Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Wimbledon]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 14:04



Ееее, приказки сега, аз не очаквам Фед да спечели т.е. подготвил съм се психически







Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Wimbledon]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.06.08 14:07



Ох, недей, дори аз взех, че намерих нещо позитивно в загубата на Ноле, защото ако трябваше да мачка Фед утре, жива нямаше да изляза от пъба. Дано всичко мине мирно и спокойно.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Редактирано от speranza на 07.06.08 14:07.



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: speranza]  
Автор Orelaz() ()
Публикувано07.06.08 15:34



Уговарайте навреме Надал да изгуби щото със Сандро сме в една категория.





Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.06.08 18:16



Съжелявам много,но за утре отпадам оконачателно..Просто много неща ми се струпаха за вършене..Желая ви приятно изкарване и живот и здраве може да направим нещо за финала на Уимби..



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: Orelaz()]  
Автор naki (Power User)
Публикувано07.06.08 23:25



Хора, някой да вземе фотоапарат, щото аз няма да мога, на ремонт е...




Тема Re: Среща на клубанови [re: speranza]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано08.06.08 10:01



Засега гледам, че сме тия:

Фогел + Фогелица
Сандро + Сандровица
Шева
Хенман
Мауер
Наки
Сперанца
Федерер
Орела

Казвайте, докато е време, ако има промени. Ако не - 3 без 10 и туйто.



Тема Re: До всички идващи на срещатанови [re: alessandron]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано08.06.08 12:26



уффф, траа да пропусна.....



PRIDE!

Тема Re: След Срещата на клубанови [re: vogelfrei]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано08.06.08 19:49



Разказвайте как е било,добре ли сте си изкарали,ако има и снимки ще бъде страхотно..А за финала на Уимби ще направя всичко възможно да присъствам и аз,че ще ми е приятно да се запозная с повечето от вас(другите са далечко иначе с всички ви искам)





Тема Re: След Срещата на клубанови [re: AndyR]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.06.08 01:11



Хайде кажете нещо де


колко бяхте, как коментирахте позора на Фед и прословутите 4 гейма...
и т.н. :)



Тема Re: След Срещата на клубанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано09.06.08 01:25



Ами бяхме аз, Фогелето, Шева, Орелаз, Сперанца, Хенман, Наки и жените ни - моята и на Фогела (май никого не пропускам).
Федералните чакахме загубата, но чак толкова ни дойде в повече. Сперанца и Шевата ни натриха носовете, че Джоко се е справил отлично срещу Рафа, а Фед за нищо не го бива, Орелаз пък каза, че като не играе, ще пада, ма в клуба винаги ще го пишем за ГОСПОД БОГ

Сперанца е готова вече Ноле да взима Уимби и Ю ЕС-а и да става номер едно, аз й казах, че през крив макарон ще ги види тея неща за тази година, но пък си покоментирахме играта на Джоко на клей срещу Рафа и едно хубаво го омаскарихме испанеца за тичането и блъскането :). Наки се включваше отвреме навреме и не ни дразнеше с това, че е за Рафа - много добро момче, а не изпрошляк като мен и Фогелето например Снимахме се след финала, надявам се Сперанца да пусне снимки в тази тема, когато е онлайн и всеки поживо поздраво. Само накрая двама тъпи ингилизи ми вдигнаха кръвното, щото им превключиха ТВ-то 50 МИНУТИ преди тъпнята Австрия - Хърватска да гледат и не видяхме награждаването - смотаняци дърварски островни, ега не видят отбора си на Евро и Световно в близките 40 години. Надявам се и вие да дойдете следващия път



Редактирано от alessandron на 09.06.08 01:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.