Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 10.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Съжалявам за...  
Автор speranza (colourful)
Публикувано05.09.07 13:07



...новата тема, но тази на Фогел натежа, пък и тематиката се разми.

Та... Вавринка - Чела, тези двамата дадоха всичко от себе да ме накарат да се откажа от тениса. Едва едва се влачеха по корта с физиономии на мъченици и си умираха от страх, дойдеше ли време да сервират. Много депресиращ мач. Честит ни четвъртфинал Чела - Ферер. Единственото положително за мен беше, че успях да подремна и бях свежа за Джоко.

За Джокович можете да твърдите каквото искате, но досега не съм гледала скучен негов мач. Уплаши ме обаче това, че изглеждаше адски уморен. През целия първи сет дишаше толкова тежко, че направо треперех да не се откаже. Въобще не намирам играта му за еднообразна, да не говорим какви нечовешки топки хваща понякога. И най-хубавото е, че почти винаги печели трилърите, в които участва, много е стабилен психически за 20те си години. Изобщо май съм на път да се вманиача в него както Дявола и Фогел в Надал и Федерер



А за Надал незнам какво да си мисля. Може би вече е преуморен. Притеснителното е, че започна да заприличва повече на културист, отколкото на тенисист. Дано скоро се възстанови и се научи да вижда и забавната страна на играта.

Ако Ноле не успее да си отпочине като хората, не виждам какво или кой може да спре Федерер.


П.С. А да, малкият латвиец отново беше на висота, дано започнем да го виждаме по-често.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say

Тема Re: Съжалявам за...нови [re: speranza]  
Автор shevchenkoМодератор (старо куче)
Публикувано05.09.07 14:01



Уф, Джоко беше много зле физически снощи


Изумително е че дори когато играе слабо, не е фит, печели в 3 от 5 сета с/у играчи около 20-сетитицата ... Уникален е, ама като го гледам така да не се наглся за всяка топка и ми идва да превключа канала, то си е мъчение ...
Дано да е свеж за същинската фаза на турнира, и с/у Радек не беше в оптимално физическо състояние, но после е последвала много лека победа над Дел Потро, дано и сега с Моя стане така. Ако е 100% фит нищо не може да го спре до финала, но да видим ...



Тема Re: Съжалявам за...нови [re: shevchenko]  
Автор speranza (colourful)
Публикувано05.09.07 15:00



Да, сякаш е не само изморен, а и го мъчи нещо. Един негов мач не мога да си изгледам спокойно. Да стискаме палци, че ще удържи. Ако успее да се пооправи, го виждам как вдига трофея :-)

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: Съжалявам за...нови [re: speranza]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано05.09.07 17:49



Нещо точно довчера казваше как Федерер играел трудно, сега друго пишеш :) Почкайте двамата с Шева, все още номер едно не си е казал думата. Иначе Джоко си е симпатяга, пък и е момче-балканец, дано стигне финал с Родж.



Тема Re: Съжалявам за...нови [re: speranza]  
Автор vogelfrei (26.75)
Публикувано08.09.07 02:50



Понеже си фенка на Ноле, нека тука постна новите

на Джокович. :))
Малко ги е претупал тоя път, но както винаги се спуках от хилеж. Големец!



Тема Re: Съжалявам за...нови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (старо куче)
Публикувано08.09.07 03:02



хахаах, батка ето това вече прилича на дуел тип Пит - Андре.

Фед напомня за поведението на сладкият, но ето че Джоко с тия изродщини го докарва като Агаси. :)



Тема Re: Съжалявам за...нови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (26.75)
Публикувано08.09.07 03:08



Забележи как имитира Надал по най-саркастичния начин (откровено се заяжда), докато останалите ги прави с намигване:)))

Иначе, като сме отпочнали темата, малко се съмнявам, че Джоко ще издържи дълго време на предизвикателството да е кандидат-номер едно. Не че имам нещо против, ама мнооого дълги мачове играе, много уморителен стил на игра има (повече дори от Надал, не завършва бързо разигравания, няма оръжие за лесни точки) и изобщо не виждам как ще издържи с такава игра. Ако си развие сервиса (което и прави), може и да успее да се задържа в топ 3 поне до 2009, ще видим.



Тема Re: Съжалявам за...нови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано08.09.07 03:10



Ето

имитира Надал по-добре. Много добре ги прави иначе, той и Сампрас и Томахавката ги може.

- Will you marry me?
- How much money do you have?

Редактирано от Henman на 08.09.07 03:11.



Тема Re: Съжалявам за...нови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (старо куче)
Публикувано08.09.07 03:12



уф, много сериозна тема.

аз мисля да пусна една, ама ще изчакам да свърши юеса. мн е късно сега да се обясняваме, ама според мен ще издържи много повече.



Тема Re: Съжалявам за...нови [re: Henman]  
Автор vogelfrei (26.75)
Публикувано08.09.07 03:13



О, тия съм ги гледал десетки пъти, къртят. :))) Ама тях ги постнахме и коментирахме вече, затова давам линк към новите. Впрочем на това, което си пуснал, даже докарва абсолютно СЪЩОТО пъшкане като Рафа, което е феноменално. :)

А иначе самият Джоко беше иронично имитиран от Секси Щепанек (който тупкаше по 20 пъти топката), но не го намирам в ютубето нещо....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.