Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 15.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано03.07.07 22:12



Не, не искам 8 часа, но поне 11 може най-спокойно, а така ще могат да се изиграят много повече мачове. Миналата година, и по-миналата - винаги съм си мислел същото, но просто тогава не е валяло толкова, е и? А зрителите как ще бъдат прецакани, като играта почва в 10-11:00, а не в 13:00? Страхотен проблем, наистина.





Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (старо куче)
Публикувано03.07.07 22:36



защо просто не признаеш, че е по-нормално на Уимби да се почва с час два по-късно отколкото на РГ, при положение, че мачовете са по кратки?
ами естествено, обикновеният зрител обикновено може да гледа след края на работният ден, така че това са няколко часа повече тенис за него.
и последно според теб програмата как трябва да се изготвя, да приемат, че ще вали и че ще има проблеми или чак, когато завали да се взимат мерки?



Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор double_d (член)
Публикувано03.07.07 22:40



Кво ще кажете да правим прогнози и кога ще завали



Armin Van Buuren-The Longest Day

Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано03.07.07 22:58



Гледай запис от Хюит - Каняс и ще се убедиш колко по-кратки са мачовете... А на Уимби играта приключва около 9-9.30, докато по другите ГШ турнири има осветление и се играе дори след полунощ, това що не го отчетеш? Това за обикновения зрител не знам откъде го измисли, ако ще и в 6 сутринта да почват мачовете, пак ще има достатъчно мачове до самия край, поне в началните кръгове, а после нещата вече си идват на мястото.

Програмата трябва да се готви като мачовете почват в 11.00 сутринта, никакъв проблем няма за това, освен тъпите традиции. И ако не може да се играе в събота примерно, да се играе в неделя.



Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано03.07.07 23:15



Сега пък са насрочили утрешните мачове на двата централни корта да започнат в 12 часа тяхно време вместо в 11. :O От какъв зор, след като изостават с толкова много от първоначалния график? Поне този път са сложили мъжките мачове първи.



Тема Re: Коментатори блях to Heopsнови [re: heops]  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 23:58



Разболяла се тя Пинк, най-много да се е надрусала до безсъзнание. Пътувах 6 часа в тоя пек, за да ми кажат накрая на входа на стадиона, че каката в 17h решила, че е болна, айде .......... Pink! Каза ми ти да ходя на Iron Maiden ама аз не, пфууу. Иначе на Каварната ходих, много се смях на блокчетата дето са ги направили с образите на различните легенди там.
А за Йелена гледах последните няколко гейма на мача, тая женка сама се би. Да седиш ти и да стисках палци орловото око да даде , че топката ти е на линията с 1мм е смешно. Направо се чудя как победи Маша в Бирмингам. Не и е силата на трева и това си е.



Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: Henman]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 04:03



Ами няма по големи олигофрени от англичаните. Ега некое цунами залее целия Албион. днеска за пореден път станаха за смех с програмата.
а всичко щеше да е много по-добре ако просто бяха играли в неделя. пак щеше да има изоставане в програмата, но например 3 кръг щеше отдавна да е история, а и повечето мачове от 4 кръг щяха да са започнали или свършили.

Това вече не е турнир. Ако Надал загуби от шведския непукист, а Серина от белгийския бройлер това ще е заради идиотите организатори на Уимби.





Тема Re: Коментатори бляхнови [re: double_d]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 04:05



Ники Драгиев харесва много Надал и му е фен :)
Иначе Данчо Божинов е луд фен на Андре Агаси. Пирата от Лас Вегас му е най-любимия тенисист. ;)



Тема Re: Коментатори бляхнови [re: vogelfrei]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 04:09



Данчо просто обича помпозните изказвания и обича да спуска оригинални(някои не чак толкова оригинални) коментари и да се закача.. Иначе е фен само и единствено на Агаси. Федерер не може да го понася, това лично го е написал в един имейл до една моя приятелка, която го беше попитала лично. Но не му личи от коментара нали? Защото е професионалист, а и това не му попречи да каже, че според него Роджър е най-комплексния тенисист който е виждал. За Надал не мога да кажа какво изпитва, но ако играят Рафата и Роджър то той е за Надал.



Тема Re: Коментатори блях to Heopsнови [re: Hingis]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 11:18



е нали казаха, че концертът ще го има все пак - т.е. трябва да е бил вчера?
теб каварна ти е близо, аз също бях решила да ходя и после се отказах, заради 6-те часа път, пък и не съм най-голямата фенка на manowar и вместо това ходих на язовира батак и в какви офроуд приключения се въвлякох без да искам със старото пежо, направо не е за разправяне...добре, че всичко свърши благополучно.


аз мача на янкович много-много не го гледах, само с половин око. бартоли обаче не ми е много симпатична, не знам крайчек в каква форма е, самият факт, че стига дотук и май добре се представи на загряващите турнири, говори, че е в добра, така че се надявам да изтласка французойката от корта с груба сила:)




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.