Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 27.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови  
Автор naki (Power User)
Публикувано05.11.08 18:22



Защо никой не коментира?
Кажете какво мислите за мачовете досега...




Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови [re: naki]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано05.11.08 18:59



Такам..

Вчерашните. Очевидно Звонарева е в много добра форма и очаквам тя да е водач в групата. Отнесе Кузи, а сега виждам, че се е справила и с Анка макар ненужно да й даде цял сет.

В мача на Янкович се случи нещо странно - резултат 6/3, 5/3 - Иванович сервира, за да остане в мача. Точките са 40/30, Янкович удря силен крос корт бекхенд, Анка го хваща вяло, връща го и спира играта, превивайки се напред, докато нали Янкович си завуршва топката за 40/40. И после малкта принцеска си изприпка до пейката, правейки измъчени физономии, ей така по време на гейма - дойде физиотерапевта, початиха малко и хоп замина си, а Ана се върна на корта все едно нищо не е било и започна да търчи като животно и си взе гейма?! Къде го дават така?! Разбирам насистина, не дай си Боже, да се беше контузила, но според мен просто й свърши въздуха и за момент се дезориентира и просто спря....пълна анархия. И днес хоп излиза срещу Вера свежа, свежа...пълна симулантка - евала на Янквоич, която се държа много достойно и възпитано през цялтото време.

Сафина - Винъс - беше няква пародия тоя мач - Сафина не може да е такъв лузър, нагъна Уилямс много сериозно в началото и после като се почнаха едни двойни грешки.....грозна работа.

Днес може би първия мач все пак е бил интересен - аз следях само лайв скора. Сега почва Елена/Винъс....

PRIDE!


Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови [re: mauer]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано06.11.08 09:48



Абе Звонарьова е в супер форма, ама чак водачка в групата... ще се озори срещу Йелена, мисля си. Гледах я там на някакъв турнир на закрито, супер играе детето - пък и има една такава готина физиономия - напомня ми на някакво животинче от анимационен филм, ма не се сещам от кой



А за прехвалената красавица Иванович /макар че, според мен, такива с лопата да ги ринеш - не че не е симпатична, но без собствено излъчване, за разлика от Йелена, Мартина и други някой/... та за нея съм 110 % съгласен. Имаше един турнир миналата година май беше през лятото в Щатите, пак играха двете и Ана направи досущ същото като в този мач. След което се върна и почна да блъска като не видяла. Е, за щастие вчера Йелена удържа нещата. А Анчето с това си поведение що не вземе да си ходи при куклите. А и честно казано злобата и е малко в повече... макар че не може да се сравни с тази на Марчето.

Яд ме е за Дементиева... слабост ми е завалийката. Ама като знам колко е солидна психически, хич не се и чудя на резултата.



Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови [re: chavo]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано06.11.08 13:48



Звонарева малко бузите са й по-широки и май прилича на една катерица, чийто бузи са пълни с лешници.

Янкович нещо се е пипнала - я зъби, я тен, я кръц-кръц, носът най-вече, зашото в началото на кариерата си не изглеждаше така като че ли?

На Мария аз всичко й прощавам (както и на Серина - вече съм казвал), защото са готови да умрат на корта за победата - без значение от причините, които седят зад тази мотивация - за тях важи правилото - "победата не важна - тя е ВСИЧКО"



PRIDE!

Тема Янка-Симулантка!нови [re: mauer]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.11.08 18:38



Хаха, а Янкович не мина без симулации. Верно е, че да се правиш на умряла лисица обикновено разстройва играта на противника, ама е много некоректно... Макар че с риск да си навлека негативи с този антибалкански извод, напълно нормално си е за братята сърби да печелят на всяка цена...Как се правеше на умряла по време на мача с Кузнецова, направо нямам думи... А и Светлана е егати лузърката, как може така да изтърве нещата...



Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови [re: mauer]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано07.11.08 09:10



Всичко ли е наистина победата

. На всяка цена и всеки път? Не съм на това мнение. Макар че и аз ужасно мразя когато губя на тенис специално - мъжкарче Но мисля, че не трябва да е самоцел.
А иначе за мен има разлика между Серина /а с нея и Винъс/ и Мария. Имам чувството, че за сестрите Уилямс битката е - те срещу света - и особено бялата му половина и всички "бели гъски" в него и в това да се докаже че "белите не могат да скачат". И все пак в погледа на Серина я няма онази злоба /не много спортна/, която я има у Марчето. А и един коментар, който направи един от коментаторите - Серина вика когато играта й върви, а Марчето - когато не върви... може би за да сплаши противника. Това не ми харесва. Но няма значение



Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови [re: chavo]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано07.11.08 11:10



Кога ше направим едно мачленце?

Вярно, че сега сигурно си много зает с тези нови задължения, които имаш. Играеш ли още?

PRIDE!

Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови [re: mauer]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано07.11.08 17:29



С удоволствие. Бая задължения ми се сбраха, вярно е. И в работата няма да стават по-малко. А и постепенно поотстъпвам от тениса. Но с теб бих поиграл пак с удоволствие. Аз за зимата мислех да запиша поне два пъти в седмицата по един час - един с един Васко в новия балон на семинарията, и един на ПЖИ с Йордан. Ама в крайна сметка се отказах от това с Йордан. Нямам толкова желание и мотивация, а и не ми се играе в тясната зала на ПЖИ. На теб каква ти е програмата за зимата?



Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментаринови [re: naki]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано08.11.08 17:33



Истинска драма на централния корт - ако някой гледа мача да каже дали наистина е драматично или просто се лигавят двете рускини и се пробиват неопрекъснато - Вера траа да спечели в два сета жива умряла!!!



PRIDE!

Тема Re: Шампионат на ЖТА'08 - коментари [re: mauer]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано08.11.08 17:47



пфууууу, няма такава драма - Вера спаси два сет бола....



PRIDE!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.