Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 26.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Среща на клуба  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано04.06.08 21:34



Тъй като клубът е много активен и в него цари една приятелска атмосфера, мисля, че е крайно време да направим официална среща! И какъв по-добър повод от финала на Ролан Гарос, а ако инициативата е успешна, може да я повторим и на финала на някой друг турнир.

Така, изисква се само желание, добро настроение и 2 (до 5 ако Рафа не е на финала :-)) свободни часа! Не знам кой откъде е, предлагам срещата да е в София. Моля някой да даде предложение за място където ще можем да гледаме финала и да се вълнуваме на воля. Дано да има желаещи



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано04.06.08 23:03



То част от клубарите вече сме се събирали, така че за финала със сигурност може да се направи нещо. Говорих с Фогела и той казва, че финалът е от 15:00 часа, но дори да е един час по-късно пак не е проблем. Ще доуточним някои подробности и пак ще пиша в тази тема - междувременно който иска да се присъедини, нека се обади тук.





Тема Re: Среща на клубанови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано05.06.08 15:11



Ми не виждам да има много желаещи.



Между другото, какво става с Фогелфрай? Защо не пише вече?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано05.06.08 15:13



пише ве ама бележки само ;)
човека е в сесия, а и много работа. временно е това. иначе не пропуска почти нищо от гароса

за Уимби ще е на линия :)



Тема Re: Среща на клубанови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано05.06.08 15:36



Хубаво, успех тогава на изпитите на него. Хайде кажете сега, ще гледаме ли някъде финала?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано05.06.08 15:42



Ще гледаме де, спокойно, какво напираш - нека се доуговорим къде ще е, ще ти кажем :)





Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано05.06.08 16:24



Много добра идея..Аз съм изцяло за..Където да е в София,ще съм на линия..Просто да изберем някоя бирария и да знаем че ще го дават финала,и друго няма да има значение,поне от моя страна...



Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор naki (Power User)
Публикувано05.06.08 16:34



Пишете ме и мене!






Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано05.06.08 19:56



Пишете ме "за"



PRIDE!

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано06.06.08 21:20



Такаа. Някои уточнения:

Имаме резервация за седем души за Айриш Харп, неделя, 3 часа. На евентуалните ви въпроси отговарям така:

- Защо Айриш Харп? - Защото питах и казаха, че няма проблем да гледаме финала, дори ако се засече с мачовете от Еврото. Надявам се да си удържат на обещанието. Отделно от това, някои имаме приятни и не толкова приятни спомени от Арфата. ;)

- Защо от 3? - Защото останах с впечатлението, че финалът ще е от три, а не от четири, а и защото тамън ще имаме време да обсъдим бъдещия успех на Федерер и да се избием спокойно.



- Защо за седем души? - Защото кожодерите ми искаха по десет лева капаро на човек, а нямах повече в себе си към този момент. Казаха, че ако има 1-2-3 души повече, не е проблем, така че се чувствайте поканени.

- Къде е Айриш Харп? Точно до Съдебната палата. Предлагам среща 3 без 10 на Палатата и да ходим направо там, а ако някой му е неудобно толкова рано, или да се ориентира къде е, или да казва докато е време и да го забираме от Палатата, когато ще идва.

Тъй, какво е положението засега:

- Фогела
- жената на Фогела
- Сандро (сам ли си?)
- Хенман
- Шева
- Сперанца
- Анди Р
- Наки
- Мауер
- Дяволо?

Потвърждавайте и т.н., докато е време. Ако имате други въпроси, давайте бързо, че пиша екстремно от клуб (к8р за гръмотевиците!).

Ае, курос завинаги и Фед = Бог, знаете си.

Редактирано от vogelfrei на 06.06.08 21:22.



Тема Re: Среща на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано06.06.08 21:23



Аз се включвам, но днес всички поватарят че финала е от 14h.



Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (Надалист)
Публикувано06.06.08 21:29



Ееее всички ли сте столичани

Някъде другъде не може ли някой път да се съберем?Само че играе ли Надал не понасям хора около себеНай-добре си ми е сам вкъщи,да си наредя шишетата с безалкохолно на масата(в строго определен ред) и да пусна щорите.После никой да не ме занимава даже тел-а изключвам понякога



Тема Re: Среща на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано06.06.08 21:45



Уфф.. да...финалът...мноооого интересно :zzz:

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Среща на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано06.06.08 23:09



Ще пиша в събота вечерта окончателно,че ставам под въпрос засега..



Тема Re: Среща на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор naki (Power User)
Публикувано07.06.08 00:52



Потвърждавам!
От коя страна на Съдебната палата ще се чакаме?
При лъвовете или къде?


