Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 05.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спомени, спомени - истината за Diavoloнови  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано07.08.08 16:28



Август месец е, дами и господа и на мен ми се работи точно толкова, колкото на нашите политици и мутри НЕ ИМ СЕ КРАДЕ. Чудя си се с какво да запълвам времето додето се появи някоя новинка и реших да се поразровя в историята, да видя така да се каже какво е било в началото на клуб "Тенис".
Чета си значи първите темички, забавлявам се искрено и най-после стигам и до дебюта на една от най-големите звезди в клуба, основател на игрите с прогнози, в които почти всички играем и водач във всички ранглисти с прогнози - Diavolo Rossonero. Неверният ДИР прецака предишния профил на Дяволето и сега той е само Diavolo, но неговият стил не се пропуска и забравя.
Ако попитаме всеки един редовен клубар кой е сегашният любимец на Дявола, всеки ще отговори без запъване - Рафа Надал. Ако попитаме и кой му е all time favourite, пак едно 90-95% без замисляне ще познаят - Пийт Сампрас. Но дали някой тук с изключение на най-старите клубари, някои от които отдавна не са се появявали, знае на кого е симпатизирал Дявола веднага след като Сампрас се отказа? Дори и аз, които съм оптимист по природа (изключенията са когато говорим за играта на бг футболните отбори), не можех да повярвам на очите си - ГОЛЕМИЯТ ШОК Е ФАКТ !!! Името на играча е ...... РОДЖЪР (РОЖЕ) ФЕДЕРЕР !!! Да, точно гениалният швейцарец е радвал и окото, и душата на човека, когото всички тук знаем като сегашен негов най-голям противник с незабравимите теми стил "КУР ЗА ФЕДЕРЕР" и "ТОРЕАДОРЪТ ГАЗИ КРАВАТА" (това последното не е заглавие на тема на Дявола). И нали съм си гадна журналистическа хиена, пък и Дявола заплаши да ни разкости, нас, "фенчетата" на Фед и Ноле, веднага реагирам и "нападам" пръв, прилагайки доказателствен материал:

1. 17.11.03 16:29 Доказателство НОМЕР ЕДНО:

Обърнете внимание на фразата: А какво направи МОЯ ЛЮБИМЕЦ РОЖЕ ФЕДЕРЕР през годината - ШШШОК , Дяволът официално си признава за какво иде реч !!!

2. 17.11.03 16:29 Доказателство НОМЕР ДВЕ: или по точно думите: Честно да ти кажа въпреки, че след прекратяването на кариерата на Пийт РОЖЕ МИ Е НОВИЯ ЛЮБИМЕЦ - УЖАССС ], чувствата се засилват !!!

3. 29.01.04 19:42 Доказателство НОМЕР ТРИ:
Тук дори се чудя да слагам ли акцента, но хайде - като е гарга, да е рошава: Аз съм твърдо за Роже знаете, че ми е любимец - ВНР

4. 18.10.03 20:33 А ето и мъката на Дяволчето от загубата на обичания от него гений:

И това само до 20-та страница отзад напред, чудя се какво ли ще намеря утре, ако ми мине дотогава разстройването на психиката от откритията ми ... Не смея и да си помисля какво ли е писал Фогелето например, но изследователската тръпка вече ме е завладяла - ЕВРИКА !!!

п.п. Дяволе, надявам се да не се разсърдиш, с най-добри чувства я пускам тази тема, ти си един от най-готините хора в клубовете и няма значение колко още ще спорим и ще се "надкуросваме" в бъдеще - винаги ще те уважавам много. Все пак като пишеш темата за новия крал на тениса внимавай, че да не пускам доказателствата какви са били пристрастията ти при жените ...



Редактирано от alessandron на 07.08.08 16:37.



Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavolo [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.08.08 18:37



Хаха, страшен си. Но не съди строго Дявола, всеки е правил грешки на млади години

. Да видим все пак какви обяснения ще даде .

