Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 11.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано08.07.08 21:15



И викаш пасингите,форхенд уинърите,сервисите,стабилността в играта- всичко идва от зоба? Ми да хвана и аз тогава да взимам и да стана тенисист. Едър съм,имам силен сервис, да се пробвам 1 година в тура,да спечеля едно милионче и после се отказвам. Добре звучи... Все пак си мисля,че е добре да коментираме нещо по-сериозно?

САМО ЛЕВСКИ





Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenkoМодератор (ветеран)
Публикувано08.07.08 21:22



Кога ще ги правиш тия феноменални удари, ако не се нагласяш всеки път, което зависи от ? :)
Както и да е, трябваше малко опозиция и да ви се поразвали купона, че и без друго идва харда, та трябва да свиквате всите Надалисти ;)
Голям герой е, ама скоро ще дойдат разочарованията и тогава се надявам да сте пак толкова активни :)



Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: TEHИC_ФEH]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 22:57



Преди много години Yannick Noah, беше казал, (перефразирам по памет) че няма по-голямо лицемерие от това да превъзнасяш/хвалиш човека, когото си победил!

Добре, значи за да не си лицемерен трябва да кажеш, че играчът, който си победил е нещастен некадърник или...?!





Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: TOMl]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано08.07.08 23:09



не, достатъчно е да кажеш, че си имал малко повече късмет и си бил по-добър,





Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: shevchenko]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 23:11



Всички взимат стимуланти и медикаменти, но това не значи, че са нелегални. Има и нелегални, но топ атлетите знаят как да маневрират с тези неща, че да не ги хващат. Това си е цяла индустрия. Хващат глупаците, които не знаят как да се предпазят.





Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: Orelaz()]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 23:22



Звучи логично, но досега никога не съм чул в някой мач победителя да е казвал, че е спечели, защото е бил по-добър от противника си ( ако има, цитирай ) а по-скоро, че е играл добре и е спечелил срещу силен играч. Някакси идват импулсивно тези коментари, не можеш да ги регулираш.





Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: TOMl]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано08.07.08 23:22



някъде мернах, че си написал, че Публиката била за Фед и Рафа играл срещу всички??? При 6-5 за Фед в 5 сет публиката яко скандираше името на ,спанчето. Въобще отговаряха си ингилизите на положението през целия мач. Много странно ми се видя това?



Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: Orelaz()]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 23:25



Крайно време е българската федерация по щанги да се поучи от тях.





Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: TOMl]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано08.07.08 23:29



...след мач казват подобни неща от благоприличие но преди или когато говорят общо си го казват. По памет мога да цитирам един бъдещ шампион - Григор Димитров, който миналата година каза "Ами по-добър съм от повечето мои връстници защото взимам правилните решения на корта и съм ментално по-силен от тях".

.
Иначе примери колкото искаш, не ми се рови сега



Тема Re: Как Федерер загуби (анализ)нови [re: Orelaz()]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 23:33



За Фед бяха повече през целия мач, това всички го отчетоха. Обаче е верно, че накрая и испанчетата почнаха да се обаждат. За пръв път чух скандиране за Надал именно в петия сет, както си го написал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.