Редактирано от naki на 07.06.08 00:54.



Тема Re: Среща на клубанови [re: Kpucтuaнceн ™]  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 00:54



Ами освен да ви пожелая приятно и да не се избивате


Пък ако искате финала на Уимбълдън може и някъде по морето да го гледаме
Тук в Бургас откриха един спорт бар и там смятам да гледам финала, таке че мислено ще съм с вас



Тема Re: Среща на клубанови [re: Hingis]  
АвторSofi (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 08:24



Приятно гледане на финала и дано се получи страхотен мач.


Ударете по 1 бира за нас които сме на доста километри и не можем да дойдем.



Тема Re: Среща на клубанови [re: Sofi]  
Авторsperanza (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 09:49



Аз много исках вие двете с Хингис да дойдете, за да засилим дамското присъствие А сега и Ноле като падна, направо не знам какво ще правя на тоя финал



Но финала на Уимбълдън може и на плажа да го плануваме! :-)



Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.06.08 10:30



Не е лоша идеята за морето...Ако Анди е на финал





Тема Re: Среща на клубанови [re: AndyR]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.06.08 10:45



Хаха, мечатй си

. То и на мен това ми остава, май пак се очертава този до болка втръснал финал Фед - Рафа. Но да видим, Анди ако извади форхенда си отпреди 3-4 години и с този сервис, има добри шансове за нещо повече. За Ноле ми е малко тъмна Индия на трева.


По темата - финалът изглежда ще е в 16.00 часа.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.06.08 11:16



Ще видим,не се знае нищо..Ще съм доволен и на 1/2 финал..





Тема Re: Среща на клубанови [re: naki]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано07.06.08 11:28



Щях да предложа JJ Murphys на Кърнинградска заради атмосферата.Но вече сте резервирали , обаче не си чух името , аз да не би да не съм поканен ?


Es fickt mich nicht

Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
АвторSofi (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 12:08



Идеята за морето става. На южното черноморие на някое капанче.





Тема Re: Среща на клубанови [re: Hingis]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (Надалист)
Публикувано07.06.08 13:00



Я градска

Много ясно че лятото тенис а и много други неща трябва да се правят и гледат на моретоАйде Рафа да бие утре и да се свърши за малко с тениса че почна Европейското



Тема Тук съм, споконови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:03



Плюс моята жена :)





Тема Re: Среща на клубанови [re: Federer]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:04



Хаха, че защо да не си, темата е за всички :)





Тема До всички идващи на срещатанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:07



Повечето от клуба ме познават, но да кажа за тези, които не са ме виждали - 1.90 съм висок, 93 кг вече, мамицата му по този повод, с кафяво кожено яке и очила - за да не се чудите за кого да гледате.
За Наки - пред лъвовете е срещата

Ако има нещо допълнително, ще пиша пак в темата :)





Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (Надалист)
Публикувано07.06.08 13:17







Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Kpucтuaнceн ™]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:19



На какво се чудиш, Надалисте?







Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор Wimbledon (Тенис фен)
Публикувано07.06.08 13:24



Доста внушителна физика имаш явно,алесандрон.



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Wimbledon]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:30



Бе ще ми се три килограмчета да ги махна и сега опитвам, да видим кога ще стане







Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Wimbledon]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.06.08 13:30



Wimbledon, ти няма ли да дойдеш?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (Надалист)
Публикувано07.06.08 13:31



На нищо ама си те представях по-различен.Тук има ли някой който да е на 20 или на по-малко???



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Kpucтuaнceн ™]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:33



Как си ме представяше, ако не е нахално да попитам де



п.п. Има и такива, но те ако искат, сами ще ти кажат Аз съм вече към 26, само месец и 20-тина дена ми остават да ги навърша :)





Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.06.08 13:33



Сандро, какви са тия кожени якета при този задух?

Аз да питам, тъй като може да закъснея с 10-тина минути, на чие име е запазена масата?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.06.08 13:33



Дечко.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:35



Ами не знам, честно казано. Но сега ще ти пратя бележка с телефона ми, ако има нещо, да звъннеш

п.п. Изкуствена материя е, много лекичка, преди две години си го взех и е подходящо много за по-топло време, може и да се пере :)





Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 13:36



Само по душа







Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (Надалист)
Публикувано07.06.08 13:40



Хаха еми аз всички си ги представям колкото мен ама излиза друго,което не е лошо.Хубаво е да се запознаваш с нови и различни хора от други крайща на България





Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: speranza]  
Автор Wimbledon (Тенис фен)
Публикувано07.06.08 13:57



speranza,много бих искал да дойда,но нямам възможност този уикенд.Прекарайте си добре и внимавайте сандро да не набие някой(ако Фед започне да губи),като го слушам колко е як

.