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavoloнови [re: speranza]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано07.08.08 20:04



След като най-обичаният ти тенисист се откаже винаги е много трудно и неприятно. От една страна не можеш да спреш да гледаш тенис,а като гледаш трябва да подкрепяш някого, от друга никой никога вече няма да предизвика в теб такива емоции като големият ти любимец. Аз го знам от личен опит. След като Андре се отказа никога вече тенисът не може да ми донесе такива емоции, такова удоволствие и с толкова голямо нетърпение да чакам даден мач. Но живота продължава, тениса също... Докато си харесаш някой обаче пада голямо лутане. Първо според мен знаеш кой не ти е симпатичен, кой не искаш да печели и чак след това се формира някаква принадлежност като фен на даден играч. Според мен Дявола тогава е оценил безспорните качества и талант на Фед, но после нещо го е накарало да се отдръпне от него. Като съвсем малък и аз съм се радвал на играта на Сампрас, което после не ми попречи да стана ревностен фен на Агаси. Изобщо сложно нещо е душата на тенис фена и трябва да има толеранс към такива леки залитания в грешната посока

. Важното е да се поправиш навреме и да има мощно ВАМОС за Новия Крал на тениса :)


САМО ЛЕВСКИ

Редактирано от A.Agassi на 07.08.08 20:05.



Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavoloнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано07.08.08 21:46



хаха ''Първа кръв''


Не се сърдя за какво то всичко си го има черно на бяло. :)
Но да кажа само, че позасилваш нещата ;) Федерер никога не ми е бил любимец по-скоро беше едно такова скучно 2003 г. не харесвах стила на Родик, Фереро така и не ме грабна, Хюит го нямаше, Сафин си беше все така непостоянен и т.н. и т.н. Просто харесвах стила на игра на Федерер беше нещо ново, разчупено, красиво, но той не ми стана любимец а точно обратното. та така. общо взето съм писал глупости или айде не глупости а неща за които не съм се замислял а ей така колкото до напиша нещо. А за онази загуба на Фед и че съм бил тъжен ами също така съм тъжен колкото ако Вашингтон кепитълс загубят в NHL, държи ме 1 ден и ми минава ;)
няма значение всичко това, защото е било временен период от няколко месеца само. Ако беше писано да ми стане любимец щеше да стане, но не и се радвам за което.



Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavoloнови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.08.08 22:35



Като каза NHL все забравям да ти кажа,че първите 4 мача от новият сезон ще се играят в Прага и Стокхолм



Sat Oct 4, 2008
Rangers Lightning (Prague, CZ) 12:00 PM ET

Penguins Senators (Stockholm, SE) 2:30 PM ET

Sun Oct 5, 2008

Lightning Rangers (Prague, CZ) 12:00 PM ET

Senators Penguins (Stockholm, SE) 2:30 PM ET

Сори за офтопика,просто се забравям да ти кажа




Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavoloнови [re: alessandron]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 22:49



А за жените така и не разбрах :)
Имал съм имам и ще имам само една любимка и това е най-великата на всички времена - Серина Уилямс. Навремето харесвах Моника Селеш, но не ми стана такава любимка, а всичко останало са само симпатии и нищо повече.



Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavoloнови [re: AndyR]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 22:52



деба а кога в зимния дворец в София?



дано тая година Александър ''Велики'' Овечкин и сие грабнат най-тежката купа в света, защото моите любимци от Монреал все още не са дорасли ама те са млад отбор така че очаквам от 2010 г. да мачкат. :)
Разбира се основна заплаха ще са пингвините. ;)



Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavoloнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано07.08.08 23:13



Е за жените ще е втора серия и там имаш едни приказчици, ма ще го оставя за по-късно, първо да ти видя темата за Надал, както казах







Тема Re: Спомени, спомени - истината за Diavoloнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано07.08.08 23:15



Тъй тъй, любовта не гасне току така, знаем ние, влюбените







Тема Re: Спомени, спомени - истината за Federerнови [re: alessandron]  
АвторRafaFan (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 12:05



Не знам дали точно тази тема е мястото, но ми се ще да постна две изказвания на любимеца ви Федерер. На мен също ми беше доста симпатичен, но с последните му арогантни и лицемерни изказвания доста противен ми стана:

Миналата година казваше:


"No. 2, No. 3 -- it doesn't matter much," Federer said in September, when asked about his two young rivals, Rafael Nadal and No. 3 Novak Djokovic. "It's No. 1 that matters."




Сега вече друго е важно:

"Being at the top doesn't mean number one in the world," he said.

"It can mean deep into Grand Slams, you know, being in the top five, top 10 for, whatever, 10 years, 15 years, just be up there and having a shot at Grand Slams."



А простоватичкия според вас Надал казва: "I am very happy being number two to the number one player in the world, Roger." -това е класа [namigam




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.