Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 28.09.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Изцепка на бащата на Джоковичнови  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано29.08.07 21:08



Нищо не боли така, както неистината, а когато такива думи нямат никаква опора(основание), то тогава нещо наистина не е както трябва.
Роджър Федерер, най-добрият тенисист на света, на официалната пресконференция преди началото на US Open заяви, че французинът Гаске играе по-добре от Ноле, третият тенисист в света, човекът който го победи на финала в Монреал, сърбинът който е три пъти по-добър и от Гаске, и от всички останали млади играчи.
Тази постъпка на швейцареца наистина ядоса Сърджан Джокович, бащата на нашия най-добър тенисист, който не губи време за да отговори на Федерер:"След такива изявления, реших да защитя сина си от един голям играч, може би най-големият в историята на тениса, но мизерен като човек. Още след "Дейвис Къп" в Женева, когато показа че има нещо срещу Ноле, казах същото, но сега трябва още по-силно да изтъкна, че той е индивид(личност) който не умее да се справя с популярността си, въпреки че играе великолепно."
Изключителният възход на Н. Дж. в разстояние само на една година - четири титли, две от които от сериите "Мастерс", победите над Родик, Надал, Федерер, позицията на трета ракета в света, първият национал(първата ракета) на Сърбия, която предвожда за влизане в Световната група - всичко това обърка сметките на швейцареца и го накара да прибегне до по-друг тип оръжие(средства) в борбата срещу сръбският рицар. "Смешен е с изявленията си, с които омаловажава всички успехи на Ноле, да го поставя след някои играчи, които реално нямат неговата класа и аз, като баща на Н. Дж., заявявам, че Федерер е велик играч, но малък, много малък като човек."
Професионализмът, който притежават 20-годишният белградчанин и целият му екип, начело със семейството му, трябва да се запази на всяка цена, защото нищо не трябва да му попречи по пътя към върха и спечелването на първия Гранд Шлем(може би по-скоро би трябвало да се разбира като "турнир от Големия Шлем"). Затова до Новак в момента, когато е напълно концентриран и готов да тръгне към спечелването на US Open, не трябва да достигат никакви подобни информации."Нищо не съм му казвал и никой нищо няма да му предаде докато не завърши това състезание, защото е отишъл там за да го спечели. На този етап всичко зависи от него, без значение на това, кой е от другата страна на мрежата. Човекът се е уплашил, тъй като Ноле го застига със скоростта на светлината и скоро ще го замени на това място(върхът). И Федерер добре знае това, затова и се държи по този начин, като един невъзпитан човек."
Още след големият проблем с програмата на мачовете на "Уимбълдън", и трудностите през които мина Новак, над еднодневният мач с Кифер и после проблемите които му попречиха на полуфинала с Надал, Сърджан Джокович обяви, че британците са подредили всичко така, че Федерер и Надал да се срещнат на финала. Вчерашните изявления на най-добрият тенисист на света в Ню Йорк, са още един факт за бащата на най-добрия сръбски играч, че няма никаква справедливост. "Боли ме, че вече години същият този човек взима наградата за феърплей и още миналата година протестирах пред АТР, защото към тази организация принадлежи и синът ми."



Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: double_d]  
Автор shevchenkoМодератор (старо куче)
Публикувано29.08.07 22:56



Хаха, все едно бащата на Джокович е Дяволо. Звучеше ми все едно е писано от него :)

Краваря наистина е много благороден, но когато става дума за съперници, които нямат шанс да го изместят от върха. А бащата на Ноле е изключително прав, на Новак на практика му се отне възможност да вземе Уимбълдън, така че можем да си представим колко е мотивиран сега. Освен това в момента гледам Надал, който играе меко казано трагично, така че Новак си е фаворит номер едно за достигане на финала от долната част на схемата. Финал, Федерер - Ноле би бил иситнско бижу.



Тема Re: Изцепка на бащата на Джокович [re: shevchenko]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано29.08.07 23:20



Трагично наистина си е меко казано. Гледам мача само откъслечно, защото треперя над лайвскора на Хенман - Турсунов, но от това което виждам, тоя Джоунс диктува почти всички разигравания и спокойно можеше да води и с два сета (в първия австралиецът имаше преднина от 4-1). Да видим дали опита на Надал ще го извади или ще станем свидетели на изненадата на годината.