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Wimbledon]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 14:04



Ееее, приказки сега, аз не очаквам Фед да спечели т.е. подготвил съм се психически







Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Wimbledon]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.06.08 14:07



Ох, недей, дори аз взех, че намерих нещо позитивно в загубата на Ноле, защото ако трябваше да мачка Фед утре, жива нямаше да изляза от пъба. Дано всичко мине мирно и спокойно.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Редактирано от speranza на 07.06.08 14:07.



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: speranza]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано07.06.08 15:34



Уговарайте навреме Надал да изгуби щото със Сандро сме в една категория.





Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.06.08 18:16



Съжелявам много,но за утре отпадам оконачателно..Просто много неща ми се струпаха за вършене..Желая ви приятно изкарване и живот и здраве може да направим нещо за финала на Уимби..



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Orelaz()]  
Автор naki (Power User)
Публикувано07.06.08 23:25



Хора, някой да вземе фотоапарат, щото аз няма да мога, на ремонт е...




Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано08.06.08 10:01



Засега гледам, че сме тия:

Фогел + Фогелица
Сандро + Сандровица
Шева
Хенман
Мауер
Наки
Сперанца
Федерер
Орела

Казвайте, докато е време, ако има промени. Ако не - 3 без 10 и туйто.



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано08.06.08 12:26



уффф, траа да пропусна.....



PRIDE!

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано08.06.08 19:49



Разказвайте как е било,добре ли сте си изкарали,ако има и снимки ще бъде страхотно..А за финала на Уимби ще направя всичко възможно да присъствам и аз,че ще ми е приятно да се запозная с повечето от вас(другите са далечко иначе с всички ви искам)





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: AndyR]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.06.08 01:11



Хайде кажете нещо де


колко бяхте, как коментирахте позора на Фед и прословутите 4 гейма...
и т.н. :)



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано09.06.08 01:25



Ами бяхме аз, Фогелето, Шева, Орелаз, Сперанца, Хенман, Наки и жените ни - моята и на Фогела (май никого не пропускам).
Федералните чакахме загубата, но чак толкова ни дойде в повече. Сперанца и Шевата ни натриха носовете, че Джоко се е справил отлично срещу Рафа, а Фед за нищо не го бива, Орелаз пък каза, че като не играе, ще пада, ма в клуба винаги ще го пишем за ГОСПОД БОГ

Сперанца е готова вече Ноле да взима Уимби и Ю ЕС-а и да става номер едно, аз й казах, че през крив макарон ще ги види тея неща за тази година, но пък си покоментирахме играта на Джоко на клей срещу Рафа и едно хубаво го омаскарихме испанеца за тичането и блъскането :). Наки се включваше отвреме навреме и не ни дразнеше с това, че е за Рафа - много добро момче, а не изпрошляк като мен и Фогелето например Снимахме се след финала, надявам се Сперанца да пусне снимки в тази тема, когато е онлайн и всеки поживо поздраво. Само накрая двама тъпи ингилизи ми вдигнаха кръвното, щото им превключиха ТВ-то 50 МИНУТИ преди тъпнята Австрия - Хърватска да гледат и не видяхме награждаването - смотаняци дърварски островни, ега не видят отбора си на Евро и Световно в близките 40 години. Надявам се и вие да дойдете следващия път



Редактирано от alessandron на 09.06.08 01:26.



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.06.08 04:28





хаха, е следващия път и гяволето ще е на линия :))
Аз си знаех, че може да стане гаф заради Еврото каквото и да са обещавали тъпаците от Арфата (а аз много добре им знам номерата, защото там се събирахме редовно от фенклуба на Милан, докато не им теглихме една звучна майна по ред причини), добре, че Рафа унищожи Фед бързо, бързо, защото съм сигурен, че нямаше да можете да догледате мача. Това беше едната причина да не дойда (Анди Родик знае), а другата е заради суеверието, знаеш ;)

