Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВИТЕнови  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.05.08 15:09



Мръсни идиоти, в момента вървят ПОНЕ ТРИ супер готини мача от Мастърса в Рим, а ТИЯ ИДИОТИ дават някакви загубени повторения на английското първенство


МАМИЦАТА ИМ МРЪСНА НА ВСИЧКИТЕ В ТАЯ РЕДАКЦИЯ, НАИСТИНА СЕРИОЗНО ЩЕ ПОМИСЛЯ КАКВО ТОЧНО ДА НАПРАВЯ, НО КАТО НИЩО МОЖЕ ДА ПРАТЯ НЯКОЕ ПАВЕ С НАДПИС НА НЕГО "ИСКАМЕ ТЕНИС !!!"





Тема Re: ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВИТЕнови [re: alessandron]  
Авторsperanza (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 15:22



Влизай в Bet365. Аз вече я отписах Диемата.



Тема Re: ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано06.05.08 15:32



Бате, нали от 1. май щеше да имаш бърз нет? Бет 365 до дупка и това е, тамън няма да се дразниш от идЕотския коментар.

Иначе да не те дразня, но Комара и Кифер направиха страхотен първи сет, нон-стоп дълги разигравания, равностойна игра и сет за Нико след лоб, който тупна двайсе санта вътре в полето. :)

Сега загряват Фед и Наркоманяс, ега не се наложи да пускаме жални теми след някой и друг час. Ако Фед мине първото препятствие, най-много Ноле да го спре за финало, но не ми се вярва.



Тема Re: ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВнови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.05.08 15:32



Влязъл съм, но е смешно просто. Пуснах един порой псувни и във форума им (не че някой ще се трогне нещо), но поне малко да ми олекне. Ако някой му се занимава, ето, преди да ме затрият:







Тема Re: ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано06.05.08 15:37



Хаха, заключиха те за 2 минути, респект. :))



Тема Re: ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВнови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.05.08 15:38



Не съм у нас сега, при жената съм, гледам, доколкото мога. Видях завършека на Фереро - Кифер, уникален лоб на германеца. Сега ще гледам и Фед





Тема Re: ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВнови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.05.08 15:41



Видех :) Мога да повторя упражнението от друго IP, нема проблем.

п.п. Отличен стартов гейм за Фед :)





Тема Re: ЕГА ВСИЧКИ В ДИЕМА НЕЩО ТЕЖКО ИМ ПАДНЕ НА ГЛАВИТЕнови [re: alessandron]  
Автор Henman (медиум)
Публикувано06.05.08 15:48



Човече, няма смисъл да се ядосваш, всичко е ясно и шевата май го каза в някоя друга тема - ония са платили за определен брой излъчвания и просто нямат право да дават целия турнир. Струва ми се, че преките им предавания започват по-късно следобед, а вчера беше изключение заради Челси - Нюкясъл. Днес пък просто така се е получило, че интересните мачове са в началото на деня...

Както и да е, бета е спасението, гейм на гейм между Фед и Каняс. :)

The words mean nothing


Тема И сет за Феднови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.05.08 16:21



Острието ми харесва все повече как играе - с желание и в познатия стил. Безепелационно надигра Каняс в първия сет, аржентинецът само връща и чака грешки ...





Тема Re: И сет за Феднови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано06.05.08 17:03



СТРАХОТЕН Федерер!! Вярно, че Наркоманяс е в ужасна форма и няма нищо общо с миналата година началото, обаче това няма значение, защото Родж изпитва радост от играта и си го разнася по целия корт, а това е сигнал за цялата конкуренция. 22 уинъра само в първия сет, както и 93% спечелени точки от първи сервис (общо 34 и 76%), плюс това отдавна не съм виждал толкова атакуваща и смела игра от страна на Фед. Изглежда, че след като стигна дъното с онова 1-5 от Идалго, осъзна, че работата отива на лошо и оттогава се прероди - надиграване и победи над Банди и Джоко, един от най-добрите му мачове срещу Надал на клей (поне чисто технически) и сега мачкане на един от най-неудобните му противници, с когото не са играли на клей досега, при това в първи мач от турнира. Има още да поработи върху стабилността на ударите, а и този клей е малко гаден откъм отскок на топката (пак стига до раменете деба), но си мисля, че при минимално отпускане на Рафа, нашто момче има сериозни шансове. Този Фед трябва само да бъде допуснат една-две крачки по-близо до корта с някои по-плитки удари и ще се възползва максимално. Ай дано не го урочасам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.