасконови [re: AndyR]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.01.09 10:39



Да и мен ме яд за този мач, а ние с теб изоставаме и бяхме длъжни да рискуваме тук. Лошото е, че няма как да гледам цели мачове на този АО с малки изключения и понякога прогнозирам по стари впечатления. Аз мача от мача на Вердаско с Мъри видях три гейма в третия сет и последните пет в петия сет. Пък и честно казано не очаквах Нандо да задържи над 70% първи сервис във втори много важен мач поред, а той днес е успял на 78% да го закове ...

п.п. Аз също не вярвам Вердаско да затрудни Надал, но остава да чакаме "спортно чудо" - понякога стават и почти винаги, когато не ги очакваш






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.