- Will you marry me?
- How much money do you have?


Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано29.08.07 23:32



И как така ти чак сега забеляза как британците "наредиха" нещата ? Като дрънка за уговорен жребий, да го докаже - другото ми звучи като "сами срещу всички".

п.п. - леле ако срещу Надал беше някой по-опитен, Рафчо гризваше дръвцето още сега ...



Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: alessandron]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 01:36



абе Сандро ти не видя ли, че Надал е контузен ве?
как може с Хенман да пишете такива глупости.
Аз си го знаех това още от края на миналата седмица и със свито сърце очаквах да го видя какво ще представлява на корта (жалка картинка в първите 3 сета:( ).
снощи бях в един чат в биуин по време на Родик-Гимълстоб, в испански чат и ей така на майтап казах вамос рафа и рафа ин семифинале? а ония като се завайкаха и разбрах, че проблемите са сериозни. Надал има контузия на лявото коляно, а и го е мъчила настинка освен всичко друго. ти не го ли видя какъв изпит беше, като некой призрак, мързеше го да гледа, един такъв измършавял, вял, това е подобие на Надал и на всичкото отгоре и на куц крак и все пак събра сили и измъкна мача. Бъди сигурен и че този Надал е много опасен за всеки, защото е НАДАЛ!
ако додтигне до 1/2 финала за мен е равносилно на титла.


и в заключение кур за краваря, подкрепям на 100% бащата на Ноле!



Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано30.08.07 01:42



Казах, че гледах мача само откъслечно, просто му хвърлях едно око. Въобще не съм гледал внимателно, защото бях съсредоточен главно в лайвскора.

- Will you marry me?
- How much money do you have?


Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: double_d]  
Автор vogelfrei (26.75)
Публикувано30.08.07 01:55



КУР за хейтърите, КУР за надал.

Федерер никога не е казвал нещо, което му приписвате параноичните хейтъри. Единственото, което Фед е казал е, че Гаске играе по-атрактивно, а играта на Джоко е безлична и не особено интересна за обикновения зрител. Абсолютен факт и напълно приветствам Роджър за това изказване! Самият той не би имал нищо против да пада от тенисист като Гаске, който прави уинъри и ударите му представляват наслада за окото, докато Ноле играе по учебник и лично на мен не ми доставя никакво удоволствие да го гледам (и това много преди да стане конкурент на Фед).

Във всеки случай съм съгласен, че организаторите помогнаха на Надал като сложиха мача му с Джоко на следващия ден след маратонския мач на сърбина с Багдатис. Но какво да се прави, Федерер е толкова добър, че всички се чудят как да подпомогнат циганина.



Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: vogelfrei]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано30.08.07 02:28



хаха Фед се държи като много грозно и изобщо не му подобава, но бащата на Ноле го е сложил на мястото му :-)

подпомогнал жребия Надал? а федерер краварина не подпомогна ли? дето почива 5 дена и после след драмата на Гаске с Родик на следващия ден му пратиха французина като на заколение.
медала има две страни...

кур за федерер!



Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано30.08.07 02:29



еми като не сте гледали нещо не може да говорите наизуст.
вамос, Рафа!



Тема Re: Изцепка на бащата на Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (26.75)
Публикувано30.08.07 02:51



бухахах, и това го казва фен на анти-феърплей мангаля, който нарушава правилата и се държи по най-циганския начин :)) Спри да говориш наизуст, първо покажи какво обидно е казал Фед, иначе ЗАМЪЛЧИ и си повтаряй: 11-3!!! Ами виж темите в архива, аз също казах, че Гаске беше ощетен и трябваше да направят полуфиналите в неделя и финала в понеделник. НО: Гаске така или иначе нямаше шансове срещу Фед, докато Джоко и на куц крак взе сет на Надал, а ако беше във форма, газеше. КЗН!

Редактирано от vogelfrei на 30.08.07 02:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.