Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 30.04.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Давай Мъринови  
Автор Stanley ()
Публикувано08.09.08 13:07



Мисля, че е редно Анди да продължи с наказателната акция в бившата колония и тази вечер да накаже и онзи западащ кравар, който има шанс за спечелване на титла, само при отпадане на цигането от Манакор.


На британското момче се пада възможността да запрати окончателно в история баснята за Федерер, на когото му е време да се занимае с доене на крави.

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ


Тема Re: Давай Мъринови [re: Stanley]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано08.09.08 14:57



Мухаха, оди сери по "Футбол" и не цапай клуба с дивотии. След като ебат наляво и надясно всичко футболно британско и синьо ти до Мъри ли изпадна? Не е този Мъри, за когото си мечтаете, БАТЕ - КЗЛ



п.п. Анди играе страхотно, надявам се довечера да не продължи в този дух ...





Тема Re: Давай Мъринови [re: alessandron]  
Автор Stanley ()
Публикувано08.09.08 16:18



Не се нервирай, запази малко сили и за мача, че тогава ще ти се налага доста да дивееш от яд.

Какво британско е ебано? Четвърто място на Олимпиадата, най-добро постижение от десетилетия. А това е спортното мероприятие на 2008г.

А и шампионът на Европа е от Обединеното кралство.

Започвай да събираш касетки с мачове на краваря, че повече няма да имаш възможност да гледаш негови победи във финали.


П.с. Аве, забелязвам,че феновете на Федерер повече се радват на загуби на Надал, отколкото на негови победи. Дотам я докарахте, че единственият ви шанс за радост е, някой да победи балеареца.

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ


Тема Re: Давай Мъринови [re: Stanley]  
Автор Skeptic (Free Thinker)
Публикувано08.09.08 16:25



Стенли, не вземай нещата толкова навътре и не се връзвай толкова. Прав беше колегата, който се обърна по-горе към теб.

Мъри ще загуби.

You keep believing, I'll keep evolving.


Тема Re: Давай Мъринови [re: Stanley]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано08.09.08 16:33



по вероятно е Мъри да скопи кастрираният бик в Париж09





Тема Re: Давай Мъри [re: Stanley]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано08.09.08 16:46



Не аз се нервирам, БАТЕ

Не аз слагам подобна сига и не аз имам повод да я сложа. Не аз влизам да обиждам един от най-великите тенисисти в историята на този спорт и не аз си изливам злобата в спорт, който почти не коментирам в този форум, а за анализиране дори и не си помислям. Запасявай се със словашка тоалетна хартия, няма да сбъркаш
Колкото до мачовете на Роджър - аз поне имам какво да гледам на касетки, я се похвали ти какво точно гледаш от любимия си тенисист? Или пък на теб ти харесват всички британски тенисисти (добре че е само един), както и всички британски отбори - можеш да пуснеш една анкетка "Познайте кой ми е любимия тенисист" - ще е със същия успех като предната ти за любимия английски отбор.

п.п. А "говедо" да говори за кравар си е голем смех - явно искаш в еврообора, ама няма, БАТЕ, няма ...



Редактирано от alessandron на 08.09.08 17:05.



Тема Re: Давай Мъринови [re: alessandron]  
Автор Stanley ()
Публикувано08.09.08 17:26



Специално за тенис, няма начин да се впрегна или изнервя, но пък мога спокойно да подразня някой като теб, който веднага ще се впрегне. Така като те чета в тоя клуб, ти доста пърхаш от злоба, не аз. След всяка загуба на Надал заливаш кофи с помия по него, така, че много, ама много си се объркал.


И не виждам, защо намесваш Левски, ако не се лъжа, това е клуб за тенис, не за футбол. Ееееех, замаяна работа сте това журналята, то затова и човек като ви чете статиите или псува или се смее с глас. Средно положение няма.


П.с. Харесвам американската тенис школа, но когато се появи някой талантлив британски тенисист, не може да не му стискам палци.

Пък конкретните любимци ги оставям за маниаците като теб, аз такива нямам.

СИН ПОЗОР

Левски реколта 2008/2009=ЕВРОИДИОТИ


Тема Re: Давай Мъринови [re: Stanley]  
АвторXюйт (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 17:30



Нека се радват кравите на последната титла от шлема на обяздвания селяк от планинските села.Педерер е затворена страница на тоя спорт.Тениса еволюира и се нуждаеше от промени които най-после настъпиха.Нищо те пак ше дойдат Ещорил и Хале спокойно,добитъци скоро ще се кефите на успехи на кравара срещу Хенри Люконт,Пиолин или Щих и другите ветерани.А до тогава педито ще взима по 4 гейма за 3 сета на Надал на клей ако въобще стигне до мач с него.6-1 6-3 6-0 зимайте

12-6



Тема Re: Давай Мъринови [re: Stanley]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано08.09.08 17:40



Хаха, адвокат да говори за моята професия точно - все едно Левски да говори за евроуспехи (шега, пояснявам, че да не го разбереш буквално). Щото адвокатите точно в БГ са най-чистата и професионална работа и са света вода ненапита нали? За материалите си отговарям аз, а какво пишат слабоумни същества, които по една случайност са ми станали колеги, не отговарям. Ти като си спец, стани журналист и пиши, щом си толкова велик. Но що ли ми се струва, че ще си точно като бг футболните си любимци, когато дойде време да прегледам твой материал?
И понеже си адвокат - вади цитати за злобата ми и "кофите помия" към Надал през тази година - айде, давай. Смея да твърдя, че по-малко пъти съм използвал обидни епитети към него, отколкото ти към ЦСКА например - обори ме.
Колкото до опитите да ме "подразниш" - логично, какво ли друго може един адвокат, освен да се опитва да дразни - то се вижда от съдебната ни система колко сте невероятни. Халал да ти е, тази пледоария я печелиш, браво, страшен дразнител си, не мога да си намеря място от яд чак.







Тема Re: Давай Мъринови [re: Xюйт]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано08.09.08 17:50



Мда, явно от личен опит говориш - я сподели как е да те шибат ветераните, 12 поредни пъти със сигурност е малко за разширеното ти задно отверстие








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.