Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 06.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Няма да я надмине.???нови [re: Orelaz(K-faktor)]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.09.07 03:27



е да тука е абсолютно така. нема конкуренция, но въпреки това няма да успее да направи нищо, защото така е предопределено!



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: дмa]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.09.07 03:28



ами непрекъснато го държеше и изпускаше, странно как не и се откачиха ръцете.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: mauer]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.09.07 03:30



Ама аз съм я признал, Мауре


Написал съм го, не ме разбирате. Не я признавам за по велика от сестрите и легендите от преди 10 години и повече. само това :)



Тема Re: Чакай, чакай, най-пресния примернови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.09.07 03:33



абе ролан гарос е ясен. ти просто даде за пример пеер, а аз дадох бартоли.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: Demandred]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.09.07 03:35



Аз за Ролан Гарос не споря и мисля, че съм го написал някъде из първите ми мнения.

Харизмата е това неуловимото което или го имаш или нямаш. Много малко спортисти го имат. Енен не е сред тях.

погледни сега какво става:
ахаха Енен води с два пробива на Кузнецова и при 15-0 направи ДВЕ ПОРЕДНИ ДВОЙНИ ГРЕШКИ, това какво е????



Иначе с останалата част от поста ти съм съгласен.


Редактирано от Diavolo на 09.09.07 03:43.



Тема Re: Кузнецова - Чакветадзенови [re: Hingis]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 03:47



Бих добавил и Вайдишова - Пеер. изключителен мач беше и имаше уникална драма + много красиви разигравания, макар и силови, Вайди маа топката, Пеер се защитава и после контраатакува. :))
Този мач и Янкович - Винъс разбира се бяха перлите на турнира, но и в двата мача имаше твърде много брак :/



Тема Re: Кузнецова - Чакветадзенови [re: Diavolo]  
Автор heops (кой тоз)
Публикувано09.09.07 03:57



енен-винъс ще да е бил също хубав мач, макар и двусетов. не съм го гледала,но днес повториха няколко гейма с много хубави разигравания и от двете.
а преди малко чешанков съобщи нещо интересно - линдзи девънпорт щяла да се завръща на сингъл

аз мислех, че се е отказала, а тя не само че роди, но и ще се пробва отново. интересно да видим как ще се справи.



Тема Re: Кузнецова - Чакветадзенови [re: shevchenko]  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 04:33



Грешно си ме разбрал. Не сравнявам мъжкия и женския тенис, нямат нищо общо. Думата ми беше, че от към женски мачове тия двете са направили наистина много слаб двубои, но съответен такъв слаб мач ще има и при мъжете в същата фаза.



Тема Re: Кузнецова - Чакветадзенови [re: Hingis]  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 04:35



Това предното ми мнение се отнасяше до Шева, но не знам защо тук го изпратих,sorry!



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: Diavolo]  
Автор Demandred ()
Публикувано09.09.07 12:52



В отговор на:

Енен води с два пробива на Кузнецова и при 15-0 направи ДВЕ ПОРЕДНИ ДВОЙНИ ГРЕШКИ, това какво е????



По-важното е, че Енен въпреки това успя да си спечели гейма, и то с два аса в него (или асовете бяха в предишния гейм, в който направи двойни, не че това има особено значение).. Точно за това говорех, въпреки колебанията почти винаги успява да се събере и да измъкне гейма или сета, което за мен показва силна психика и шампионски манталитет.

Последните си три титли от шлема Енен успя да ги спечели, без да загуби сет, нелошо постижение, явно не се е отпускала чак толкова често. ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.