Както и да е.
Значи на награждаването, Фед каза, че Надал е заслужавал повече отвсякога тази победа и титла и че е просто непобедим на тази настилка и е победил по начин както никой преди това в историята (а Борг беше до него, хаха). Всъщност точно Бьорн Борг награди двамата, като преди мача в интервю с Матс Виландер и водещия на студиото на Евроспорт прогнозира, че Федерер най-накрая ще победи и че играел най-добрия си клей корт за всички времена (хех). Та Фед преди да каже всичко това първо започна с: ''това съм аз'' като преди да го каже въздъхна, голям купон, публиката се разсмя яко, както и Рафа и някак си напрежението изчезна, а то се чувстваше във въздуха, даже към края на мача френската публика (най-гаменската в цял свят) го освирка яко. Та това беше един вид извинение казвайки между редовете, ''ей това е тениса и може да се случи на всеки'' После благодари на всички и бла бла, като цяло каза, че е изиграл чудесна седмица и е доволен въпреки, че никога не е приятно да губиш финал и горчивината оставала завинаги, но догодина щял да се завърне.
Надал пък започна с едно звучно ''бонжур'' После на няколко пъти в изреченията си говореше на френско, английско, испански език и Данчо Божинов го нарече ''полиглот'' Та Рафа започна малко сконфузено все едно е виновен и каза: ''сори, Роджър'' ахаха гавра Е той не е искал така да прозвучи де, с добро сърце го направи, защото по душа е простоват като дете личи си просто колко е непринуден и естествен, но така прозвуча, хах и публиката се поразсмя, Фед наведе глава, а Рафа след това позамаза малко като каза, че независимо дали печели или губи Федерер си е Федерер, най-добрия в света и го поздрави за играта. И после традиционните поздрави към всичко и всички и догодина ще се видиме. Ами общо взето това беше.

А иначе евала на Наки, май единствен е бил за Рафа. Сперанца и Шева по-скоро са ви дразнили вас федеристите, а Сперанца не е права да говори така, защото Надал игра по нападателно от Джокович и направи повече уинъри от него на 1/2 финала и още нещо, Ноле няма да спечели Уимбълдън, но за US Open е фаворит номер 1.
А за Орела какво да кажа, добре че не видя как неговите двама бога Борг и Федерер чинно стоят и отдават чест на Рафа Надал.

ае поздрави на всички.



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Diavolo]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано09.06.08 14:10



дам на червено заслужава почести!!!Ех, ех!!! малко ама сладко!!! Честито най -напред на Рафа и на феновете му после. До Борг има още 2 титли. Засега го е изравнил за поредни! Да не зачезнеш сега та догодина по това време!?





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Orelaz()]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.06.08 16:27



спокс нема да зачезна.





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: AndyR]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано11.06.08 21:01



Здравейте всички. За мен срещата беше много приятна, но както винаги Рафа развали цялата работа с това експресно размазване на Фед

. Фогелът, Орелът и Сандро все повтаряха, чв Федерер чака последния момент да нанесе решаващия удар, но този момент така и не дойде :-). Най-смешното беше когато в последния гейм сервитьорът обясни на англичаните, че мачът свършва след 3 минути и всички го изгледаха злобно мда, всичко беше ясно в този мач... Наки и Хенман седяха като стожери от двете страни и само се подсмихваха. Дяволът се лъже, аз и Шевата бяхме за Рафа, но по по-различни причини от неговите.

Иначе изтрих няколото снимки без да искам, те и без това бяха много тъмни. Ще помоля Фогела и Фогелица :-) ако може да качат техните.

Дано на следващата среща дойдат още хора!

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 21:37



хаха, яко.





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано12.06.08 07:01



Радвам се че е минало добре..Аз съм на линия за финала на Уимби!





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано12.06.08 21:47



Ето

малко щракнати идиоти.



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор Wimbledon (Тенис фен)
Публикувано12.06.08 22:35



Кой е фенът не Реал Мадрид в средата на кадъра?



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано12.06.08 22:37



Моля те изброи ги от ляво на дясно,кой с кой ник се подвизава в дир-а





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Wimbledon]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано12.06.08 22:38



Както каза Федерер на награждаването, c'est moi. :)



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: AndyR]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано12.06.08 22:39



Отпред: speranza, фогелицата, фогела химселф, Orelaz
Отзад: Henman, naki и сандрови :)



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.06.08 22:45



Ебаси или аз нещо не съм прочел или Сандро лъже, или ти нещо си объркал или Наки е 2 метра и кусур а всичките останали сте около 1.90 минимум.

Ако последният отзад е Сандро, който бил 1.90 по негови думи.

Иначе сте много готини всичките.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: След Срещата на клубанови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано12.06.08 22:48



Просто след финала всички федеристи бяхме потънали вдън земя, затва така си мислиш. :)



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.06.08 23:53



Ааа, сега зацепих - нали Наки бил за Надал, той респективно (му) е пораснал след тая победа и за това така се извисява :))))))

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: След Срещата на клубанови [re: naja_haje]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.06.08 00:40



Стъпил съм извън тротоара, та затова малко по-ниско. Иначе Наки си е най-голям, там не му оспорвам мястото :)





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Wimbledon]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано13.06.08 01:20



Фогела, нема друг заблуден като него





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано13.06.08 01:24



хаха, яко.
ооо Сперанца какво моделче била

На следващата среща непременно ще дойда

Орела е като некой мафиозо с това леко наболо катинарче. Хенман изглежда като любимеца си, все едно ще излезе на централния корт на Уимбълдън. :))
Наки как се е извисил над всички, изглежда много мъдър.
Останалите герои са ми добре известни, а Шевата предполагам е снимал

снимката кърти отсекъде



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано13.06.08 06:50



Thank you!





