Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 06.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: mauer]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано08.09.07 03:20



Няма най-добрия бекхенд евър. Няма и толкова добри волета. Мачка само на клей, иначе се мъчи. Серена беше феноменален атлет, както казах сега е много далеч от същността си така че не я сравнявайте с нея в момента.



Тема Re: Чакай, чакай, най-пресния примернови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано08.09.07 03:22



Че Пеер да не е слаба? Тогава Серена дойде пак след контузия и никой не и даваше шанс да мине по напред от Надежда Петрова. Всъщност единствените мъки на Серена бяха именно срещу Пеер, след това световна класа.
А аз да напомням ли за Бартоли на Уимбълдън, мухахаха



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: vogelfrei]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано08.09.07 03:24



Няма да мине нищо, помни ми думите, няма постановката и харизмата за това и за това няма да надскочи ръста си. Не ме интересува дали има или няма физика, просто не е това за което вие искате да я издокарате, то и никой специалист не я мисли за това. Самият и треньор каза, че слабостта на Енен е психиката и това, че не играе като номер 1, не се държи като такава и това се опитва да отстрани, над това работи главно. Мисля, че той знае повече от вас нали?



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано08.09.07 03:25



Няма да я надмине.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: Demandred]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано08.09.07 03:26



по-смешен мач от този много отдавна не бях гледал. Общо взето тази вечер си загубих времето да гледам два смешни женски мача, оосбено първия между женския Терминатор и Чибурашка.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: mauer]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано08.09.07 03:27



Дано Кузи смачка на финала Енен макар че ме съмнява... :о Може да и вземе сет обаче, но ако играе както срещу Чибурашка никакъв шанс.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (26.75)
Публикувано08.09.07 03:31



Афектиран си и пак говориш с условности. Това какво е казал безкрайно педантичният й треньор няма никакво значение, аз мога да изброя десетки мачове, в които е проявявала силна психика.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: mauer]  
Автор Orelaz(K-faktor) (само Уилсън!)
Публикувано08.09.07 09:31



Снощи Енен отигра поне 5-6 форхенд волета трагично. Не знам защо се опитваше да ги прави като стоп волета именно на хард срещу Винъс. Точно при феноменалното разиграване в пъвият сет вместо да го пласира дълбоко направи нещо като стоп воле и върна Винъс в разиграването а от там и в сета. Иначе мача беше много добър, особено след мъката Кузнецова - Чибурашка.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: shevchenko]  
Авторdma (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 09:49



От много време чета форума и веднага си личи, че не следите (поне повечето) женския тенис из основи.

Тези "странности" се дължат на нещо много просто. При жените такива уникални разигравания, като това за което говориш, а имаше и други в този мач, причиняват също толкова уникално физическо изтощение. След това им трябва известно време, за да си възвърнат силите. Пътьом обаче имат само двайсетина секунди да се съвземат, а това не стига.

Сигурно си пробвал да сервираш и да играеш с тетанизирани от усилие мускули, ами не става. Това е редовно явление в женския тенис, една велика точка и после няколко "необясними" грешки. Всичко е въпрос на физика.

При мъжете това се забелязва много по-малко, защото са по-силни и на всичкото отгоре имат тенденцията да възстановяват по-бързо от неравномерни антоварвания.



Тема Re: Женският тенис не спира да ме изумява!нови [re: Diavolo]  
Автордмa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 10:05



Кога Винъс е държала мача?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.