Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 15.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Малко снимкинови [re: heops]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано27.06.07 22:23



амейзинг:))) той ми е тенесист, който е редно да спечели някой турнир от ГШ...ам все нещо не му достига, освен това съм гледал негови интервюта и е много приятен като присъствие



Go, Amelie!!!

Тема Re: Малко снимкинови [re: mauer]  
Автор heops (кой тоз)
Публикувано27.06.07 22:36



мда, това е една от причините да го харесвам. не знам дали ще спечели голям шлем, може би не, най-много шансове има на ю ес, обаче пък там сигурно психиката ще го предаде.
ти видя ли кузнецова с каква прическа се появи на уимбълдън? ето да използвам yahoo снимките - направо ме разби това момиче, страшна фенка е:)





Тема Re: Малко снимкинови [re: heops]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано27.06.07 22:41



даааааааа, не прилича на себе си



а виж я тук:



Кузи е страшна!!

Go, Amelie!!!

Тема Re: Малко снимкинови [re: mauer]  
Автор heops (кой тоз)
Публикувано27.06.07 22:49



ау, номер едно е:) а кой е пичът с нея - прилича на изваден от филм за мафиотските босове


айде и още една снимка, този път на винъс и златната чантичка:





Тема Re: Малко снимкинови [re: heops]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано27.06.07 23:00



хм...резервиран съм малко към екстравагантностите на чернокожите сестри...но нека да е шарено и весело. От друга страна ето тук са много стилни:









Go, Amelie!!!

Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: vogelfrei]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 23:59



Верно ли? Карло лузъра беше надигран от циркаджията, дядо Санторо.
кур 2 кръг, мухахаха :)))



Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: Henman]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 00:03



Не че омаловажавам успехите на Тим Хенман ама ако не се лъжа за цялата си кариера Тим има максимум 1/2 финали на Уимбълдън, а Рафа от второто си участие игра на финал.
И да истинското мерило за Тайгъра ще е Фела Лопес.



Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано28.06.07 00:04



Карло е пич и симпатяга, интересно какво си постигнал ти, че да казваш кой е лузър и циркаджия? Кур за надал.



Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: vogelfrei]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 00:16



По тая логика какво си постигнал ти, че плюеш откакто се помня по Агаси и Хюит, а сега и по Надал?
И всъщност какво са постигнали всички обикновени фенове по цял свят?
стига с тия смешни риплаи когато си жегнат за нещо, не е стилно просто. :)

Добре ще го кажа по друг начин - Кур 2 кръг за симпатягата Иво Карлович който загуби от един остарял магьосник, хаха

два кура за федерер



Тема Re: Фиш е първата жертванови [re: Diavolo]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано28.06.07 00:23



Чакай сега нали Сампрас беше най-великият, най-могъщият - значи ти ми сравняваш някакъв финал, който беше достигнат от Надал след победи над... ъъъ чакай да се сетя - Кендрик, Лабадзе и Ниеминен, все истински зверове щом стане дума за игра на трева, с полуфиналите на Тим, в които той два пъти загуби от същинския Господ Бог по твои думи. А да не отварям дума колко победи над най-силните играчи има Хенман на Уимбълдън - Рафтър, Кафелников, Крайчек, Федерер, Налбандиян, Ферейра, Филипусис, айде стига ти толкоз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.