Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да поиграем тенис?нови  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано25.10.06 14:25



Хрумна ми следната идея, не знам дали преди сте го обсъждали, ако да, извинявайте, че спамя - така и така тук чатим точно няколко редовни посетители, интересно ми беше кой от вас освен, че е фен на спорта и го практикува без значение на какво ниво (аз например съм пълен начинаещ) и в този ред на мисли защо някой път да не се съберем на живо да поиграем приятелски....пък кой знае може и един истински турнир да си направим?:)

Кажете какво мислите?



PRIDE

Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор heops (benevolent)
Публикувано25.10.06 14:46



първо, да - обсъждали сме го и друг път, даже сме се събирали и сме играли:) само че отдавна не сме го правили. аз винаги съм навита и предните два пъти, когато се събирахме, дойдох. незнайно защо обаче от повечето редовни клубари не е имало кой знае какъв фийдбек или феноменална чуваемост, когато се предложи такава идея....а бихме могли да се съберем дори към 10 човека

първият път като се виждахме 2003 във варна май бяхме 5-6 души, а втория път само четирима. така че аз съм винаги за, нека да видим другите какво ще кажат.

Agassi:James Blake is somebody you want your son to grow to be.

Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано25.10.06 16:07



За съжаление аз съм само фен

, тенис играя, но на маса. Пробвал съм и на корт, но не ми е там силата определено - предпочитам футбол, баскет и волейбол. Но ако се организира среща и имам възможност да дойда, с удоволствие ще се присъединя, пък макар и само да ви погледам как играете...може и едни прогнозки на място да направим, да видим кой ще се окаже големия познавач

FORZA rossoneri

Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор Henman (henmaniak)
Публикувано25.10.06 16:41



Само кажи кога и къде.



Come on Tim

Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор Vviva (vamos4e)
Публикувано25.10.06 17:03





Може ли и аз да дойда?



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор shevchenkoМодератор (непознат)
Публикувано25.10.06 19:55



на мен тенис не ми се играе,но мога с алесандрона да пийна една биричка докато останалите се потят...



а може и да се видим някъде където всички да изпием по една биричка (и да изгледаме некой мач от мастърса в париж примерно / и който не познае победителя да плати биричката/),пък на следващият ден на които им се играе - да се напъват



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Авторkakavan (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 20:32



е,имало и фенове на тениса,супер.кажете само кога и къде ще се събирате и аз играя тенис,аматйорче съм,но малко хора играят и сега ,когато партнйорът ми отиде да ба4ка в друг град,няма с кой да играя.



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор donCarlos ()
Публикувано26.10.06 20:05



Идеята е добра. Аз съм за.

A Legend is Gone



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано26.10.06 21:53



Хм, това надмина даже и моите очаквания. Така, аз съм напълно "за" да организирам една подобна среща. Аз обаче съм от София и се съмнявам , че някой който е от друг град би се разходил до тук само за нещо подобно? От друга страна сезонът на открито свърши, през зимата ще игаря с приятелчетата си в залата на УНСС....при, как да кажа, не особено приятни условия, но все пак е зала, не е навън на снега

. Това с повече късмет ще се случва в съботите сутрин, и тъй като така и така сме гъсти с уредниците на корта (не се сещам за друга дума, не се смейте!) би могло да се уредят няколко корта (те всъщност са само два сега като се замисля) и една забавна среща Нека да видим колко човека ще проявят желание и веднага задвижвам нещата.

П.С. Въпроси от типа "мога ли и АЗ да дойда" ми звучат малко риторично

PRIDE

Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор Orelaz (5NTRP)
Публикувано27.10.06 00:01



Винаги готов!

.Предпочитам да играя отколкото да пиша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.