Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 19.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Голям финалнови  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.07.07 20:04



Честито на Федерерррррррррр !!!

И поздравления за Надал, изобщо не беше далеч от победата, догодина ще видим.

И пак - браво, Фед !

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Голям финалнови [re: naja_haje]  
Автор Edward (The king)
Публикувано08.07.07 20:08



Ако догодина се срещнат, Надал ще го бие.







Тема Re: Голям финалнови [re: Edward]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.07.07 20:11



Ще видим догодина.

То не знам как днес не го би, Федерер беше бая психичеки обременен май. А и Надал игра невероятно. Добре, че не излезе вятър, че тогава Федерер щеше да страда



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Голям финалнови [re: naja_haje]  
Автор Edward (The king)
Публикувано08.07.07 20:32



Имам някакво вътрешно усещане, че догодина ще си разменят победите на Ролан Гарос и Уимбълдън.







Тема Re: Голям финалнови [re: naja_haje]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано08.07.07 20:33



Това беше един от най-добрите финали на Уимбълдън, който съм гледал. Може би Сампрас - Иванишевич беше по-интересен. Федерер направи много "непредизвикани" грешки заради топспина на Надал. Но и се измъкна в стил Сампрас, когато губеше с 15-40 при сервиза си.

А Надалчо добре се представи, но имаше късмет въобще да стигне до финала. Късмет срещу шведа в петия сет. Късмет срещу Южни. Ами ако Руснака не се беше контузил? Късмет срещу Джокович. Ами ако Новак не се беше контузил? В следващата година се надявам да няма късмет при жребия, защото ми писна да играе срещу Сульо и Пульо и да стига финал.

И да махнат Хок Ай, защото понякога (всъщност... не съм сигурен дали е 'понякога вече'. ) греши в този approximation откъде е минала топката. При първия тай-брек 7-6 за Фед Надал би в аут и си използва чаленджа и ... Хок Ай показа че топката била вътре, а от камерата се видя, че е чист аут.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Голям финалнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.07.07 20:45



Айде още един....

Ама вие вече ставате наистина смешни. Надал играе втори последователен финал на Уимбълдън, прекара около 6-7 часа повече на корта от Федерер, беше на една-две точки от победата днес, и пак - играл с/у Сульо и Пульо, късмет имал, вятър духал... Айде стига вече с тия глупости, а? По тая логика Федерер хич, ама хич не може да играе на клей.

Колкото до Хоук Ай - в момента е част от играта. И в 99.9% е точно, мисля. Просто днес Федерер беше много нервен, явно фактът, че ще спечели 5 поредна титла му пречеше психически. И тия няколко точки, дето Хоук Ай ги даде на Надал, изнервиха бая Федерер. Както и да е, петата титла е факт. Както и е факт, че Надал играе много по-добре на трева от миналата година (освен за тия, дето не искат да го видят де :).

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Голям финалнови [re: naja_haje]  
Автор4aras (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 20:48



nadal igra vseki den prez vtorata sedmica kato tri ot pete mi ma4a be6e v pet seta za kakav kasmen govorite ne mi e iasno



Тема Re: Голям финалнови [re: naja_haje]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано08.07.07 21:09



Ами искам да го видя Надал срещу Хюит, срещу Родик, срещу Багдатис, срещу Джокович (ама когато Сърбинът не е контузен или изморен). Не срещу непоставени шведи или Грузинци (това миналата година).

6-7 часа повече на корта от Федерер

Ами да не е пускал сетове на Южни и Шведа и нямаше да стои 6-7 часа повече, вярвай ми.
А Федерер може да победи на клей всички без Надал. Миналата година победи ли Налбандиан на РГ? Победи.

А Хок Ай е показвало топки, които са били вътре, въпреки че на повторението са били аут. Хок Ай между другото е approximation.

Че си е подобрил играта на трева - подобрил я е. Ама срещу Содерлинг, Южни, Фиш и т.н. всеки може.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Тема ПЕТАТААААААнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано08.07.07 21:23



ROGEEEEER. Велик мач, страхотно качество и голяма драма - откога нямаше пет сета финал на ГШ. Надал беше много, много близко и ако не беше тази контузия като нищо печеле - обаче и на него му се насъбра явно и тялото не издържа. А в мачове между такива титани една болежка, колкото и да е малка (а тук не е ясно какъв и колко голям е проблема) е просто решаваща. Респект за Рафа, голям играч е.

ROGER FEDERER - 5 TIMES AND STILL COUNTING





Тема Re: Голям финалнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.07.07 21:30



Ами Надал може да победи всеки на трева без Федерер :)

Я се разберете с Фогела Багдатис добър играч ли е на трева или не, и тогава ще го обсъждаме.

Междувремено можеш да кажеш нещо за вятъра, примерно



Днешният финал можеше да докара инфаркт на всеки фен на Федерер, поне аз бая потреперих. И сега идва още един явно "болен" фен и ми твърди, че Федерер се е мъчил 3 часа и кусур, пет сета, на ръба на загубата, срещу някой, който даже не е добър играч на трева. Това ли ти е тезата? Какво тогава те въодушевлява победата на Федерер толкова? Упс, грешка - явно теб те въодушевлява загубата на Надал. Ами добре, щом това те възбужда, мога само да ти пожелая Надал да губи по-често :)

Колкото до Хоук Ай - ами те съдиите на линиите пък не са approximation може би. Айде стига глупости, системата е там и за двамата - някой път печелиш, някой път губиш, това е положението.

A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.