Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема СЕРЕНА ШАМПИОН!нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.04.08 21:40



Серена спечели, макар и мачът да се разви по много странен начин... От една страна се видя, че когато играе добре, Янкович само й диша пушилката, но в случая Серена трябваше да превъзмогне най вече себе си, а може би и хулиганстващите сърби от публиката...

Колкото до тази смешна симулантка Янкович - какво да кажа - ако противникът й не допуска много грешки и не се самоунищожи, нищо не може да направи. Жалка връщачка...



Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: mizrahi]  
Авторfighter (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 21:55



Не си прав в едно отношение - просто не може да наречеш номер 3 в света "жалка връщачка"... Показа много смелост и воля за победа сръбкинята въпреки че губеше 1-6 0-3 и после 0-5 в третия. Действително Серена изпусна повечето от мачпойнтите си (общо 8 на брой) но и Йелена имаше страхотни отигравания в най-критичните моменти на мача. А иначе за мен този двубой е със сигурност един от най-добрите до момента за сезона, имаше си всичко, достойно за финал на първа категория турнир - супер красиви разигравания, много борба и жестока драма на края!!

Даже си помислих по едно време, че Уилямс може и да загуби при 5-3*, когато от 0-40 пак ззпочна да се лигави и се стигна до 30-40...




Голямо браво и на двете, дано да стане традиция в Маями да са едни най-качествените мачове през годината!!



Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: fighter]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.04.08 22:31



Знам че си прав за Йелена, просто фенът в мене не може да се въздържа на моменти :))





Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: mizrahi]  
Авторfighter (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 22:39



Разбирам те, и на мен на моменти ми минаха подобни мисли по адрес на сръбкинята




Принципно не я харесвам Янкович, но след този мач много ми се издигна в очите - просто харесвам да има драма и никой от тенисистите да не се предава до самия край - без значение от резултата - точно както в днешния двубой



Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: mizrahi]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.04.08 00:07



"Жалка връщачка" - също като Надал, а?







Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: fighter]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.04.08 00:15



Като цяло харесвам инициативни играчи. Янкович по принцип гледа да върне топката, пък чака опонентката да сбърка. Не, че това не е печеливша тактика, особено срещу Серена... Тя като почне да бърка, направо не мога да гледам...



Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: alessandron]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.04.08 00:17



Рафа е друга работа, той има интересен контраатакуващ стил :)



Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: mizrahi]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.04.08 00:19



Хахаха - ей това изби рибата

Жив и здрав и браво на Серена - не ме изложи в прогнозата в "Шампион"





Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: alessandron]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.04.08 00:19



А Рафа писа ли го шампион ?! :)



Тема Re: СЕРЕНА ШАМПИОН!нови [re: mizrahi]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.04.08 00:29



Е чак дотам не стигнах :) Коля е шампион








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.