Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 23.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Среща на клубанови  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано04.06.08 21:34



Тъй като клубът е много активен и в него цари една приятелска атмосфера, мисля, че е крайно време да направим официална среща! И какъв по-добър повод от финала на Ролан Гарос, а ако инициативата е успешна, може да я повторим и на финала на някой друг турнир.

Така, изисква се само желание, добро настроение и 2 (до 5 ако Рафа не е на финала :-)) свободни часа! Не знам кой откъде е, предлагам срещата да е в София. Моля някой да даде предложение за място където ще можем да гледаме финала и да се вълнуваме на воля. Дано да има желаещи



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано04.06.08 23:03



То част от клубарите вече сме се събирали, така че за финала със сигурност може да се направи нещо. Говорих с Фогела и той казва, че финалът е от 15:00 часа, но дори да е един час по-късно пак не е проблем. Ще доуточним някои подробности и пак ще пиша в тази тема - междувременно който иска да се присъедини, нека се обади тук.





Тема Re: Среща на клубанови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано05.06.08 15:11



Ми не виждам да има много желаещи.



Между другото, какво става с Фогелфрай? Защо не пише вече?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано05.06.08 15:13



пише ве ама бележки само ;)
човека е в сесия, а и много работа. временно е това. иначе не пропуска почти нищо от гароса

за Уимби ще е на линия :)



Тема Re: Среща на клубанови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано05.06.08 15:36



Хубаво, успех тогава на изпитите на него. Хайде кажете сега, ще гледаме ли някъде финала?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано05.06.08 15:42



Ще гледаме де, спокойно, какво напираш - нека се доуговорим къде ще е, ще ти кажем :)





Тема Re: Среща на клуба [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано05.06.08 16:24



Много добра идея..Аз съм изцяло за..Където да е в София,ще съм на линия..Просто да изберем някоя бирария и да знаем че ще го дават финала,и друго няма да има значение,поне от моя страна...



Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор naki (Power User)
Публикувано05.06.08 16:34



Пишете ме и мене!






Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано05.06.08 19:56



Пишете ме "за"



PRIDE!

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано06.06.08 21:20



Такаа. Някои уточнения:

Имаме резервация за седем души за Айриш Харп, неделя, 3 часа. На евентуалните ви въпроси отговарям така:

- Защо Айриш Харп? - Защото питах и казаха, че няма проблем да гледаме финала, дори ако се засече с мачовете от Еврото. Надявам се да си удържат на обещанието. Отделно от това, някои имаме приятни и не толкова приятни спомени от Арфата. ;)

- Защо от 3? - Защото останах с впечатлението, че финалът ще е от три, а не от четири, а и защото тамън ще имаме време да обсъдим бъдещия успех на Федерер и да се избием спокойно.



- Защо за седем души? - Защото кожодерите ми искаха по десет лева капаро на човек, а нямах повече в себе си към този момент. Казаха, че ако има 1-2-3 души повече, не е проблем, така че се чувствайте поканени.

- Къде е Айриш Харп? Точно до Съдебната палата. Предлагам среща 3 без 10 на Палатата и да ходим направо там, а ако някой му е неудобно толкова рано, или да се ориентира къде е, или да казва докато е време и да го забираме от Палатата, когато ще идва.

Тъй, какво е положението засега:

- Фогела
- жената на Фогела
- Сандро (сам ли си?)
- Хенман
- Шева
- Сперанца
- Анди Р
- Наки
- Мауер
- Дяволо?

Потвърждавайте и т.н., докато е време. Ако имате други въпроси, давайте бързо, че пиша екстремно от клуб (к8р за гръмотевиците!).

Ае, курос завинаги и Фед = Бог, знаете си.

Редактирано от vogelfrei на 06.06.08 21:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.