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Diavolo]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано13.06.08 12:16



не е катинар, от 1/2 до финала ходих небръснат но и това не помогна





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано13.06.08 23:02



Леле колко е странно изведнъж да ти се материализират хората от форума (или поне някои от тях).



PRIDE!

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: mauer]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано13.06.08 23:09



Мдааа, оказва се, че, колкото и да е странно, и те са хора като теб и мен, въпреки че редовно се правят на маскари тук :)))))))))

И това само по снимка, представям си на живо :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: След Срещата на клубанови [re: naja_haje]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано14.06.08 15:04



добре си беше преди, можеше да си ръси човек простотии на воля!





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Orelaz()]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.06.08 15:51



Че сега пък какво те спира - някаква снимка, на която Фогела и без това съвсем нарочно сложи грешна легенда :))))

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: След Срещата на клубанови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано14.06.08 16:02



Грешна легенда? :)



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Orelaz()]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано14.06.08 16:11



Хм, нали не е това, което си мисля?

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.06.08 17:42



Ами да - Сандро вика "над 1:90 съм", Фогела пише "ей тоя най-ниският от дясно е Сандро". Това ако не е грешна легенда, здраве му кажи



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано14.06.08 17:48



Ааа, еми въпрос на перспектива, ще кажат някои. ;)
Виж, ако бях казал "най-отчаяният е Фогела", нямаше да сбъркам. :)



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано14.06.08 17:51



Ти понесе загубата с достойнство (нещо, което трудно се отдава на твоя исол), докато Орелът ругаеше целия свят, а Сандро едва не налетя на англичанина



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.06.08 18:18



Хаха, не изглеждаш много весел, ама какво да се прави.

Аз с много мъка успях да изгледам и 2рия сет, след което така или иначе имах по-интерсни занимания. Та до два през нощта не бях особено отчаян - макр че бях 99.99999% сигурен, че Фед с тая игра нищо добро не го чака, чак 6:0 не си представях. Ама карай де, и 3:2 да беше паднал, 30:28 в петия, примерно, пак нямаше да има титла.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.06.08 18:20



Аз лично колкото пъти съм гледал Федерер да губи уви, прекалено често този сезон ;), винаги се е държал съвсем достойно.

Къде виждате недостойно държание от негова страна не знам.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано14.06.08 20:20



И какво излезе сега, аз ли съм най-бесният?







Тема Re: След Срещата на клубанови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано14.06.08 21:02



Ами, ти си най-толерантният и чаровен Федерист



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано14.06.08 21:07







Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано14.06.08 21:20



Ти си най-сърцатият и симпатичен



Мм, сега трябва да измислям похвали и за Орела.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано14.06.08 21:32



Е след тоя комплимент всяка бъдеща загуба на Фед от Ноле ще я приемам далеч по-леко







Тема Re: След Срещата на клубанови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.06.08 22:00



Е то това ти е лесно да го кажеш, като се има предвид, че Фед я изгуби повече от Ноле я не



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 22:00



а аз към коя група федеристи спадам?





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: speranza]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 22:00



ахахаха





Тема Re:нови [re: alessandron]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано15.06.08 05:06



ха, бате, позаслабнал си


от жената, от работата, или от крехките "марулки"



Тема Re:нови [re: DON_DiEGO]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано15.06.08 11:33



вкарвам се аз в граници пак, вече далеч по-добре се чувствам - ма така е, като се тича редовно, няма начин да не стане работата







Тема Re:нови [re: alessandron]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано16.06.08 02:32



около масата ли тичаш още бате




за вторник мислех да ти удариме една оферта със Ст...
За жабите.
сега ми хрумна.
ама са го намерих и се оказа че се разминаваме нещо.



Тема Re:нови [re: DON_DiEGO]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано16.06.08 13:52



Абе аз за мачове след груповата фаза съм - сега не мога като са по два, трябва да ги гледам и двата (единия на запис) и след това да пиша. Работното ми време вече е от един-два на обяд до четири сутринта така да се каже ...

п.п. Тичам бе, вече 2 кг. съм свалил. Ритам и всяка неделя, ти джиткаш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.