Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 15.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано28.06.07 01:51



Разбира се, че печелиш един такъв спор ;)
просто отговорих малко с ирония в твой стил на предния ти пост...
некак си нема смисъл след една победа постигната с наистина красива игра веднага да се почнат едни омаловажавания на постигнатото с приказките, че Фиш бил смешник и че видиш ли южни и бердих щели да му покажат и т.н. бла бла приказки.



Тема хаханови [re: romeo_honey]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано28.06.07 01:53



наистина са герои, печални такива :))
единия наскоро беше разжалван в чин, а другия хапна горещ испански геврек...





Тема Re: Малко снимкинови [re: mauer]  
Автор heops (кой тоз)
Публикувано28.06.07 07:36



разбира се, че и на мен златната чантичка на винъс не ми е по вкуса

но като цяло намирам, че се облича една идея по-добре от сестра си. ето на тези снимки например е супер - и тоалет, и прическа. серина също е с добра прическа, ама пък роклята...
абе важното е какво правят на корта, а при тях никога не се знае



Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: Diavolo]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано28.06.07 12:24



Ами аз в предния си пост не съм използвал никаква ирония и никъде не съм казал, че Бердих и Южни "ще му покажат". Просто направих коментар, че играта на трева на Рафа ще бъде тествана срещу споменатите двама играчи и мисля, че това е съвсем правилно след като единият спечели Хале, а за другият се знае, че е неудобен за Надал. От друга страна Марди Фиш има само две победи от месец март насам, така че твърдението ми, че той не е никакво мерило според мен е вярно.





Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (старо куче)
Публикувано28.06.07 14:00



изпуснал си Пиолин :)



Тема Добър мач за Сафиннови [re: vogelfrei]  
Авторper_4erepa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 15:39



Доста посредствен беше този Кюреши, но все пак стабилна игра на Сафин, която може да му даде надежди за нещо повече срещу Роджър в следващия кръг. Не очаквам изненади, но и нямам впечатления от играта на Фед. Не съм изгледал нито един негов мач до тук. Нека някой, който е имал време да гледа, да сподели впечатленията си относно формата на Федерер.



Тема Re: Добър мач за Сафиннови [re: per_4erepa]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 15:47



Много симпатичен пакистанеца

Даде всичко от себе си, толкова сърцато игра! Ако беше взел третия сет, да поядоса малко Сафин и... кой знае.
Федерер играе така, както се очаква на Уимбълдън - великолепно. Сервизът му върви, личи си и настроение в играта му - нещо, което тотално липсва, когато играе на клей. Няма и следа от контузия /имаше подобен слух/. Не е имал сериозен мач до момента, но от видяното до тук е възможен само един извод - няма кой да му вземе титлата на Уимбълдън и тази година.



Тема Re: Добър мач за Сафиннови [re: sis]  
Автор heops (кой тоз)
Публикувано28.06.07 16:03



и на мен много ми хареса куреши как игра, не бих го нарекла посредствен, просто са му доста плоски ударите, но иначе направи добри волета и не се отказа при 0/2 сета. марат игра доста съсредоточено, нямаше поводи да се ядосва на себе си и да изпада в дупки, понеже му вървеше всичко, иначе не се знае как щяха да се развият нещата. ще чакам с нетърпение третия кръг, но мисля, че роджър няма да допусне изненада.



Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: Henman]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 02:59



Аз използвах ирония, не ти ;) Исках да кажа, че иронизирам малко нещата и се получи и нещо като игра на думи, просто отговорих на едно твое твърдение в подобен стил, но без нещо наистина обидно и т.н. :)
както и да е.

п.с. сори за Хенман, не можах да гледам мача, сигурно е бил един от най-красивите на турнира досега. днеска нищо не можах да гледам, а гледам ебати драмите е имало (както винаги само при мъжете де). :(



Тема Re: Добър мач за Сафиннови [re: heops]  
Авторper_4erepa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 10:11



Аа, изненади! Аз очаквам лесна трисетова победа за Роджър. В противен случай да се готви за "изненада" в някой от следващите кръгове. Та ако се остави Сафин да го затрудни.... по-нататък какво ще прави? Не че подценявам Сафин, просто той не е това, което беше. В смисъл, че има ударите и играта въобще за да затрудни Роджър, но не може да поддържа подобно ниво повече от сет. От година на година, все повече и повече Марат сдава багажа в психическо отношение. Защо ли продължава да играе?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.