Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 05.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Рим'08 - коментирайте бре :)нови  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.05.08 19:55



Много як мач на Гонзо с Янко - сърбинът отново измъчи топ играч, но пък Фернандо заби феноменални две последни точки в тайбрека за 8:6 - първо върна от оградата един бехкенд на Типсаревич с форхенд къс диагонал, а после го уби с ретур форхенд диагонал на втори сервис. Янко явно не видя, че чилиецът отстъпи и чакаше точно сервис на бекхенда си и това му струва мача. 39 уинъра и 30 непредизвикани грешки за Гонзо и 41 уинъра срещу 32 ънфорса за Типсаревич - първият наистина драматичен и супер качествен мач за турнира според мен.





Тема И Иво КАрлович намаа лузъра Матьонови [re: alessandron]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.05.08 19:56



Радост за Фогелето и Хенман







Тема Re: Рим'08 - коментирайте бре :)нови [re: alessandron]  
Автор Henman (медиум)
Публикувано06.05.08 20:08



Хах, това според мен беше един от най-добрите мачове на червено през този сезон - много чисти уинъри, излизания на мрежата, драма и джентълменско поведение от страна и на двамата през целия двубой. :) Мисля, че Гонзо можеше да спечели още когато сервираше за мача и водеше с 30-0, но за момент изгуби концентрация, а Янко си е лисица. :) Прави ми впечатление обаче, че Феня в последно време е много стабилен в напечените моменти (във втория сет два пъти сервираше за оставане в мача, в третия губеше с пробив) така че ще е интересен един евентуален четвъртфинал срещу Джокович, а от там нататък следва реванш срещу Надал!



п.п. Сега започва и мачът между дон Карлос и Вердаско, който също се очертава да е много интересен. :)

The words mean nothing

Редактирано от Henman на 06.05.08 20:10.



Тема Re: Рим'08 - коментирайте бре :)нови [re: Henman]  
Автор Wimbledon (Тенис фен)
Публикувано06.05.08 20:24



"Синдромът Гонзалес" се прояви и в този мач.До гейма,в който Фернандо трябваше да сервира за спечелването на двубоя всичко вървеше добре,но той отново показа,че не може да завършва трудни мачове на свой сервиз.След това и в тайбрека пропусна един мачбол на свое подаване,но въпреки всичко измъкна мача(на сервиз на Типсаревич разбира се).Сега между Моя и Вердаско ще пада здраво надиграване на форхенди.



Тема Цонга се оказа голем баламурникнови [re: alessandron]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.05.08 00:24



Три мачбола в тайбрека, два на собствен сервис и ... 5 поредни точки за Симон. Голяма драма беше тоя мач, Симон сервираше за мача при 5:3 в третия сет, но беше пробит на нула. Все пак това беше първи мач за Цонганатора на клей за този сезон, но си личи, че не му е това силата - с тези размазващи единични уинъри и търсене на игра на мрежата той си е играч за хард и трева. Ще ми е интересно да го видя църното франсе на Уимбълдън





Тема Re: Цонганови [re: alessandron]  
Автор Orelaz(K-faktor) ()
Публикувано07.05.08 09:46



...трябва да има и такива, мен ме кефи на макс. Все още е неуравновесен тип с младежка психика. Какво ще кажеш за гейма който спечели само с къси топки - 4 поредни?!!? После Шевата нека ми разправя , че бил дървар?!!?? Има хляб в него. На Уимби ще мачка наред!





Тема Re: Цонганови [re: Orelaz(K-faktor)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.05.08 10:20



Ooo, беше страхотен гейм, при това сервираше за оставане в мача. И аз му се кефя на бомбастичния стил, дано има успех момчето и да играе с Надал на Уимби







Тема Re: Цонганови [re: alessandron]  
Автор Orelaz(K-faktor) ()
Публикувано07.05.08 11:32



дано да се срещнат с Надал през първата седмица на Уимби, докато има трева, че после става трудно...



Тема Re: Цонга се оказа голем баламурникнови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (ветеран)
Публикувано07.05.08 12:36



хахаха, не е иситна. след като симон чоукна толкова пъти, накрая Цонга изпусна толкова мачболи, а Жил реализира първия си. Големи драми във втория ден и след Гонзо - Янко, то Рим'08 обещава да е интересен. Джо по подобен глупав начин загуби и мача си с Надал в ИУ, като че ли става тенденция ...



Тема Re: Цонганови [re: Orelaz(K-faktor)]  
Автор shevchenkoМодератор (ветеран)
Публикувано07.05.08 12:37



Ха, твоя човек продължава да прави впечетление с много атракивния си стил на игра, но както и казах преди няма как да стане голям претендент за всеки турнир. Няма постоянството и най-вече много често се контузва ... :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.