Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Коментатори бляхнови [re: double_d]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано03.07.07 20:04



Глупости. Ако Данчо е фен на някого, това със сигурност е Федерер - всички знаем какви бисери твори от рода на "Фед експрес не спря на гара Налбандиян", "Ако иска, Фед може да вземе ГШ турнир без изгубен сет" (прав се оказа :), "Само чудо може да спре Фед да мине рекорда на Сампрас през 2008", "Вече свършиха епитетите за Роджър" и т.н., и т.н. Дори на моменти и мен ме дразни с някои изсилвания относно Фед, сметай за какво говорим. Питай Дявола според него на кого е фен Данчо. :)))

Това, че е казал, че Надал биел Федерер, изобщо не е фенско изказване, объркал си се нещо.

Редактирано от vogelfrei на 03.07.07 20:06.



Тема Re: Коментатори бляхнови [re: vogelfrei]  
Автор double_d (член)
Публикувано03.07.07 20:13



Аз съм с друго впечатление.Много е явен колкото и да се опитва да не го показва.За Федерер също го е хвалил колкото да заблуди зрителите.Не знам може и да греша ама ...

Armin Van Buuren-The Longest Day



Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано03.07.07 20:56



Току що беше потвърдено, че това е най-дъждовният Уимбълдън от 25 години насам. Вторник вечер сме, а някои мачове от ТРЕТИ КРЪГ не са завършили все още. Ако прогнозите са верни и утре също вали направо не ми се мисли какво ще им е на организаторите.





Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано03.07.07 21:07



Абсолютни глупаци, бате, това е най-зле организираният турнир в света:

- забраната за игра в неделя;
- забраната да носиш друго облекло, освен бяло;
- това, че играта почва от 13:00 часа, което е ужасно късно след като не се играе в неделя;
- това, че няма покрив след като го готвят от толкова време;
- 4ти кръг при жените се играе преди 3ти при мъжете????;
- двойките играят 3 от 5 сета - защо?!?;
- липсата на каквито и да е монитори извън кортовете, освен ЕДИН (1) на Хенман хил;
- слабият избор на храна (поне според това, което съм чел и чувал).

Безобразна организация на любимия ми турнир...





Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано03.07.07 21:11



Еми като го няма вече Алан Милс...



А иначе и да се беше играло в неделя положението пак нямаше да е по-различно, вярно е, че програмата щеше да напредне малко повече, но пак щеше да има прецакани играчи.



Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.07.07 21:18



Абе обикновено в 11 започват да играят. Поне тия дни е така, макар че няма много голяма разлика в крайния резултат с тоя постоянен дъжд.

Колкото до храната - Англия е световно известна с лошата си кухня - fish and chips им е най-известното ядене все пак :)

A man only sees what he wants to see...


Тема КАК Е ВЪЗМОЖНО?!нови [re: heops]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано03.07.07 21:21



Аз съм в потрес, траур и депресия едновременно...Как може Амели да падне от тази никаквица НИКОЛ?!?!?!? и то на трева??!?! Уви не можах да гледам мача, дано поне се е борила...макар че с този резултат в третия сет...и с тия прекъсвания...лалаллалала не мога да повярвам!!!!!

За мен Уимби тази година вече не същия....останаха само кухи блъскачки и една Енен (и Светлана), която не съм я виждал да играе С/В от не знам си кога......айде дано поне Кузи ги изпонатръшка всички!!!

Да не говорим как е възможно Янка да падне от тази посредствена и бездарна тенисистка Марион Бартоли?!?! уат дъ фак?!?

Утеха донякъде за мен е, че поне Анна смля Надка.......но какво е това утешение на фона на безкрайната болка и пустота................................................................................................представях си я как отново пада на колене и после вдига трофея.......сега Енен като нищо ще вземе да спечели, особно след като Серина едвам е завършила мача си срещу Хантухова......не е справедливо....



Go, Amelie!!!

Тема Re: КАК Е ВЪЗМОЖНО?!нови [re: mauer]  
Автор double_d (член)
Публикувано03.07.07 21:25



Тя Никол вече я бие за не знам кой път поред.И е доста симпатична според мен,така че не знам защо я наричаш никаквица.

Armin Van Buuren-The Longest Day



Тема Re: КАК Е ВЪЗМОЖНО?!нови [re: mauer]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.07.07 21:26



Ами лесно падна :) 13 или 14 двойни грешки направи Амели, какво да говорим повече.

Първия сет сервираше за сета и го изгуби в тайбрек след един милион мини-пробива и от двете страни. Втория го измъкна, обаче третия просто я нямаше на корта. Съвсем логично си загуби, може и да е блъскачка Никол, но игра по-добре.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Уимбълдън 07 - тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано03.07.07 21:28



От 11 почват едва тази седмица, когато разбраха, че изостават. Става дума, че по принцип (така беше първата седмица) мачовете започват от 13:00, което е по-късно от всички други ГШ турнири, нищо че на Уимбълдън не се играе през първата неделя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.